1
-
4
21:23

Πολύ άνετη νίκη για τον Ολυμπιακό με 4-1 στο Παγκρήτιο, στους 80 βαθμούς έφτασαν οι Πειραιώτες, στους 35 παρέμεινε ο Εργοτέλης

21:22

90'+3: Λήξη της αναμέτρησης μετά από τρία λεπτά, τελικά, καθυστερήσεων

21:19

90': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων

21:09

80': Κεφαλιά του Σαρρή, η μπάλα άουτ

21:05

75': Καλή ευκαιρία για τον Εργοτέλη με σουτ του Διαμαντάκου που πέρασε άουτ

21:01

72': Ο Βέργος στη θέση του Βαλντέζ, τέλος οι αλλαγές και για τον Ολυμπιακό

21:01

71': Διαμαντάκος αντί Μονακέλο, ολοκληρώθηκαν οι αλλαγές του Εργοτέλη

20:58

69': Κίτρινη κάρτα και για τον Σαρρή για δυνατό μαρκάρισμα στον Πέρεζ, υπήρξε μια ένταση μεταξύ των παικτών των δύο ομάδων, αλλά γρήγορα τα πνεύματα ηρέμησαν

20:56

66': Κίτρινη κάρτα στον Παπάζογλου

20:52

63': Ο Μπαντιμπανγκά βρέθηκε μόνος προ του Μέγερι, αλλά νικήθηκε από τον τερματοφύλακα του Ολυμπιακού στο σουτ που έκανε

20:48

59': Πλασέ στην κίνηση από τον Σέποβιτς, μπλόκαρε ο Στοΐκοβιτς σε μια πολύ καλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό

20:47

58': Παπάζογλου αντί Μαρκάνο για τη δεύτερη αλλαγή του Ολυμπιακού

20:46

57': Καλό σουτ από τον Μασάντο, έφυγε άουτ

20:46

57': Μακρινό σουτ από τον Μπουχαλάκη, πέρασε άουτ

20:44

Ωραίο σουτ του Ιμπραΐμ εκτός περιοχής, ο Μέγερι δεν μπόρεσε να αντιδράσει και οι Κρητικοί μειώνουν σε 1-4

20:43

55': ΓΚΟΛ για τον Εργοτέλη

20:42

54': Χωρίς κάτι το ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά της επανάληψης

20:35

46': Αλλαγή και για τον Ολυμπιακό, ο Μασάντο αντικατέστησε τον Εντινγκά

20:35

46': Σαρρής αντί Μεχία, Κοζορώνης αντί Καρντόσο, δύο μαζεμένες αλλαγές για τον Εργοτέλη

20:35

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου

20:16

Περίπατο κάνει ο Ολυμπιακός στο Παγκρήτιο...

20:16

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

20:14

44': Σέντρα-σουτ του Κάμπελ, πέρασε άουτ

20:07

37': Σουτ του Βαλντέζ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, έφυγε άουτ

20:02

32': Εύστοχος ο Κάμπελ και 0-4 για τον Ολυμπιακό...

20:01

31': Πέναλτι για τον Ολυμπιακό για μαρκάρισμα του Τζανακάκη στον Πέρεζ

19:57

27': Κεφαλιά του Μονακέλο μετά από σέντρα του Τζανακάκη, πέρασε άουτ

19:53

23': Άστοχη εκτέλεση φάουλ του Σάμαρη

19:47

16': Μακρινό σουτ και πάλι από τον Μπουχαλάκη, και πάλι άστοχο

19:44

14': Χατ τρικ για τον Βαλντέζ στα πρώτα 14 λεπτά του αγώνα! Αυτή τη φορά ο Παραγουανός επιθετικός σκόραρε με κοντινό πλασέ μετά από πάσα του Σάμαρη

19:44

ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό!

19:43

12': Διπλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό μετά από κόρνερ του Σάμαρη, αρχικά την κεφαλιά του Πέρεζ απέκρουσε ο Στοΐκοβιτς κι εν συνεχεία το σουτ του Σέποβιτς σταμάτησε στον Τζανακάκη

19:41

10': Ο Μπουχαλάκης πάσαρε στον Χαντί, το πλασέ του οποίου έφυγε λίγο άουτ

19:39

Ο Κάμπελ έκλεψε την μπάλα από τον Καρντόσο, έδωσε στον Σέποβιτς και αυτός τροφοδότησε τον Βαλντέζ και ο Παραγουανός φορ θα νικήσει με νέο πλασέ τον Στοΐκοβιτς για το 0-2

19:39

9': ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό!

19:38

7': Μακρινό σουτ του Μπουχαλάκη, δεν ανησύχησε ο Μέγερι

19:34

Τραγικό λάθος του Τζανακάκη στην προσπάθειά του να γυρίσει απρόσεκτα την μπάλα στον Στοΐκοβιτς από τον χώρο του κέντρου, ο Βαλντέζ επωφελήθηκε και με πλασέ άνοιξε το σκορ

19:34

3': ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό!

19:31

1': Έναρξη του αγώνα