0
-
1
16:57

Ο Αστέρας πήρε το τρίποντο με 1-0 σε ένα παιχνίδι που είχε τα πάντα στο τελευταίο δεκάλεπτο κι ενώ μέχρι τότε μόνο το γκολ του Σανκαρέ μπορεί να καταγραφεί ως κάτι το αξιόλογο

16:57

90'+6: Λήξη της αναμέτρησης

16:54

90'+3: Σωτήρια προβολή του Σανκαρέ μετά από σουτ του Γοδόι

16:52

90'+1: Ο Κυριακόπουλος αντί του Ντε Μπλάσις, τέλος οι αλλαγές και για τον Αστέρα

16:51

90' Ο Σανκαρέ βρήκε αντικανονικά τον Μπόγιοβιτς, δεν έδωσε το πέναλτι ο Ζαχαριάδης

16:51

90': Κίτρινη κάρτα για τον Μύγα για διαμαρτυρία

16:49

88': Δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβολή για τον Κοντοέ για δυνατό φάουλ στον Μύγα, με 10 συνεχίζει ο Αστέρας

16:47

86' Αποβλήθηκε ο βοηθός του Μάκη Χάβου Μπάμπης Μιχαηλίδης για διαμαρτυρία

16:45

84': Χουάνμα αντί Μπαράλες, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης

16:44

83': Κακή εκτέλεση του Μπαράλες, απέκρουσε ο Ράφαελ, το 0-1 παραμένει

16:43

82': Κίτρινη κάρτα για Κούσα και Σφακιανάκη

16:43

82': Πέναλτι για τον Αστέρα Τρίπολης για χέρι του Κούσα μετά από σέντρα του Ναβάρο

16:42

81': Ο Ανέν αποχωρεί, στη θέση του ο Κουτρομάνος, τρίτη αλλαγή για τους γηπεδούχους

16:39

79': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, ο Καμαρά βγήκε τετ α τετ με τον Μπαντή, αλλά νικήθηκε δύο φορές από τον γκολκίπερ του Αστέρα σε ισάριθμα σουτ

16:39

78': Σουτ του Μαρτίνεζ, μπλόκαρε εύκολα ο Μπαντής

16:37

76': Κίτρινη κάρτα στον Μπόγιοβιτς

16:36

75': Ο Μύγας στη θέση του Μπακάκη για τη δεύτερη αλλαγή του Παναιτωλικού

16:27

65': Ναβάρο αντί Βάλντο στην πρώτη αλλαγή του Αστέρα

16:26

Ο Τσαμπούρης εκτέλεσε κόρνερ και ο Σανκαρέ με σουτ στην κίνηση βρήκε δίχτυα, δίνοντας προβάδισμα στους Αρκάδες

16:25

64': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα Τρίπολης!

16:20

59': Κίτρινη κάρτα στον Σανκαρέ

16:17

56': Μπόγιοβιτς αντί Μπούντιμιρ, πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό

16:14

53': Το παιχνίδι στο Αγρίνιο παραμένει μέτριο και στα πρώτα λεπτά της επανάληψης

16:06

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγή οι δύο ομάδες

15:47

Φυσιολογικό το 0-0 μέχρι στιγμής στο Αγρίνιο, σε κακή μέρα οι δύο ομάδες

15:47

45': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

15:43

42': Γυριστό σουτ του Καμαρά στο δεύτερο δοκάρι μετά από σέντρα του Μπακάκη, πέρασε πολύ ψηλά άουτ

15:38

37': Κίτρινη κάρτα στον Μπούντιμιρ

15:35

33': Μακρινό σουτ του Καμαρά, εντελώς άστοχο...

15:30

28': Κίτρινη κάρτα στον Κοντοέ

15:29

27': Σουτ του Γοδόι εκτός περιοχής, έφυγε ψηλά άουτ

15:27

25': Εξαιρετική κεφαλιά του Μπικέι μετά την εκτέλεση κόρνερ του Γκάλο, έφυγε ελάχιστα άουτ η μπάλα

15:26

24': Ο Μπούντιμιρ πήρε την πάσα από τον Μαρτίνεζ στη μεγάλη περιοχή, έκανε το σουτ, όμως έβαλε σωτήρια την προβολή ο Ζησόπουλος και η μπάλα πέρασε κόρνερ

15:24

22': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Καμαρά

15:22

20' Πολύ μέτριο μέχρι στιγμής το ματς, ανούσια υπεροχή για τον Παναιτωλικό

15:15

13': Σουτ από τον Εντό, μπλόκαρε ο Ράφαελ

15:10

8': Τίποτα το ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά του αγώνα

15:02

1': Έναρξη του αγώνα

Ράφαελ, Κούσας, Μπικέι, Μπακάκης, Ανέν, Γοδόι, Γκάλο, Σφακιανάκης, Μαρτίνεζ, Μπούντιμιρ, Καμαρά
Αναπ: Στεφανάκος, Κουτρομάνος, Καλί, Μελισσάς, Πασάς, Μύγας, Μπόγιοβιτς
Μπαντής, Τσαμπούρης, Σανκαρέ, Κουρμπέλης, Ζησόπουλος, Κοντοές, Ντε Μπλάσις, Εντό, Βάλντο, Μουνάφο, Μπαράλες
Αναπ: Ερνάντεζ, Κάφα, Γκόιαν, Ναβάρο, Κυριακόπουλος, Χουάνμα, Καράσκο
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας), Βοηθοί: Δημητριάδης (Καστοριάς), Γεωργιάδης (Κοζάνης)