0
23:52

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

23:51

Η μέτρια εμφάνιση του α' ημιχρόνου έγινε λευκή πετσέτα στο β' και βαριά ήττα για την ΑΕΚ στην Πορτογαλία από την Μπράγκα. Κατώτερη των περιστάσεων η Ένωση μέσα και έξω από το γήπεδο.

23:50

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Μπράγκα - ΑΕΚ 3-0.

23:47

90'+2: Δύο αλλαγές για την Μπράγκα στη θέση του Ρικάρντο Χόρτα ο Νοβάις και του Κάστρο ο Γκιλιέρμε.

23:45

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

23:44

89': Ο Μαχαίρας σε Λιβάγια... Αλλαγή στην αλλαγή από τον Καρέρα. Χρεώνει στον Κροάτη προφανώς τα λάθη του τελευταίου στο ξεκίνημα 2ου και 3ου τέρματος των γηπεδούχων.

23:44

Ο Παουλίνιο βγάζει συρτή πάσα σε Ρικάρντο Χόρτα από το ύψος του πέναλτι πλασέ και 3-0.

23:43

88': ΓΚΟΛ για την ΜΠΡΑΓΚΑ!

23:39

84': Δύο αλλαγές για την Μπράγκα. Μούρα αντί Φρανσέρχιο και Αλ Μουσράτι αντί Γκαλένο

23:39

84': Σουτ Τάνκοβιτς από τα αριστερά, άστοχο...

23:38

83': Κόρνερ για την ΑΕΚ από τα δεξιά με τον Τάνκοβιτς, κεφαλιά Νεντελτσιάρου, στην αγκαλιά του Ματέους.

23:34

Υπέροχη ενέργεια Γκαλένο από το κέντρο, έδωσε στον Παουλίνιο, συρτό διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή και δεξιά, στα δίχτυα, 2-0.

23:33

78': ΓΚΟΛ για την ΜΠΡΑΓΚΑ!

23:32

77': Φάουλ από την Μπράγκα από τα δεξιά και στα 25 μέτρα περίπου, ο Σεκέιρα απευθείας, 4-5 μέτρα μακριά από την εστία της ΑΕΚ και δεξιά η μπάλα.

23:27

72': Μεγάλη ευκαιρία για την Μπράγκα. Ο Ρικάρντο Χόρτα σε θέση βολής στο ύψος της περιοχής και δεξιά μπροστά από τον Τσιντώτα που έχει βγει, άουτ!

23:26

71': Σέντρα από τα αριστερά Γκαλένο, κεφαλιά χωρίς δύναμη του Φρανσέρχιο, μπλοκάρει ο Τσιντώτας.

23:25

70': Κίτρινη στον Εσγκάιο.

23:24

Μετά από τέσσερα λεπτά ξανά ματς...

23:23

Κίτρινη στον Ολιβέιρα (σήκωσε ψηλά το πόδι του και βρήκε τον γκολκίπερ των γηπεδούχων).

23:22

Μικρή διακοπή, έχει χτυπήσει ο Ματέους και ο Ολιβέιρα όταν ο επιθετικός της ΑΕΚ έπεσε πάνω στον τερματοφύλακα των Πορτογάλων...

23:18

63': Καλή στιγμή για την ΑΕΚ. Λιβάγια σε Τάνκοβιτς, που αφήνει για τον Ολιβέιρα, σουτ από θέση μέσα αριστερά και πλάγια, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

23:17

62': Δύο αλλαγές μαζί για την ΑΕΚ. Λιβάγια αντί Τσιγκρίνσκι και Τάνκοβιτς αντί Ανσαριφάρντ.

23:17

Μεγάλη διπλή ευκαιρία για την Μπράγκα. Σουτ Αντρέ Κάστρο από θέση έξω δεξιά, ο Τσιντώτας πέφτει και διώχνει, στην επαναφορά, πλασέ από το ύψος της περιοχής στα αριστερά του Γκαλένο, μισό μέτρο έξω από το δεξί δοκάρι της εστίας της ΑΕΚ η μπάλα!

23:16

61': Κόρνερ για την ΑΕΚ με τον Μάνταλο από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:15

60': Πρώτη αλλαγή για την Μπράγκα. Ο Αντρέ Χόρτα αντί Μεδέιρος.

23:14

59': Διαγώνιο σουτ Κρίστιτσιτς από θέση έξω αριστερά, άουτ.

23:13

58': Με πάσα το κόρνερ από τα αριστερά ο Ρικάρντο Χόρτα τη σέντρα, η μπάλα απομακρύνεται.

23:13

58': Ωραίο σουτ Σεκέιρα από θέση έξω αριστερά, ο Τσιντώτας σε κόρνερ...

23:11

56': Κίτρινη στον Κάρμο (για τράβηγμα φανέλας σε Ανσαριφάρντ).

23:10

55': Κίτρινη Σεκέιρα.

23:08

53': Οφσάιντ ο Παουλίνιο, σωστή υπόδειξη.

23:05

50': Ευκαιρία για την ΑΕΚ. Φάουλ με τον Μάνταλο, που γεμίζει στα καρέ, ο Τσιγκρίνσκι επιχειρεί την προβολή από κοντά, αλλά χωρίς δύναμη, μαζεύει ο Ματέους.