ΤΕΛΙΚΟ: Βόλος - Ατρόμητος 2-3.

21:09

ΤΕΛΙΚΟ: Λαμία - ΑΕΛ 0-0.

21:01

86': Ήταν η δεύτερη κίτρινη για τον Ντε Πο, με 10 μένει ο Ατρόμητος.

21:01

86': Τελικά δεν υπάρχει πέναλτι για τον Ατρόμητο, μέσω VAR (το τσέκαραν για έξι λεπτά!) φάνηκε ότι έκανε θέατρο ο Ντε Πο και βλέπει την κιτρινη.

20:59

Στο 85': Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης 1-2, Λαμία - ΑΕΛ 0-0 και Βόλος - Ατρόμητος 2-3.

20:59

85': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ! Ευστοχεί ο Λουίς Φερνάντεθ από την άσπρη βούλα, Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης 1-2.

20:59

84': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ! Ανατρέπει τον Αλί Μπάμπα ο Μπαξεβανίδης.

20:56

80': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Aνατρέπεται ο Ντε Πο από τον Γιακουμάκη.

20:50

20:44

70': Δεν υπάρχει τελικά γκολ για την Ξάνθη, ο Μουλέν στην αρχή της φάσης έχει κάνει χέρι και μέσω VAR ο διαιτητής Τζήλος το ακυρώνει, συνεπώς παραμένει το Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης 1-1.

20:43

68': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ! Ο Τσοκάνης σκοράρει με σουτ και Βόλος - Ατρόμητος 2-3.

20:40

66': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ! Ο Γκαργκαλατζίδης με δυνατό σουτ από θέση μέσα δεξιά νικά τον Τσιφτσή, Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης 2-1.

20:39

20:30

56': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ! Ο Λισγάρας με σκαστή κεφαλιά μετά από εκτέλεση κόρνερ του Στάρτζεον γράφει το Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης 1-1.

20:29

20:25

49': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ! Σκόρερ ο Κυζιρίδης που νικά στο τετ α τετ τον Μέγιερι, Βόλος - Ατρόμητος 1-3.

20:20

46': Έναρξη β' ημιχρόνου στα τρία παιχνίδια.

20:03

ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης 0-1, Λαμία - ΑΕΛ 0-0 και Βόλος - Ατρόμητος 0-3.

19:59

44': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Χατ τρικ ο Μανούσος, αξιοποιεί νέα ασίστ του Ντε Πο και με σουτ από το ύψος του πέναλτι βρίσκει δίχτυα, Βόλος - Ατρόμητος 0-3!

19:53

38': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Δεύτερο γκολ ο Μανούσος, με κεφαλιά αξιοποιεί σέντρα του Ντε Πο από δεξιά, Βόλος - Ατρόμητος 0-2.

19:49

19:39

19:29

19:23

8': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Βόλος - Ατρόμητος 0-1. Σκόρερ ο Μανούσος με πλασέ στην κίνηση μετά από σέντρα του Ανδρούτσου.

19:21

6': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ! Ο Κρέσπι το γκολ με σουτ στην κίνηση μετά τη σέντρα του Σίτο από αριστερά, Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης 0-1.

19:15

1': Έναρξη των αγώνων.

18:59

Αναμφίβολα, το πιο ενδιαφέρον παιχνίδι είναι αυτό στα Πηγάδια, οι ακρίτες με 23 βαθμούς παλεύουν για την παραμονή και «καίγονται» για τη νίκη ενάντια στους Αρκάδες (23 ο Παναιτωλικός, 22 ο Πανιώνιος).

18:55

Καλησπέρα σας, οι αγώνες Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης, Λαμία - ΑΕΛ και Βόλος - Ατρόμητος για την 6η αγωνιστική των πλέι άουτ της Σούπερ Λίγκας 1 ξεκινούν σε περίπου 20 λεπτά.