Τελικό στο Περιστέρι, περίπατο ο Ατρόμητος 3-0 τον Πλατανιά

19:02

Τελευταίες στιγμές στο Περιστέρι, όλα έχουν τελειώσει

19:01

84': Κάρτα βλέπει ο Νάστος

19:01

84': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Μέσα ο Γεωργίου, έξω ο Μπρίτο

18:55

Στο ματς έχει περάσει και ο Σιαλμάς, εκτός ο Κάταϊ

18:54

80': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Στο ματς περνά ο Μπέλιτς, εκτός ο Βλαχοδήμος

18:52

Αυτό το γκολ φέρνει έντονο εκνευρισμό στον Πλατανιά με τον Γιωργαλλίδη να τα... βάζει με τον Τετέ καθώς θεωρεί πως δεν έπεσε πάνω στον παίκτη του Ατρομήτου με αποτέλεσμα αυτός να εκτελέσει ανενόχλητος

18:51

Τρομερό γκολ! Ο Δημούτσος από την γωνία της μεγάλης περιοχής πιάνει ένα δυνατό σουτ και γράφει το 3-0

18:51

77': ΓΚΟΛ ο Ατρόμητος

18:47

72': Λίγα δευτερόλεπτα πριν το γκολ, ο Πλατανιάς είχε κάνει την πρώτη του αλλαγή. Στο ματς είχε περάσει ο Ρούμπιο Θέρα, εκτός ο Ζαραδούκας

18:46

Καρφωτή κεφαλιά του Ταυλαρίδη, μετά από εκτέλεση κόρνερ του Ουμπίδες και 2-0 ο Ατρόμητος

18:46

72': ΓΚΟΛ, 2-0 ο Ατρόμητος

18:43

69': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός ο Γκαρσία, μέσα ο Καραμάνος

18:42

68': Κάρτα στον Γκαρσία για καθυστέρηση

18:42

67': Ο Βλαχοδήμος προσπάθησε από πλάγια θέση να απειλήσει, η μπάλα άουτ

18:40

64': Στην θέση του Ναπολεόνι περνά ο Μπάλλας για τον Ατρόμητο

18:37

64': Κίτρινη βλέπει ο Ναπολεόνι επειδή συνέχισε την φάση και ενώ αυτή είχε σταματήσει για οφ-σάιντ

18:36

Τον Μπάλλα ετοιμάζει ο Παράσχος

18:35

61': Ο Αγκιλέρα πάσαρε στον Κάταϊ, αυτός σούταρε η μπαλα κόντραρε στον Νάστο και παραλίγο να μπει αυτογκόλ

18:35

Απειλεί ο Πλατανιάς

18:32

58': Κάρτα στον Λαζαρίδη

18:30

Πιο γρήγορος ο ρυθμός στην επανάληψη με το ματς να έχει ανοίξει αφού ο Πλατανιάς ψάχνει για την ''απάντηση''

18:25

Πρώτο πεντάλεπτο στο δεύτερο μέρος χωρίς κάτι ιδιαίτερο

18:20

46': Σέντρα στην επανάληψη στο Περιστέρι

18:17

Επιστρέφουν σιγά σιγά οι δύο ομάδες στον αγωνιστικό χώρο για να ξεκινήσει το δεύτερο μέρος

18:04

Ημίχρονο στο Περιστέρι

18:02

45'+1: Κάρτα στον Ταυλαρίδη

18:02

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος

18:01

Για μαρκάρισμα στον Ναπολεόνι την είδε ο αριστερός μπακ-χαφ του Πλατανιά

18:01

43': Κίτρινη κάρτα στον Ζαραδούκα

17:57

Ευκαιρία για τον Πλατανιά. Αν μάλιστα ο Κάταϊ επέλεγε να πασάρει δίπλα στον Βλαχοδήμο που ήταν ολομόναχος ίσως να μιλούσαμε για το 1-1

17:56

40': Ο Κάταϊ βγήκε ταχύτατα στην αντεπίθεση, μπήκε από τα δεξιά σούταρε, ωστόσο η μπάλα έφυγε λίγο άουτ

17:55

Μπήκαμε στο τελευταίο πεντάλεπτο του πρώτου μέρους, έχει πέσει ο ρυθμός στο Περιστέρι

17:49

33': Ο Ζαραδούκας πασάρει στον Αγκιλέρα, αυτός από το ύψος του πέναλτι σουτάρει αλλά αστοχεί απελπιστικά

17:49

Απαντά στις ευκαιρίες ο Πλατανιάς

17:48

Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο

17:48

32': Σέντρα του Ούμπιδες, κεφαλιά του Μπρίτο, η μπάλα στην αγκαλιά του Γιωργαλλίδη

17:44

26': Κεφαλιά του Τετέ, κανένα πρόβλημα για τον Τσέναμο που μπλοκάρει σταθερά

17:42

Ο Πλατανιάς προσπαθεί να ισορροπήσει το παιχνίδι, έχει βγάλει το πόδι από το γκάζι ο Ατρόμητος μετά το γκολ που πέτυχε

17:39

Κοντά στο δεύτερο γκολ ο Ατρόμητος

17:38

23': Σέντρα του Ναπολεόνι, καρφωτή κεφαλιά του Παπαδόπουλου, η μπάλα ελάχιστα άουτ

17:38

22': Κάρτα στον Φαΐσκα

17:36

Συμπληρώσαμε το πρώτο 20λεπτο στο Περιστέρι, ο Ατρόμητος χωρίς να απειλεί ιδιαίτερα έχει πάρει από το 13' το προβάδισμα

17:33

Οι Κρητικοί προσπαθούν να βρουν τα πατήματά τους

17:29

Σέντρα του Ούμπιδες η μπάλα φτάνει στον Μπρίτο, αυτός πατά ωραία την μπάλα στον Στέφανο Ναπολεόνι και ο Ιταλός με ψύχραιμο πλασέ νικά τον Γιωργαλλίδη για το 1-0

17:29

13': ΓΚΟΛ ο Ατρόμητος

17:24

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Ατρόμητος, ψάχνει να βρει διαδρόμους και να διασπάσει την καλά οργανωμένη άμυνα του Πλατανιά

17:21

Πεντάλεπτο στο Περιστέρι, τίποτα το ιδιαίτερο αναγνωσριστικό παιχνίδι

17:16

1': Σέντρα στην αναμέτρηση

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Τσέναμο, Νάστος, Λαζαρίδης, Ταυλαρίδης, Γιαννούλης, Παπαδόπουλος, Δημούτσος, Ούμπιδες, Πίτου Γκαρσία, Ναπολεόνι, Μπρίτο.
Αναπ: Σηφάκης, Φωτάκης, Μπάλλας, Κιβρακίδης, Καραμάνος, Φάμπιο, Γεωργίου.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Γιωργαλλίδης, Ινκούμ, Ζαραδούκας, Φαΐσκα, Καζναφέρης, Γιαχία, Τετέ, Βλαχοδήμος, Αγκιλέρα, Τόρες, Κάται.
Αναπ: Περιστερίδης, Σιαλμάς, Μενδρινός, Βάσκο Φερνάντες, Μπέλιτς, Θέρα.
Διαιτητής: Γιάχος (Χίου). Βοηθοί: Γκάγκας (Λάρισας), Καρατζίκας (Αθηνών). 4ος: Τριτσώνης (Αθηνών)