2
23:52

Ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

23:49

Έχασε την αυτοσυγκέντρωση του ο ΠΑΟΚ στο β' ημίχρονο και το πλήρωσε... Φυσικά υπάρχει και η άτυχη στιγμή με το αυτογκόλ, αλλά για να είμαστε σωστοί δεν πας να διώξεις με τακουνάκι σέντρα. Απειρία από τον Μιχαηλίδη στο 0-1, αλλά φυσικά δεν φταίει μόνο ο νεαρός.

23:49

Έξαλλοι πανηγυρισμοί από τους Ρώσους... Δικαιολογημένοι...

23:48

Αποκλεισμός για τον ΠΑΟΚ από το Τσάμπιονς Λιγκ... Έτσι ο ΠΑΟΚ θα συνεχίσει στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ.

23:48

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΠΑΟΚ - Κράσνονταρ 1-2.

23:47

90'+3: Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα αριστερά με τον Σβαμπ, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:46

90'+2: Μεγάλη ευκαιρία για την Κάασνονταρ. Ο Βιλένα με τακουνάκι σε Πετρόφ, σουτ από θέση τετ από το ύψος του πέναλτι και δεξιά, πάνω από την εστία του ΠΑΟΚ.

23:45

90'+1: Κίτρινη στον Ελ Καντουρί.

23:44

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

23:39

85': Τρίτη αλλαγή και για την Κράσνονταρ. Ο Σουλεϊμάνοφ στη θέση του Καμπελά.

23:39

85': Σουτ Ουαγκέ μέσα από την περιοχή, άουτ.

23:37

83': Κόρνερ για την Κράσνονταρ με τον Καμπελά, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:37

83': Αλλαγή για την Κράσνονταρ. Ο Καμπόλοφ στη θέση του Γκαζίνσκι, που έχει τραυματιστεί.

23:35

81': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ο Α. Ζίβκοβιτς από τα δεξιά, η μπάλα δεν απομακρύνεται από τους φιλοξενούμενος, φτάνει εν τέλει στον Σβιντέρσκι, σουτ από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

23:34

80': Σέντρα Σβιντέρσκι από τα δεξιά, κεφαλιά του Τσόλακ, άουτ.

23:32

Σουτ Βιλένα από το ημικύκλιο, η μπάλα χτυπά στο δεξί δοκάρι του Ζ. Ζίβκοβιτς, στην επαναφορά σε κενή εστία ο Καμπελά και στα δίχτυα, 1-2.

23:32

78': ΓΚΟΛ για την ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ

23:31

Φάουλ για τον ΠΑΟΚ από τα δεξιά, γέμισμα καλοτραβημένο Σβαμπ, κεφαλιά γυρστή Ελ Καντουρί και 1-1.

23:31

77': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

23:30

76': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Σβιντέρσκι στη θέση του Βαρέλα.

23:29

75': Σουτ Μπεργκ από το ημικύκλιο, αν και κλεισμένος, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του ΠΑΟΚ.

23:27

Ο Σμολνίκοφ τη σέντρα από τα αριστερά, ο Μιχαηλίδης πάει να διώξει και με αυτογκόλ κάνει το 0-1 για τους Ρώσους!

23:27

73': ΓΚΟΛ για την ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ!

23:26

72': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ο Τζόλης από τα αριστερά, η μπάλα στο δεύτερο δοκάρι, σηκώνει τα χέρια και μαζεύει ο Σαφόνοφ.

23:22

Να επισημάνουμε: Δύο πτώσεις μέσα σε κάθε περιοχή, από μια για κάθε ομάδα όπως φάνηκε και στο ριπλέι δεν υπάρχει καμία παράβαση, Φάσεις που προηγήθηκαν πριν από λίγα λεπτά... Για αυτό και δεν τις αναφέραμε καν στην κανονική ροή του live. Είναι αυτό που λέμε: Ούτε καν...

23:17

63': Επιχειρεί το ανάποδο ψαλίδι ο Τσόλακ από θέση μέσα αριστερά, έπειτα από γέμισμα από τα δεξιά, πολλά μέτρα άστοχο. Ήταν δύσκολο ούτως ή άλλως από κακή θέση και υπό πίεση.

23:16

62': Οφσάιντ ο Μπεργκ (σωστό). Το μόνο που έχει κάνει μέχρι τώρα ο πρώην φορ του Παναθηναϊκού είναι να είναι εκτεθειμένος.

23:14

59': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Οι Ουαγκέ, Τσόλακ αντί των Κρέσπο και Πέλκα.

23:13

58': Πρώτη αλλαγή για την Κράσνονταρ. Ο Σμολνίκοφ στη θέση του Ούτκιν.

23:12

57': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα δεξιά ο Α. Ζίβκοβιτς, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:10

55': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ και ευκαιρία... Ο Α. Ζίβκοβιτς από τα δεξιά στην εκτέλεση, με την πλάτη βρίσκει την μπάλα ο Βαρέλα που σηκώνεται, λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

23:09

54': Επικίνδυνη παράλληλη μπαλιά του Γιαννούλη στην περιοχή της Κράσνονταρ, ο Πέλκας δεν προλαβαίνει να βάλει το πόδι του, μπλοκάρει ο Σαφόνοφ.

23:07

52': Εκτελείται το κόρνερ των φιλοξενούμενων από την ίδια πλευρά με τον ίδιο... Η μπάλα σε πρώτο χρόνο βγαίνει ααπό τα καρέ του ΠΑΟΚ, μακρινό σουτ από τον Ραμίρες, πολλά μέτρα άστοχο.

23:07

52': Κόρνερ για την Κράσνονταρ. Ο Καμπελά στην εκτέλεση από τα δεξιά και νέο κόρνερ... Δεύτερο συνεχόμενο...

23:04

49': Οφσάιντ ο Κλάεσον, σωστή υπόδειξη.

23:02

47': Κεφαλιά - πάσα Τζόλη μέσα στην περιοχή των Ρώσων μετά από κόντρες, δυνατό σουτ Α. Ζίβκοβιτς από θέση μέσα αριστερά, ψηλά άουτ.

23:01

46': Έναρξη β' ημιχρόνου... Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.