0
23:38

Ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr, από το Περιστέρι και τον Δημήτρη Δημητρίου, καλή συνέχεια.

23:37

Τεράστια νίκη για τον Ατρόμητο. Σωστή διαχείριση από τον Κάναντι, έβγαλε κούραση η ΑΕΚ από τον άθλο της πρόκρισης στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ. Δίκαιη επικράτηση για την ομάδα του Περιστεριού.

23:36

Λήξη αναμέτρησης, Ατρόμητος - ΑΕΚ 1-0 τελικό.

23:35

Στο 90'+4 πια...

23:34

90'+3: Αλλαγή για την ΑΕΚ. Σαμπανάτζοβιτς αντί Λόπες, που χτύπησε πριν λίγο.

23:32

Συμπληρώθηκαν τα 90', τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:30

89': Μακρινό σουτ Ούμπιντες, πάνω από την εστία της αεκ.

23:29

Φάουλ για κάρτα από τον Λόπες, δεν τη δείχνει ο Παπαπέτρου, θα ήταν η δεύτερη. Χαρίζεται στον αμυντικό της ΑΕΚ ο ρέφερι.

23:29

Κίτρινη στον τεχνικό διευθυντή του Ατρόμητου, Γιάννη Αγγελόπουλο. Για διαμαρτυρία για το ότι δεν δόθηκε κάρτα σε φάουλ του Ολιβέιρα.

23:25

Μικρή διακοπή, ο Γιακουμάκης έδειξε για λίγο να ζαλίζεται...

23:22

82': Πέμπτη και τελευταία αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Χριστοδουλόπουλος στη θέση του Κωτσόπουλου.

23:20

79': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιντες αντί του Χαρίση.

23:18

77': Καλή ευκαιρία για την ΑΕΚ. Σέντρα Ολιβέιρα από τα δεξιά, ο Ανσαριφάρντ στο δεύτερο δοκάρι επιχειρεί την προβολή εξ επαφής, δεν τη βρίσκει και άουτ.

23:17

76': Κίτρινη στον Γούτα.

23:13

72': Σουτ Λόπες από θέση μέσα αριστερά, ο Γιαννιώτης διώχνει.

23:12

71': Σέντρα Νάτσου από τα αριστερά, κεφαλιά Γιακουμάκη, ο Τσιντώτας μπλοκάρει.

23:11

Έχει χτυπήσει ο Γιαννιώτης σε διεκδίκηση με τον Κρίστιτσιτς, μικρή διακοπή...

23:08

68': Κίτρινη στον Κρίστισιτς.

23:06

66': Αλλαγή διπλή και για την ΑΕΚ. Ολιβέιρα αντί Σιμόες και Χνιντ αντί Τσιγκρίνσκι.

23:06

65΄: Ραμπέγιο αντί Ενσικολού και Γιακουμάκης αντί Μανούσου.

23:01

60': Οφσάιντ ο Λιβάγια, που βρέθηκε σε τετ α τετ... Σωστή υπόδειξη.

22:59

Εκτελείται το κόρνερ από τα αριστερά με τον Γκάλο από τον Ατρόμητο, με τις γροθιές διώχνει ο Τσιντώτας.

22:59

58': Σουτ Μπουσούλαντζιτς απέξω, σε κόρνερ σωτήρια με το ένα χέρι ο Τσιντώτας.

22:53

52': Σουτ Μανούσου από τα αριστερά, ο Τσιντώτας μπλοκάρει.

22:50

49': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ατομική προσπάθεια Κωτσόπουλου από τα δεξιά, μπαίνει μέσα στην περιοχή, επιμένει παρά τα μαρκαρίσματα, σουτ, η μπάλα άουτ.

22:47

47': Οφσάιντ ο Λιβάγια, σωστή υπόδειξη.