-
0
23:37

23:36

Λίγα πράγματα από τη «γαλανόλευκη» στην πρεμιέρα της στο Νations League, ήρθε φυσιολογικά το 0-0 ενάντια σε έναν μέτριο αντίπαλο.

23:36

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-0.

23:33

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:31

89': Κίτρινη στον Ζάιτς για φάουλ στον Κουρμπέλη.

23:29

87': Δεύτερη αλλαγή για την Εθνική, Μασούρας αντί Μάνταλου.

23:28

86': Σπουδαία ευκαιρία για τη Σλοβενία. Ο Σπόραρ κάνει την κοντινή προβολή μετά τη σέντρα του Ζίβετς από δεξιά, ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

23:23

81': Προβολή του Σιόβα στην πλάτη της σλοβενικής άμυνας μετά από γέμισμα του Γιαννούλη, δεν είναι δυνατή και ο Όμπλακ πέφτει και μπλοκάρει εύκολα.

23:20

78': Κούτερ αντί Μπίγιολ, τρίτη αλλαγή για τους Σλοβένους.

23:20

78': Κίτρινη στον Μπίγιολ για φάουλ στον Μπακασέτα.

23:19

77': Κίτρινη στον Μπακάκη για δυνατό φάουλ στον Μπάλκοβετς.

23:18

76': Φούντας αντί Παυλίδη, πρώτη αλλαγή για την Εθνική.

23:14

72': Κίτρινη στον Μπλάζιτς για φάουλ στον Κουρμπέλη.

23:13

71': Άλλο ένα σουτ του Λημνιού, κοντράρει στον Μέβλια η μπάλα και μπλοκάρει ο Όμπλακ.

23:09

67': Σουτ του Λημνιού από δεξιά της περιοχής, δεν είναι καλό και αποκρούει εύκολα ο Όμπλακ.

23:04

62': Ζάιτς αντί Βούτσκιτς, δεύτερη αλλαγή για τη Σλοβενία.

23:03

61': Σέντρα του Μπακασέτα από αριστερά, κεφαλιά του Παυλίδη, άουτ.

23:02

60': Κόρνερ για την Εθνική παραχωρεί ο Μέβλια, διώχνουν οι Σλοβένοι μετά την εκτέλεση του Μπακασέτα.

22:58

56': Μακρινό σουτ του Μπακασέτα, μπλοκάρει ο Όμπλιακ.

22:55

53': Ζίβετς αντί Ρεπ, πρώτη αλλαγή για τη Σλοβενία.

22:54

52': Καλή στιγμή για την Εθνική, ο αφύλακτος Λημνιός σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, ο Όμπλακ αποκρούει.

22:52

50': Γυριστή κεφαλιά του Σιόβα μετά από σέντρα του Γιαννούλη, άουτ.

22:48

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.