1
22:56

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

22:54

Δίκαιη και μεγάλη πρόκριση για τους Θεσσαλονικείς στον γ' προκριματικό γύρο του Τσαμπιονς Λιγκ. Όλα τα λεφτά το α' ημίχρονο, σωστή διαχείριση στο β' αν και με αρκετό άγχος, περισσότερο απ' ότι έπρεπε.

22:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΠΑΟΚ - Μπεσίκτας 3-1.

22:52

Κόρνερ για την Μπεσίκτας, από τα δεξιά ο Λενς, διώχνει η άμυνα του ΠΑΟΚ.

22:51

90'+3: Σουτ Ουέλιτον απέξω, άουτ.

22:49

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:49

Ο Άκπομ αφήνει σε Γιαννούλη από τα αριστερά, σουτ δυνατό. πάνω από την εστία της Μπεσίκτας.

22:48

Κόρνερ για την Μπεσίκτας με τον Λαρίν από τα δεξιά, με τις γροθιές ο Ζιβίκοβιτς.

22:45

87': Χέρι Γιαννούλη, αλλά δεν έχει πρόθεση, δεν υπάρχει έτσι παράβαση, φωνάζουν οι Τούρκοι από τον πάγκο για πέναλτι.

22:43

85': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Ζαμπά στη θέση του Τζόλη.

22:41

83': Τελευταία αλλαγή για την Μπεσίκτας. Ο Ναγίρ αντί του Ενσακάλα.

22:40

82': Οφσάιντ ο Λάριν, σωστή υπόδειξη.

22:34

76': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Εσίτι αντί του Πέλκα.

22:33

74': Σουτ Άκπομ απέξω, δεν έχει πρόβλημα ο γκολκίπερ της τουρκικής ομάδας.

22:32

Οφσάιντ ο Ενκούντου, σωστή υπόδειξη.

22:29

71': Κόρνερ για την Μπεσίκτας από τα δεξιά, η μπάλα βγαίνει από τα καρέ του ΠΑΟΚ.

22:28

70': Δεύτερη αλλαγή για την Μπεσίκτας. Ο Τοκόζ σντί Μενσά.

22:27

69': Κίτρινη στον Πέλκα.

22:25

67': Καλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Σουτ Τζόλη με τη μία λίγο έξω από τη μικρή περιοχή, ο Ντεστάνογλου διώχνει σωτήρια.

22:23

65': Σουτ υπό πίεση του Άκπομ από θέση μέσα αριστερά και πλάγια, δεν έχω πρόβλημα ο γκολκίπερ της Μπεσίκτας.

22:21

63' στον Ελ Καντουρί.

22:20

Αποβάλλεται για διαμαρτυρία ο βοηθός του κόουτς της Μπεσίκτας.

22:17

59': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Σουτ Λημνιού, διώχνει με τα πόδια ο Ντεστάνογλου, στην επαναφορά διαγώνιο σουτ Τζόλη, άουτ.

22:16

58': Κόρνερ για την Μπεσίκτας από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:07

49': Καλή στιγμή για την Μπεσίκτας. Ο Όζιαγιουπ σε Ενκούντου, σουτ υπό πίεση μέσα από την περιοχή, ο Ζίβκοβιτς διώχνει με τα πόδια.

22:06

48': Σουτ Βίντα μέσα από την περιοχή, άουτ.

22:04

22:04

46': Αλλαγή για την Μπεσίκτας. Ο Όζιαγιουπ στη θέση του Μπόιντ.