-
1
23:24

23:22

Προβληματισμό φέρνει το παιχνίδι για την Εθνική, προηγήθηκε από το πουθενά κι ενώ μέχρι το γκολ του Φορτούνη δεν είχε απειλήσει καθόλου, για να δεχθεί με χαρακτηριστική ευκολία τα δύο γκολ μόλις ανέβασαν λίγο τον ρυθμό οι Αυστριακοί.

23:21

90'+3: Λήξη του αγώνα, 2-1.

23:20

90'+1: Μακρινό σουτ του Κυριακόπουλου, άουτ.

23:19

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:13

84': Μεγάλη... τρικυμία στην αμυντική λειτουργία της Εθνικής μετά το 75', σε χρόνο dt έκαναν την ανατροπή οι Αυστριακοί.

23:11

82': Τζόλης αντί Λημνιού, έκτη και τελευταία αλλαγή για την Εθνική.

23:10

Ο αφύλακτος Σάουμπ πασάρει στον Μπαουμγκάρντνερ, που αποφεύγει τον Μιχαηλίδη και με πλασέ από κοντά γράφει το 2-1.

23:09

80': ΓΚΟΛ για την ΑΥΣΤΡΙΑ!

23:06

Γρήγορη εναλλαγή της μπάλας από τους γηπεδούχους, σεντράρει ο Γκρέγκοριτς από αριστερά, κοντινή προβολή του Γκρμπιτς προλαβαίνοντας τον Μιχαηλίδη, 1-1.

23:05

77': ΓΚΟΛ για την ΑΥΣΤΡΙΑ!

23:05

76': Έκτη και τελευταία αλλαγή για την Αυστρία, Σάουμπ αντί Ονισίβο.

23:01

72': Κεφαλιά του Πος μετά την εκτέλεση του κόρνερ, άουτ.

23:01

72': Σουτ του Πος, κόντρα στον Μιχαηλίδη, κόρνερ για την Αυστρία.

22:56

67': Πέμπτη αλλαγή και για την Εθνική, Κουλούρης αντί Φούντα.

22:55

66': Γκρέγκοριτς αντί Χολτσχάουζερ, πέμπτη αλλαγή για την Αυστρία.

22:53

64': Μπακασέτας αντί του Λυκογιάννη, που τραυματίστηκε, τέταρτη αλλαγή για την Εθνική και αναγκαστική.

22:52

Ο Φούντας κάνει ωραία μπαλιά στην πλάτη της άμυνας της Αυστρίας, κατεβάζει άψογα την μπάλα ο Φορτούνης στα δεξιά της περιοχής, πλασάρει υποδειγματικά και 0-1.

22:52

63': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

22:47

58': Κίτρινη στον Μιχαηλίδη για φάουλ στον Γκρμπιτς.

22:44

55': Κερδίζει κόρνερ ο Λυκογιάννης για την Εθνική, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:39

50': Σέντρα του Μπαουμγκάρντνερ, κεφαλιά του Ονισίβο υπό την πίεση του Λυκογιάννη, άουτ.

22:34

46': Γκρίλιτς αντί Σεπφ, Πος αντί Χιντερέγκερ, Λάινερ αντί Μπαουμγκάρτλινγκερ, Μπαουμγκάρντνερ αντί Τρίμελ τέσσερις αλλαγές για την Αυστρία.

22:34

46': Ζέκα αντί Μάνταλου, Μιχαηλίδης αντί Κουρμπέλη, Λυκογιάννης αντί Σβάρνα, τρεις αλλαγές για την Εθνική.

22:34

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.