20:08

20:07

Ανώτερος και αποτελεσματικός ο Αστέρας Τρίπολης, παίρνει το διπλό στο Αλκαζάρ κόντρα στην ΑΕΛ, που έχει σημαντικές αδυναμίες κυρίως στον επιθετικό τομέα.

20:07

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-3.

20:06

Λουίς Φερνάντε και Μπόρχα Φερνάντεθ βρίσκουν κενό στην άμυνα της ΑΕΛ, από τη δική τους συνεργασία ο πρώτος σκοράρει σε κενή εστία.

20:05

90'+4: ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

20:04

90'+3: Γυριστό σουτ του Τρούγιτς από αριστερά της περιοχής, άουτ.

20:02

90'+1: Κίτρινη στον Μπόρχα Φερνάντεθ.

20:02

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:01

Από εκτέλεση κόρνερ του Γλυνού από δεξιά ο Μούζεκ με κεφαλιά βρίσκει δίχτυα, 1-2.

20:01

89': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

19:59

89': Κλείνει και ο Αστέρας τις αλλαγές του, Μπόρχα Φερνάντεθ αντί Κρέσπι, Ορόσκο αντί Μπαράλες.

19:56

85': Κλείνει τις αλλαγές της η ΑΕΛ, Γλυνός αντί Μιλοσάβλιεβιτς, Ζαχαράκης αντί Πλατέλλα.

19:50

79': Κίτρινη στον Νικολιά για φάουλ στον Βαλιέντε.

19:47

Λάθος του Ηλιάδη, ο Λουίς Φερνάντεθ συνεργάζεται με τον Τιλίκα εντός περιοχής, τελικός αποδέκτης της μπάλας ο Μπαράλες, που με δυνατό σουτ από κοντά γράφει το 0-2.

19:47

75': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

19:45

74': Κίτρινη στον Τασουλή για φάουλ στον Σπαρβ.

19:44

73': Κίτρινη στον Λουίς Φερνάντεθ.

19:43

72': Ιγκλέσιας αντί Μουνάφο, τρίτη αλλαγή για τους Αρκάδες.

19:42

71': Νικολιάς αντί Σεσέροβιτς, Γρηγορόπουλος αντί Μπέρτου, δύο αλλαγές για την ΑΕΛ.

19:41

70': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ, εκτελεί το κόρνερ ο Πλατέλλας από αριστερά, κεφαλιά του Ηλιάδη και εντυπωσιακή επέμβαση του Παπαδόπουλου στη δεξιά του γωνία.

19:40

69': Κόρνερ για την ΑΕΛ.

19:39

68': Κίτρινη στον Σουάρεθ για φάουλ στον Πινακά.

19:36

64': Σουτ του Μουνάφο, δεν είναι καλό, άουτ.

19:34

63': Ο Κώτσιρας το γύρισμα από δεξιά, προσποίηση του Μπαράλες, πλασέ του Λουίς Φερνάντεθ, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Νάγκι.

19:32

61': Λουίς Φερνάντεθ αντί Ριέρα, Τιλίκα αντί Σίτο, δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης.

19:32

60': Μακρινό σουτ του Βαλιέντε, άουτ.

19:27

56': Τρούγιτς αντί Τόρζε, πρώτη αλλαγή για την ΑΕΛ.

19:26

55': Σουτ του Πλατέλλα από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει εύκολα ο Παπαδόπουλος.

19:23

52': Κίτρινη στον Σίτο για παρατεταμένο τράβηγμα στον Σπαρβ.

19:22

51': Κίτρινη στον Σεσέροβιτς για φάουλ στον Ριέρα.

19:22

50': Σουτ του Τόρζε από θέση μέσα δεξιά, ψηλά άουτ η μπάλα.

19:17

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.