20:53

20:52

Ο ΠΑΟΚ κερδίζει τον Παναθηναϊκό, που άξιζε την ισοφάριση στο β' ημίχρονο.

20:52

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-1.

20:50

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:46

88': Γιαξής αντί Ζαμπά, αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:39

83': Σαμαράς αντί Σάντσες, αλλαγή για τον ΠΑΟ.

20:36

79': Χατζηγιοβάνης αντί Σαβιέρ, αλλαγή για τους «πράσινους».

20:35

77': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, με τον Βρακά να σουτάρει εντός περιοχής και την μπάλα να περνά ελάχιστα άουτ.

20:32

74':' Σουτ του Καρλίτος και ο Κρέσπο διώχνει με το κεφάλι, ενώ η μπάλα πήγαινε μέσα. Άλλη μία καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό στο β' ημίχρονο.

20:29

72': Νέα αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Παναγιώτου αντί Μιχόγεβιτς.

20:28

70': Αλλαγή και για τον ΠΑΟΚ, Βρακάς αντί Μπίσεσβαρ.

20:28

70': Καραγιάννης αντί Βέλεθ, αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

20:26

68': Το διάλειμμα του β' ημιχρόνου για να δροσιστούν οι παίκτες.

20:25

66': Σέντρα του Σαβιέρ, ο Καρλίτος πιάνει το γυριστό σουτ και ο Ρέι διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:22

64': Κίτρινη σε Βέλεθ και Μπίσεσβαρ για έναν διαξιφισμό που είχαν.

20:18

60': Αλλαγή και για τον Παναθηναϊκό, Αθανασακόπουλος αντί Τζαβίδα.

20:18

60': Ρέι, Κουλιεράκης, Κούτσιας και Ταχάτος αντί Ζίβκοβιτς, Βαρέλα, Άκπομ και Σβιντέρσκι, τέσσερις μαζεμένες αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

20:17

59': Σουτ του Καρλίτος, μπλοκάρει ο Ζίβκοβιτς.

20:16

58': Σπουδαία ευκαιρία για τον ΠΑΟ. Ο Σάντσες γυρίζει από δεξιά, κοντινό πλασέ του Μακέντα και σωτήρια επέμβαση του Ζίβκοβιτς.

20:14

57' Σουτ του Σβντέρσκι, μπλοκάρει ο Χριστογεώργος.

20:11

54': Κάθετη πάσα του Αγιούμπ στον Μακέντα, που σουτάρει, κοντράρει η μπάλα στον Βαρέλα και αποκρούει ο Ζίβκοβιτς.

20:02

20:02

46': Νινούα αντί Σβαμπ, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

19:46

45': Λήξη α' ημιχρόνου, 0-1.

19:42

Ο Λύρατζης σουτάρει εκτός περιοχής, ο Χριστογεώργος αποκρούει ασταθώς και ο Άκπομ από κοντά δεν δυσκολεύεται να γράψει σε κενή εστία το 0-1.

19:40

39': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:37

36': Ασίστ του Σβαμπ στον Άκπομ, σουτάρει ο φορ του ΠΑΟΚ από καλή θέση, άουτ.

19:30

29': Σουτ του Σβιντέρσκι εκτός περιοχής, αρκετά άστοχο.

19:25

26': Συνέχεια στο ματς.

19:23

24': Μικρό διάλειμμα για να δροσιστούν οι παίκτες.

19:22

23' Σουτ του Ζαμπά, μπλοκάρει ο Χριστογεώργος.

19:16

16': Σουτ του Σερπέζη από μακριά, χωρίς τύχη.

19:09

9': Σουτ του Μακέντα εντός περιοχής, ο Ζίβκοβιτς διώχνει δύσκολα σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

19:05

5': Ο Σαβιέρ κάνει τη λόμπα, λίγο άουτ η μπάλα. Καλή στιγμή για τον ΠΑΟ.

19:01

18:55

Καλησπέρα σας από το a-sports.gr, το φιλικό ματς του ΠΑΟ με τον ΠΑΟΚ στο «Ελ Πάσο» της Καλλιθέας ξεκινά σε περίπου πέντε λεπτά.

Χριστογεώργος, Σάντσες, Βέλεθ, Πούγγουρας, Μαυρομμάτης, Αγιούμπ, Σερπέζης, Τζαβίδας, Καρλίτος, Μακέντα, Σαβιέρ.
Αναπ: Χατζηγιαννάκης, Λαζαρίδης, Σένκεφελντ, Χατζηγιοβάνης, Σαμαράς, Αθανασακόπουλος, Καραγιάννης, Ζαγαρίτης, Οικονομάκης.
Ζίβκοβιτς, Λύρατζης, Βαρέλα, Κρέσπο, Μιχόγεβιτς, Σβαμπ, Εσίτι, Μπίσεσβαρ, Ζαμπά, Άκπομ, Σβιντέρσκι.
Αναπ: Ρέι, Βρακάς, Νινούα, Ταχάτος, Γιαξής, Κουλιεράκης, Κούτσιας, Παναγιώτου.