-
0
22:55

22:54

Ο ΠΑΟΚ δεν μπορεί να κερδίσει για τρίτο σερί ματς, με 61 βαθμούς μένει όπως όλα δείχνουν στο -4 από την ΑΕΚ. Μαχητικός και πάλι ο ΠΑΟ, κράτησε σε τέταρτο συνεχόμενο παιχνίδι το μηδέν παθητικό, έχει 52 πόντους στην 4η θέση.

22:54

90'+6: Λήξη της αναμέτρησης, 0-0.

22:50

90'+2: Με 10 παίκτες θα τελειώσει το παιχνίδι ο Παναθηναϊκός, δεν μπορεί να συνεχίσει ο Χατζηθεοδωρίδης λόγω τραυματισμού.

22:48

90'+1: Ο Στοχ εκτελεί κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, ο Μάτος στη μικρή περιοχή δεν μπορεί να βρει καλά την μπάλα, κάνει τσαφ...

22:48

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:46

87': Δεν φαίνεται ότι μπορεί να ξεφύγει το ματς από το 0-0-0.

22:39

81': Κλείνει και ο ΠΑΟΚ τις αλλαγές του, Μάτος αντί Ροντρίγκο, Τσιγγάρας αντί Ελ Καντουρί.

22:39

81': Μπεκ αντί Ζαγαρίτη, Σερπέζης αντί Μακέντα, Κολοβός αντί Αλεξανδρόπουλου, κλείνει τις αλλαγές του ο Παναθηναϊκός.

22:37

79': Περέα αντί Μπουζούκη, δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

22:34

76': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Σβιντέρσκι, είναι άστοχο.

22:32

74': Κίτρινη στον Ανουάρ για φάουλ στον Γιαννούλη.

22:31

73': Σβιντέρσκι αντί Άκπομ, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

22:28

71' Μακρινό σουτ του Ροντρίγκο, μπλοκάρει ο Διούδης.

22:27

69': Συνέχεια στον αγώνα.

22:25

67': Διάλειμμα β' ημιχρόνου για να δροσιστούν οι παίκτες.

22:23

65': Χατζηγιοβάνης αντί Καμπετσή, πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

22:23

65': Ωραίο σουτ του Μαουρίσιο από μακρινή απόσταση, άουτ.

22:21

63': Μακρινό σουτ του Ροντρίγκο, άουτ.

22:20

62': Στοχ αντί Μπίσεσβαρ, Λημνιός αντί Τζόλη, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

22:18

60': Κίτρινη στον Μπίσεσβαρ για φάουλ στον Αλεξανδρόπουλο.

22:13

55': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Άκπομ πασάρει στον αφύλακτο Ελ Καντουρί, που σουτάρει από το ύψος του πέναλτι και αριστερά, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

22:12

54': Εκτελεί από αριστερά ο Μπουζούκης, κεφαλιά του Θεοχάρη, ψηλά άουτ η μπάλα.

22:11

53': Δυνατό σουτ του Καμπετσή από θέση έξω αριστερά, σε κόρνερ διωχνει ο Πασχαλάκης.