2
20:59

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

20:58

Καλύτερος και πιο έτοιμος ο Ατρόμητος από την ΑΕΚ, δίκαια πήρε την νίκη γοήτρου.

20:57

Λήξη φιλικού, ΑΕΚ - Ατρόμητος 1-2.

20:56

90'+4: Σουτ Γκάλο από έξω και δεξιά, κόντρα, ο Αθανασιάδης μπλοκάρει.

20:54

90'+2: Δοκάρι για τους Περιστεριωτες! Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Από τα αριστερά ο Ούμπιντες, κεφαλιά Γιακουμάκη, δεξί δοκάρι και έξω!

20:53

Συμπληρώθηκαν τα 90', τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

20:45

83': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Χνιντ αντί Σβάρνα.

20:44

82': Φλατσαριστό σουτ Βέρντε από τα δεξιά του ημικύκλιου, άουτ.

20:44

82': Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Κωτσόπουλος κλέβει από τα αριστερά από τον Τσιγκρίνσκι και βγάζει πάρε-βάλε σε Γιακουμάκη, σουτ από θέση τετ α τετ στο ύψος του πέναλτι, σωτήρια ο γκολκίπερ Αθανασιάδης διώχνει για την ΑΕΚ.

20:40

78': Νέα αλλαγή για την ΑΕΚ. Χριστόπουλος αντί Λιβάγια.

20:35

73': Καλό σουτ Αλμπάνη από θέση μέσα αριστερά, η μπάλα στην απέναντι πλευρά, άουτ.

20:33

71': Αλλαγές για την ΑΕΚ. Ινσούα, Μάνταλος, Μαχαίρας μέσα. Έξω οι Λάτσι, Σιμόες, Λόπες.

20:30

Μίνι τάιμ άουτ για νερό από τον ρέφερι...

20:23

61' : Σουτ Λόπες μέσα από την περιοχή του Ατρόμητου, άουτ.

20:22

59': Μαζικές αλλαγές για την ΑΕΚ τώρα... Τέσσερις μαζί.
Αθανασιάδης, Τσιγκρίνσκι, Μπακάκης, Βέρντε μέσα, έξω οι Τσιντώτας, Οικονόμου, Παουλίνιο, Σαμπανάτζοβιτς.

20:21

Ο Ούμπιντες από τα έντεκα μέτρα σουτάρει, στα δίχτυα, 1-2.

20:20

58': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:19

57': Μπαίνει μέσα στην περιοχή ο Αθανασίου, ο Τσιντώτας τον ανατρέπει και πέναλτι. Διαμαρτύρεται για επιθετικό φάουλ πάνω στον Οικονόμου η ΑΕΚ στο ξεκίνημα της φάσης.

20:15

53': Κόρνερ για την ΑΕΚ με τον Ολιβέιρα, περνά ανεκμετάλλευτο από τα δεξιά...

20:14

52': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά, ο Γκάλο από τα αριστερά, ο Τσιντώτας πιάνει την μπάλα αρχικά, αλλά την χάνει στη συνέχεια, εν τέλει η βγαίνει εκτός περιοχής από τους αμυντικούς του Ατρόμητου.

20:14

52': Φάουλ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά με τον Ούμπιντες, διώχνουν σε κόρνερ οι γηπεδούχοι.

20:08

20:08

46': Εννέα αλλαγές για τον Ατρόμητο στο ξεκίνημα του β' ημιχρόνου. Μόνο Ρισβάνης και Γκάλο συνεχίζουν από την αρχή. Μέσα οι Μανδάς, Στρούγγης, Κυβρακίδης, Αθανασίου, Μπουσούλαζιτς, Ούμπιντες, Γιακουμάκης, Ραμπέλο, Κωτσόπουλος.

20:08

46': Δύο αλλαγές η ΑΕΚ στην αρχή του β' ημιχρόνου. Μπότος, Αλμπάνης. Έξω Ολιβέιρα και Κρίστιτσιτς.