Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΝΠΣ Βόλος - ΠΑΣ Γιάννινα 2-1.

17:51

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

17:49

90': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Νίνης στην θέση του Μαρτίνες.

17:49

89': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Μπρένερ στην θέση του Σάλιακα.

17:47

88': Μπαλιά του Πρέσμαν στην πλάτη της άμυνας, υποδέχεται την μπάλα ο Ελευθεριάδης αλλά αστοχεί από πλεονεντική θέση.

17:40

80': Διπλή Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Ντόμινγκεθ στην θέση του Σιόντη και ο Ελευθεριάδης αντί του Καρτάλη.

17:39

80': Αλλαγή για τον Βόλο. Στην θέση του Δουβίκα μπαίνει ο Κιάκος.

17:38

Ο Μπαριέντος εκτελεί το φάουλ και ο Ουάρντα με κεφαλιά στην καρδιά της άμυνας εκτελεί τον Χουτεσιώτη για το 2-1. Ολική ανατροπή για τους Θεσσαλούς.

17:36

76': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΠΣ ΒΟΛΟ!

17:34

75': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Ο Καρτάλης εκτελεί από δεξιά και ο Πέρσμαν σουτάρει στην κίνηση, η μπάλα άουτ.

17:32

73': Κίτρινη στον Κολόμπο.

17:27

Ο Καρτάλης εκτελεί από τα δεξιά και ο Παντελάκης παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα σταμάταε πάνω στην γραμμή από τον Φεράρι.

17:27

68': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Ο Καρτάλης εκτελεί από τα δεξιά και ο Παντελάκης παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα σταμάταει στην γραμμή από τον Φεράρι.

17:26

67': Κίτρινη στον Πέρσμαν.

17:24

65': Ο Μαρτίνες σπάει στην μπάλα στο πέναλτι και ο ερχόμενος Δουβίκας σουτάρει στέλνοντας την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του ΠΑΣ.

17:20

61': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Λέο παίρνει την θέση του Νάουμετς.

17:19

Έχει ανεβάσει στροφές και πιέζει για την ανατροπή ο ΝΠΣ Βόλος πλέον.

17:15

56': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΟΛΟ! Ο Μπαριέντος στέλνει τη μπάλα στο δοκάρι και μετά στα δίχτυα από τα έντεκα βήματα για το 1-1.

17:14

55': Κίτρινη στον Σάλιακα.

17:14

55': Πέναλτι για τον ΝΠΣ Βόλο. Ο διαιτητής σφυρίζει πέναλτι για χέρι του Σιόντη. Ο Μαρτίνες κάνει τρομερή σέντρα και ο Ουάρντα παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα βρίσκει στο χέρι του αμυντικού του ΠΑΣ.

17:12

52': Σέντρα του Μπαριέντος από τα δεξιά, ο Περέα παίρνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνά δίπλα από την εστία του Χουτεσιώτη.