2
19:23

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

19:21

Προσπάθησε ο Απόλλωνας στο β' ημίχρονο, αλλά άναρχα... Μεγάλη και δίκαιη νίκη για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ήταν η καλύτερη ομάδα στο γήπεδο. Πρώτη νίκη για τους Ηπειρώτες στο πρωτάθλημα σε τέσσερα ματς.

19:19

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ...

19:19

Σουτ Ντάουντα, διώχνει ο Χουτεσιώτης, νέο σουτ, ψηλά άουτ.

19:18

Κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία σε παίκτη του ΠΑΣ... Ακόμα δεν έχει εκτελεστή, γιατί δεν κάθονται σωστά στο τείχος οι φιλοξενούμενοι. Ο Χουτεσιώτης την παίρνει την κάρτα.

19:17

Τελευταία φάση...

19:16

90'+6: Γυρίζει ο Σάλιακας στον Χουτεσιώτη και έμμεσο φάουλ για τον Απόλλωνα Σμύρνης! Ακριβώς στη γραμμή της μικρής περιοχής και αριστερά, στη διαγώνιο.

19:15

90'+5: Κίτρινη στον Τσαμπούρη.

19:13

90'+3: Κίτρινη στον Λισγάρα (για κράτημα σε Καρτάλη, σωστή).

19:11

90'+1: Μπρένερ βλέπει εκτός εστίας τον Βέρχουλτσ, μακρινό σουτ, πάνω από την εστία του Απόλλωνα.

19:10

Επτά λεπτά οι καθυστερήσεις... Και λίγα είναι...

19:09

89': Τέταρτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Εραμούτσε αντίο του Σιόντη.

19:06

Επιτέλους ξανά ματς! Πέντε λεπτά μόνο για τον έλεγχο. Έλεος. Μετρά το γκολ κανονικά.

19:06

Συμπληρώθηκαν τέσσερα λεπτά, στη σέντρα όλοι. Μιλούν ακόμα ο διαιτητής με τους VARίστες

19:03

Γίνεται έλεγχος από το VAR... Δύο λεπτά προς τρία περιμένουμε...

19:01

Ντάουντα μέσα στην περιοχή, η μπάλα στρώνεται σε Ιωαννίδη μετά από κόντρα, συρτό σουτ από θέση μέσα δεξιά, μειώνει σε 1-2.

19:01

81': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

19:01

Κίτρινη στον Κάργα.

18:58

78': Μακρινό σουτ Πρίσμαν, άουτ.

18:56

77': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Σμύρνης... Στα δεξιά ο Τσαμπούρης στην εκτέλεση, κεφαλιά Λισγάρα, μαζεύει ο Χουτεσιώτης.

18:56

76': Τελευταία αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Ιωαννίδης στη θέση του Τσιλούλη.

18:56

76': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Μπρένερ αντί του Κρίζμαν.

18:54

74': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Νάουμετς σε Κριζμάν, μέσα στην περιοχή, περνά με ντρίπλες και τον τερματοφύλακα, σουτάρει από το ύψος του πέναλτι και λίγο πριν στα αριστερά, ο Λίσγαράς διώχνει με τα πόδια, στην επαναφορά ο Λεό σουτ, πάνω από την εστία του Απόλλωνα.

18:52

Χτυπιέται (στην κυριολεξία) στο βοηθητικό πάγκο του Απόλλωνα Σμύρνης από πίσω ο Φατιόν... Με τις γροθιές του χτυπά το πλαστικό. Προφανώς για την αστοχία του στο πέναλτι.

18:50

71': Τέταρτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Κολ στη θέση του Φατιόν.

18:49

70': Στο κόρνερ από τα δεξιά ο Τσαμπούρης, η μπάλα απομακρύνεται.

18:48

69': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Φάουλ σε καλή θέση από τα δεξιά στη διαγώνιο 2-3 μέτρα έξω από την περιοχή. Ο Μουνιέ απευθείας, εντυπωσιακά και σωτήρια σε κόρνερ ο Χουτεσιώτης, που εκτινάχθηκε στο αριστερό του "γάμα". Η καλύτερη φάση των "κυανόλευκων".

18:46

66': Ο Μπεντινέλι σε Φατιόν, σουτ από θέση έξω αριστερά, στην αγκαλιά του Χουτεσιώτη.

18:45

65': Λίγα πράγματα και στο β' ημίχρονο ο Απόλλων, πιο επικίνδυνος και τώρα ο ΠΑΣ. Οι γηπεδούχοι απλά έχουν αυξήσει τα ποσοστά στην κατοχή της μπάλας, ενώ επιχειρούν να πιέσουν πιο ψηλά.

18:43

63': Κίτρινη στον Πρίσμαν (για φάουλ στον Μουνιέ - σωστή).

18:41

62': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Από τα αριστερά ο Καρτάλης... Η μπάλα απομακρύνεται.

18:38

59': Εκτελείται γρήγορα γρήγορα το κόρνερ από τα αριστερά για τον Απόλλωνα, εύκολη απομάκρυνση για τους φιλοξενούμενους.

18:38

58': Σουτ ωραίο Τσαμπούρη από θέση έξω δεξιά, πολύ καλό, κεφαλιά του Κάργα και κόρνερ.

18:35

56': Δύο αλλαγές μαζί για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Καρτάλης αντί Παμλίδη και Νάουμετς αντί Εελευθεριάδη.

18:29

50': Φατιόν στα 11 μέτρα και ψηλά άουτ! Κάκιστη εκτέλεση...

18:28

48': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Απόλλωνα Σμύρνης... Ο Μουνιέ ανετράπη μέσα στην περιοχή από τον Κάργα.