0
21:55

Από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στο γήπεδο Περιστερίου, καλή συνέχεια. Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr.

21:53

Φιλική νίκη για τους Περιστεριώτες, πιο έτοιμοι από τον Ολυμπιακό. Έβγαλε θέματα ο Ολυμπιακός εν όψει τελικού, έχει μια εβδομάδα να βελτιώσει πράγματα ο Πέδρο Μαρτίνς.

21:52

Λήξη αναμέτρησης, Ατρόμητος - Ολυμπιακός 1-0.

21:51

90'+3: Μακρινό σουτ Μπρούνο, ψηλά άουτ.

21:48

Συμπληρώθηκαν τα 90', τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:45

88': Κίτρινη ο Ρισβάνης (σε φάουλ στον Καμαρά).

21:44

87': Ωραία σέντρα Ραφίνια από τα δεξιά, ο Κάιπερς την κεφαλιά, διώχνει ο Γιαννιώτης... Και στην εξέλιξη σφυρίζει και ο ρέφερι.

21:41

84': Φαλτσαριστό μονοκόμματο σουτ Μπρούνο από το ημικύκλιο και λίγο έξω, άουτ.

21:39

82': Υπόδειξη οφσάιντ στον Χολέμπας.

21:37

80': Εκτελείται με πάσα γρήγορα γρήγορα κόρνερ του Ολυμπιακού από τα αριστερά, προσωρινά η μπάλα απομακρύνεται.

21:36

79': Εκτελεί ο Χολέμπας, κεφαλιά Μπα, πάνω από την εστία του Ατρόμητου.

21:35

78': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Χολέμπας από τα δεξιά... Και νέο κόρνερ από την απέναντι πλευρά...

21:34

Αναγκαστική αλλαγή του Βαλμπουενά, κούτσαινε και έπιανε τον τετρακέφαλο του...

21:33

76': Δύο ακόμα αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Κάιπερς και Σουρλής μέσα, Καφού Βαλμπουενά έξω.

21:31

74': Ο Χαρίσης στη θέση του Ούμπιντες.

21:30

Στο έδαφος ο Βαλμπουενά, μικρή διακοπή... Σηκώνεται ο Γάλλος.

21:29

72': Εκτελεί ο Μουνίθ το κόρνερ από τα αριστερά, εύκολα η μπάλα βγαίνει από τα καρέ του Ολυμπιακού.

21:28

71': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για τους γηπεδούχους. Στα αριστερά και ένα μέτρο έξω από το ημικύκλιο, καλοτραβηγμένο από τον Ούμπιντες, ο Τζολάκης με υπερένταση σε κόρνερ.

21:24

68': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο. Στρούγγης αντί Τομάσεβιτς και Κωτσόπουλος αντί Μανούσου.

21:23

67': Τρεις αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Παπαδόπουλος αντί Σισέ, Χολέμπας αντί Τοροσίδη και Ραφίνια αντί Ραντζέλοβιτς.

21:19

Ο Ολυμπιακός είναι σαφώς βελτιωμένος στη β' ημίχρονο και πετά καλύτερα από τον Ατρόμητο από την αρχή του β' ημιχρόνου. Παρόλα αυτά οι Πειραιώτες δεν έχουν μπορέσει να διασπάσουν την άμυνα

21:18

61': Οφσάιντ ο Ελ Αραμπί, σωστή υπόδειξη.

21:18

60': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα δεξιά με τον Βαλμπουενά, η μπάλα απομακρύνεται.

21:12

55': Ο Ραντζέλοβιτς σε Καφού, σουτ από θέση μέσα αριστερά, ψηλά άουτ.

21:10

Να αναφέρουμε την εξαιρετική φιλοξενία της ΠΑΕ Ατρόμητος. Πριν ξεκινήσει το φιλικό πρόσφεραν σε όλους (τους λιγοστούς φιλάθλους, τα μέλη των διοικήσεων και τους δημοσιογράφους) δροσερά εμφιαλωμένα νερά και στη ανάπαυλα του ημιχρόνου κρουασάν και σοκοφρέτες.

21:08

51'Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Βαλμπουενά. Και νέο κόρνερ. Πάλι από τα αριστερά με τον ίδιο εκτελεστή. Ο Καφού από το ύψος της περιοχής το σουτ, η μπάλα παίρνει ύψος, προσπαθεί ο Τοροσίδης, μπλοκάρει ο γκολκίπερ του Ατρόμητου.

21:07

49': Ατομική ενέργεια Μανούσο, κακό - άψυχο σουτ από τα δεξιά και μέσα στην περιοχή, άουτ.

21:03

21:03

Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο. Οι Μουνίθ και Γιακουμάκης στις θέσεις Ραμπέγιο και Αγκάγιεφ.

21:01

Βαρύς ο Ολυμπιακός και χωρίς ρυθμό με μια ομάδα - 11άδα ειδικών συνθηκών ελέω της αναγκαιότητας να δει ο Μαρτίνς μόνο παίκτες από το περσινό ρόστερ γιατί μόνο αυτοί έχουν δικαίωμα συμμετοχής στον τελικό. Οργανωμένος στο παιχνίδι του ο Ατρόμητος, πολύ καλός στην κόντρα. Άξιζε και δεύτερο γκολ.

20:47

Λήξη α' ημιχρόνου, Ατρόμητος - Ολυμπιακός στο 1-0.

20:46

Ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος για την ανάπαυλα.

20:45

45': Συρτό σουτ Καφού απέξω, ένα μέτρο έξω από το δεξί δοκάρι η μπάλα, κυλά χωρίς ιδιαίτερη δύναμη.

20:44

Οφσάιντ ο Μανούσος, σωστή υπόδειξη.

20:44

44': Οφσάιντ ο Μπα, σε κεφαλιά που πήρε σε φάουλ Βαλμπουενά.

20:39

39': Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Μανούσος βγήκε σε θέση τετ α τετ, επιχείρησε να "κρεμάσει" τον Τζολάκη, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

20:38

38': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Βαλμπουενά από τα δεξιά, η μπάλα βγαίνει εύκολα από τα καρέ του Ατρόμητου.