1
19:22

Από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στο "Θ. Κολοκοτρώνης" καλή συνέχεια. Θα υπάρξει ανάλυση του φιλικού και αργά το βράδυ, ενώ την Κυριακή θα υπάρξει και βίντεο με στιγμιότυπα από το φιλικό. Καλή συνέχεια. Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr.

19:21

Ανοιχτό το ματς στο β' ημίχρονο, πιο επιθετικός ο Απόλλωνας, αλλά χωρίς συγκέντρωση πίσω... Καλύτερος, πιο ποιοτικός και φυσικά πιο έτοιμος ο Αστέρας Τρίπολης, επικράτησε δίκαια στο φιλικό.

19:17

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αστέρας Τρίπολης - Απόλλων Σμύρνης 5-1.

19:17

90': Σουτ Τσιλούλη από θέση μέσα αριστερά, μόλις άουτ.

19:13

86': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. 6': Ο Ρόδης στη θέση του Μπαξεβανίδη.

19:12

Σέντρα Σίτο από τα αριστερά, ο Ρίτζις Κρέσπι σε θέση βολής, σουτ, δοκάρι και μέσα, 5-1.

19:12

85': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

19:10

83': Οφσάιντ ο Μπεντινέλι, σωστή υπόδειξη.

19:07

Ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Ντάουντα σουτ διαγώνιο από θέση τετ α τετ στα αριστερά και μέσα στην περιοχή του Αστέρα, ελάχιστα έξω από το αριστερό δοκάρι του Αστέρα, άουτ.

19:04

Ωραίος συνδυασμός 1-2 Ρίτζις Κρέσπι με Λ. Φερνταντεθ από τα δεξιά, πλασέ του τελευταίου σε κενή εστία και 4-1. Εκτός θέσης ο Βέρχουλστ, που είχε βγει...

19:04

77': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

19:02

75': Κόρνερ για τον Αστέρα από τα αριστερά με τον Σαντόνια, η μπάλα απομακρύνεται...

19:01

73': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά. Με πάσα Βάρκας - Μπεντινέλι, η μπάλα φτάνει στον Λισγάρα, σουτ από θέση μέσα αριστερά, πάνω από την εστία του Παπαδόπουλου.

18:57

71': Σέντρα-σουτ Τσιλούλη από τα δεξιά, εύκολα ο Παπαδόπουλος.

18:53

67': Μαζικές, επτά αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης. Μέσα οι Βαλιέντε, Σίτο, Μπαράλες, Λ. Φερνταντεθ, Τασουλής, Ρίτζις Κρέσπι, Κανελλόπουλος.

18:52

66': ΔΟΚΑΡΙ για τον Απόλλωνα Σμύρνης, σουτ Ντάουντα μέσα από την περιοχή και πλάγια, στη δεξιά δοκό του Παπαδόπουλου και έξω.

18:49

63': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Χειρίτραντας στη θέση του Τσαμπούρη.

18:45

Σουτ Ντάουντα μέσα από την περιοχή και αριστερά η μπάλα κοπτράρει σε αμυντικό του Αστέρα και βγαίνει ασίστ για τον Μπεντινέλι, κινείται από τα δεξιά, περνά και τον Παπαδόπουλο και μπαίνει στα δίχτυα με την μπάλα, 3-1.

18:45

59': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

18:42

56': Σέντρα Γκαρσία από τα δεξιά, κεφαλιά υπό πίεση Αλί Μπάμπα, πάνω από την εστία του Απόλλωνα.

18:41

Ο Αλί Μπαμπά σηκώνει κεφάλι, ψηλοκρεμαστό σουτ από θέση έξω αριστερά στα 25 μέτρα και στα δίχτυα, υπέροχο τέρμα και 3-0.

18:41

54': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

18:38

Διπλή ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Τσιλούλης σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, ο Παπαδόπουλος διώχνει προσωρινά, στην επαναφορά Ντάουντα σουτ, άουτ.

18:37

Κόρνερ για τον Αστέρα με τον Ορόσκο από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:34

47': Βγαίνει και ο Γκόμεζ, στη θέση του ο Αλί Μπαμπά για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:32

Έναρξη β' ημιχρόνου.

18:32

Επτά αλλαγές για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Ντάουντα, Βάρκας, Φατιόν, Τσιλούλης, Κραγιόπουλος, Ντομίνγκες, Μπεντινέλι.

18:32

Δύο αλλαγές για για τον Αστέρα Τρίπολης. Στο τέρμα ο Παπαδόπουλος και μέσα και οι Σουάρες