2
-
1
16:52

Σπουδαία νίκη με ανατροπή για τον ΠΑΟΚ, αν και αγωνίστηκε για μία ώρα με παίκτη λιγότερο

16:52

90'+3: Λήξη της αναμέτρησης

16:51

90'+3: Σουτ του Κοροβέση, έφυγε άουτ

16:45

87': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΠΑΣ, στη θέση του Βίλα ο Νάκος

16:43

85': Κίτρινη κάρτα για τον Λούκας

16:41

Ανατροπή για τον ΠΑΟΚ, αν και παίζει με δέκα παίκτες

16:40

Ο Λούκας με δεξιό πλασέ βρίσκει δίχτυα, αξιοποιώντας την πάσα του Νάτχο, που εκμεταλλεύθηκε το λάθος του Ακόστα

16:40

82': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

16:40

81': Σουτ του Χούσεν από πλάγια θέση, απομάκρυνε ο Βελλίδης

16:39

81': Σουτ από τον Βίλα, πέρασε άουτ

16:36

78': Προβολή του Αθανασιάδη μετά από σέντρα του Λούκας, απέκρουσε ο Βελλίδης σε δύο χρόνους

16:35

77': Σουτ του Τσουκαλά, δεν ανησυχεί ο Γλύκος

16:33

75': Κίτρινη κάρτα στον Ακόστα

16:32

73': Μπέριος αντί Ντάσιου, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ

16:29

70: Κίτρινη κάρτα στον Βελλίδη για καθυστέρηση

16:25

Ισοφαρίζουν οι γηπεδούχοι με θαυμάσιο αριστερό σουτ του Στοχ

16:25

66': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

16:24

65': Χούσεν αντί Κίτσιου, τέλος οι αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, με τον Γιώργο Γεωργιάδη να τα παίζει όλα για όλα

16:23

64': Κίτρινη κάρτα για τον Στρούνα

16:21

Εκπληκτικό μακρινό πλασέ του Λίλα, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι και κατόπιν στα δίχτυα, οι Ηπειρώτες ανοίγουν το σκορ στην Τούμπα

16:21

63': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

16:19

61': Μακρινό σουτ του Λίλα, έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ ο Γλύκος

16:15

56': Λούκας αντί Σαλπιγγίδη, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ

16:12

53': Ο Γεωργιάδης πήρε την εξαιρετική πάσα από τον Κίτσιου κι έκανε το σουτ, ήταν όμως άστοχο

16:09

50': Ακόστα αντί Γιάκου για την πρώτη αλλαγή του ΠΑΣ

16:07

48': Σουτ του Λίλα, έφυγε άουτ

16:06

47': Γυριστή κεφαλιά του Ινσαουράλδε, μπλόκαρε ο Βελλίδης

16:04

46': Γεωργιάδης αντί Βούκιτς η πρώτη αλλαγή του ΠΑΟΚ, ο οποίος θα παίξει ως δεξιός μπακ για να θωρακιστούν αμυντικά οι γηπεδούχοι ένεκα του αριθμητικού τους μειονεκτήματος

16:04

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου

15:47

Στο 0-0 οι δύο ομάδες, με 10 ο ΠΑΟΚ ύστερα από την αποβολή του Βίτορ

15:47

45'+1: Λήξη του ημιχρόνου

15:46

45'+1: Μόλις ένα λεπτό οι καθυστερήσεις, αν και ήταν πολύ περισσότερες στο πρώτο ημίχρονο...

15:38

38': Ο Τζαβέλλας έχει χτυπήσει εκτός φάσης τον Γιάκο, δεν το είδε ο Βοσκάκης

15:38

38' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Στοχ, έφυγε άουτ

15:37

37': Σειρά του Ντάσιου να δει την κίτρινη κάρτα

15:32

Οι παίκτες του ΠΑΟΚ έχουν... ορμήσει στον διαιτητή Βοσκάκη, ήταν σωστή όμως η απόφασή του

15:32

32': Κόκκινη κάρτα στον Βίτορ! Ο Πορτογάλος αμυντικός του ΠΑΟΚ εκνευρίστηκε και πέταξε με δύναμη την μπάλα στον Κοροβέση

15:32

32': Κίτρινη κάρτα και στον Κοροβέση

15:30

30': Κίτρινη κάρτα σε Κίτσιου και Τζαβέλλα, στον πρώτο για μαρκάρισμα και στον δεύτερο για διαμαρτυρία

15:27

27': Εντυπωσιακή ατομική προσπάθεια και σουτ του Στοχ, δεν ήταν καλό όμως και πέρασε άουτ η μπάλα

15:26

26': Κίτρινη κάρτα για τον Αθανασιάδη

15:22

22': Ωραίο μακρινό σουτ από τον Νάτχο, έφυγε άουτ

15:21

21': Κίτρινη κάρτα στον Βούκιτς

15:13

13': Απαντά στις ευκαιρίες ο ΠΑΟΚ, ο Βούκιτς σούταρε, ο Βελλίδης απέκρουσε, στην επαναφορά ο Σαλπιγγίδης έκανε νέο σουτ, για να αντιδράσει και πάλι ο Βελλίδης με εντυπωσιακό τρόπο

15:13

13': Ο Ίλιτς μπήκε στην περιοχή και πάσαρε στον Γιάκο, όμως ο τελευταίος αστόχησε απελπιστικά, μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ

15:07

7': Ο Σαλπιγγίδης έκανε την προβολή προ του Βελλίδη, αλλά ο Στρούνα απομάκρυνε σε κόρνερ

15:06

6': Κεφαλιά του Λίλα, ο Νάτχο έδιωξε κοντά στη γραμμή

15:01

1': Έναρξη του αγώνα

Γλύκος, Σκόνδρας, Βίτορ, Ινσαουράλδε, Τζαβέλλας, Νάτχο, Κίτσιου, Στοχ, Σαλπιγγίδης, Βούκιτς, Αθανασιάδης
Αναπ: Γιακουμής, Χούσεν, Λούκας, Μαντούρο, Νίνης, Μάρτενς, Γεωργιάδης
Βελλίδης, Ντάσιος, Στρούνα, Τζημόπουλος, Κολοβέτσιος, Λίλα, Τσουκαλάς, Κοροβέσης, Βίλα, Γιάκος, Ίλιτς
Αναπ: Σωτηρίου, Μπέριος, Λεάντρο, Ακόστα, Νάκος, Αυγενικού, Σονγκό
Διαιτητής: Βοσκάκης (Ρεθύμνου), Βοηθοί: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Κοντιζάς (Πειραιά)