0
19:45

Αυτά, επί του παρόντος, από τη Ριζούπολη. Θα ακολουθήσει αργά το βράδυ περαιτέρω ανάλυση μαζί τα στιγμιότυπα του φιλικού.Ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

19:42

Μόνο στο πρώτο ημίχρονο υπήρχε κάποιος ρυθμός στο ματς, στο δεύτερο 45λεπτο οι συνεχόμενες διακοπές από τις αλλαγές των φιλοξενούμενων, αλλά και η "άλλη" ομάδα από την πλευρά των γηπεδούχων δεν βοήθησαν για να υπάρξει κάτι το αξιοσημείωτο. Ο Απόλλωνας είναι ακόμα στο στάδιο της προετοιμασίας του θα μπει στη Σούπερ Λίγκα 1 σε δύο εβδομάδες από τώρα. Ο Ολυμπιακός Βόλου, που θα συνεχίσει και τη νέα σεζόν στη Football League ήταν αν μη τι άλλο αξιόμαχος.

19:39

Λήξη αναμέτρησης, τελικό Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός Βόλου 1-0.

19:37

90': Ακόμα μία αλλαγή για τον Ολυμπιακό βόλου. Ο Κόφας σντί του Αγρόδημου.

19:36

89': Εκτελεί το κόρνερ για τον Απόλλωνα ο Κραγιόπουλος, υπάρχει επιθετικό φάουλ στην εξέλιξη της φάσης.

19:35

87': Σουτ Πατράλη από θέση έξω αριστερά, σε κόρνερ ο Κωνσταντίνου.

19:31

83': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό Βόλου. Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Λαδάς στη θέση του ο Κωνσταντίνου. Μπαίνει και ο Νκόα αντί του Κόλα.

19:29

Μικρή διακοπή καθώς έχει χτυπήσει ο γκολκίπερ των φιλοξενούμενων, Λαδάς.

19:27

79': Ακόμα μια αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Μπέικος στη θέση του Ντα Κάμπο.

19:23

75': Ο Ρόδης στη θέση του Βιτλή

19:22

74': Αλλαγή τερματοφύλακα στον Απόλλωνα. Ο νεαρός Στουρνάρας στη θέση του Κότσαρη.

19:20

72': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό Βόλου. Μπαστακούδης και Μαρούδης μέσα, στη θέση των Ρόκα και Γραικού.

19:19

Υπό το φως των προβολέων το φιλικό εδώ και λίγα λεπτά...

19:15

67': Οφσάιντ ο Χειρίτραντας...

19:09

61': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Ματίας αντί του Σκοπελίτη.

19:08

60': Διαγώνιο σουτ Πατράλη από τα αριστερά, άουτ.

19:06

58': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Αγιώτης αντί του Παπαδημητρίου.

18:59

51': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Βασιλούδης αντί του Κουτσιανικούλη.

18:57

49': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Κραγιόπουλος από τα δεξιά, κεφαλιά Ιωαννίδη, άουτ.

18:54

46': Αλλάζει γκολκίπερ ο Ολυμπιακός Βόλου. Μέσα ο Λαδάς μέσα

18:54

46': Εννέα αλλαγές μαζεμένες για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Μπαίνουν οι: Ντομίγκες, Μπαξεβανίδης, Ιωαννίδης, Βάρκας, Αθανασιάδης, Κραγιόπουλος, Ρώσση, Χειρίτρανας και Πατράλης. Από την αρχική 11άδα συνεχίσουν μόνο ο Κότσααρης και ο Βιτλής.

18:54

18:38

Λήξη α' ημιχρόνου, Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός Βόλου στο 1-0.

18:35

42': Φάουλ σε καλή θέση για τον Ολυμπιακό Βόλου, στα δεξιά και πέντε μέτρα από την περιοχή, ο Κουτσιανικούλης απευθείας, δεν είναι καλή η εκτέλεση, μαζεύει εύκολα ο Κότσαρης.

18:31

38': Σουτ Τσαμπουρή από θέση έξω δεξιά, πάνω από τα δοκάρια του Ολυμπιακού Βόλου.

18:28

35': Σέντρα Γραικού από τα δεξιά στα αριστερά, σουτ Μπουτζίκου, πάνω από την εστία του Απόλλωνα.

18:21

Ο Κολ από τα δεξιά βγάζει τη σέντρα και ο Ντάουντα από κοντά στο ύψος του πρώτου δοκαριού με πλασέ κάνει το 1-0.

18:21

28': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

18:19

26': Σουτ Ρόκα από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

18:14

21': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Κολ, κεφαλιά Λισγάρα, πάνω από την εστία του Ολυμπιακού Βόλου.

18:13

20': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Σέντρα από τα δεξιά, Τσιλούλης μονοκόμματο σουτ, εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Ξενοδόχοβ.

18:12

19': Διαγώνιο σουτ Ντάουντα από θέση έξω δεξιά, άουτ.

18:10

17': Κόρνερ με τον Κόλα από τα αριστερά για τον Ολυμπιακό Βόλου, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:09

16': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Γραικός βγαίνει στην κόντρα, μπαίνει μέσα στην περιοχή, σουτ από θέση τετ α τετ, σε κόρνερ ο Κότσαρης.

18:08

15': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Κολ, με τις γροθιές απομακρύνει ο Ξενοδόχοβ.

18:04

11': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά. Πλασαριστά ο Κολ στον Μπεντινέλι, σέντρα-γέμισμα, κεφαλιά Λισγάρα, άουτ.

17:58

5': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Από τα αριστερά ο Κολ στην εκτέλεση, υπάρχει επιθετικό φάουλ στην εξέλιξη της φάσης.

17:53

1': Έναρξη αναμέτρησης