21:22

21:22

Δίκαιο το Χ στο Αγρίνιο και σαφώς κερδισμένος ο Παναιτωλικός, αφού έπαιζε από νωρίς με 10 παίκτες.

21:21

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:20

90'+2: Ο Τασουλής κάνει αδύναμο πλασέ μετά από σέντρα του Γκόμες, εύκολα μπλοκάρει ο Κνετ.

21:19

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:19

90'+1: Βέργος αντί Ματσόλα, τέταρτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

21:17

90': Κεφαλιά του Μπαράλες, αποκρούει ο Κνετ.

21:11

84': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Μεντόσα αντί Μάζουρεκ.

21:07

80': Γκόμες αντί Ριέρα, Ιγκλέσιας αντί Βαλιέντε, άλλες δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης.

21:06

79': Ο Καρασαλίδης πιάνει την κεφαλιά μετά από κόρνερ που εκτελεί από δεξιά ο Αριγίμπι, με το ένα χέρι διώχνει ο Παπαδόπουλος. Απειλεί ο Παναιτωλικός.

21:05

78': Το πηγαίνει καλά το ματς ο Παναιτωλικός, παρά το αριθμητικό του μειονέκτημα από νωρίς.

20:58

71': Γυριστή κεφαλιά του Λιάβα μετά από φάουλ που εκτελεί από δεξιά ο Μάζουρεκ, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα σε μια καλή ευκαιρία για τους γηπεδούχους.

20:57

70': Μεντίνα αντί Τζανακάκη, Ταχάρ αντί Τσιγγάρα, δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό.

20:56

69': Αλί Μπαμπά αντί Σίτο, Τιλίκα αντί Κρέσπι, δύο αλλαγές για τον Αστέρα.

20:54

66': Διαγώνιο σουτ του Μουνάφο από θέση μέσα δεξιά, σε κόρνερ διώχνει ο Κνετ. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

20:49

61': Ευκαιρία για τον Αστέρα, ο Ριέρα μπαίνει από δεξιά στην περιοχή και γυρίζει στον Μπαράλες, που δεν πιάνει καλά το πλασέ και απομακρύνουν οι Αγρινιώτες τον κίνδυνο.

20:44

57': Ο Μπαράλες πιάνει την κεφαλιά ψαράκι μετά τη σέντρα του Τασουλή από αριστερά, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα. Καλή ευκαιρία για τον Αστέρα.

20:42

Ο Αριγίμπι εκτελεί απευθείας φάουλ, πρέπει να έχει βρει στον Μάζουρεκ η μπάλα και αλλάζει λίγο πορεία, με τον Παπαδόπουλο να μην μπορεί να αντιδράσει, 1-1.

20:41

54': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:41

53': Κίτρινη στον Αντζουλά.