22:53

22:52

Ο Άρης πλήρωσε τα λάθη του και αποκλείστηκε από την ουκρανική ομάδα.

22:51

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-2.

22:50

90'+2': Άουτ το σουτ στη κίνηση του Μαντσίνι.

22:50

90'+1: Κόρνερ για τον Άρη

22:47

22:46

88': Εκτός ο Σμιρνί, μέσα ο Κοστίσιν

22:44

85': Κίτρινη κάρτα στον Γκάβρις

22:43

85': Σουτ του Μαντσίνι, διώχνει με τις γροθιές ο Βόλινετς.

22:41

83': Μεγάλη απόκρουση του Κουέστα σε τετ-α-τετ με τον Αντιούχ.

22:39

82': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ματίγια, μπλοκάρει ο Βόλινετς.

22:37

79': Κόρνερ για τον Άρη.

22:36

78': Στη θέση του Σάσα ο Μαντσίνι.

22:36

77': Ο Μπογκντάνοφ εκτελεί φάουλ απ' τα δεξιά, ο Σελέσνιοφ παίρνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα φεύγει έξω.

22:35

76': Κίτρινη κάρτα στον Μορόζκο.

22:34

75': Ο Σελέσνιοφ δοκιμάζει το σουτ μέσα από την περιοχή, αλλά ο Κουέστα αποκρούει την μπάλα.

22:33

74': Ο Μπογκντάνοφ εκτελεί το κόρνερ, ο Σελέσνιοφ παίρνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνάει άουτ.

22:32

73': Πρώτο κόρνερ για τον Κόλος

22:32

72': Κόρνερ για τον Άρη

22:30

71': Σουτάρει ο Μάνος από κοντινή απόσταση, αλλά μπλοκάρει σταθερά ο Βόλινετς.

22:29

70': Ο Μάνος στη θέση του Γκανέα.

22:28

69': Τον Κουέστα θέλησε να αιφνιδιάσει ο Μπογκντάνοφ με μακρινή εκτέλεση φάουλ, αλλά η μπάλα πέρασε πάνω από την εστία του Ισπανού κίπερ.

22:24

64': Ο Σελέσνιοφ στη θέση του Λισένκο.

22:23

Με την πλάτη στο τοίχο ξανά ο Άρης

22:21

Ο Μορόζκο έκανε τη σέντρα απ' τα δεξιά, ο Μπογκντάνοφ έκανε το σουτ στη κίνηση, ο Κουέστα δεν απέκρουσε σωστά και ο Αντιούχ με κοντινό πλασέ έκανε το 1-2.

22:20

62': ΓΚΟΛ για την ΚΟΛΟΣ ΚΟΒΑΛΙΒΚΑ

22:19

Πιέζει πάρα πολύ ο Άρης που ψάχνει το 2-1.

22:15

Κίτρινη κάρτα στον Μπρούνο Γκάμα

22:13

Ο Μπερτόλιο πρόλαβε τη μπάλα, έκανε το γύρισμα απ' τα δεξιά, οι αμυντικοί έδιωξαν προ του Λόπεθ, η μπάλα κατέληξε στον Γκάμα, που απέφυγε τον αντίπαλό του, και με υπέροχο σουτ νίκησε τον Βόλινετς για το 1-1.

22:13

54': ΓΚΟΛ για τον Άρη.

22:11

53': Σουτ του Φετφατζίδη άουτ

22:11

50': Ο Ζοζούλια εκτός, ο Μορόζκο στη θέση του.

22:06

Ο Ζάντοια εκτέλεσε το φάουλ, η μπάλα πέρασε από όλους, με τον Νόβακ να σκοράρει με κεφαλιά απ' το ύψος της μικρής περιοχής για το 0-1.

22:05

47': ΓΚΟΛ για την ΚΟΛΟΣ ΚΟΒΑΛΙΒΚΑ

22:02

46': Έναρξη στο β' ημίχρονο.