2
22:05

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

22:04

Αδικεί τον Ατρόμητο το Χ, αλλά πλήρωσε την αστοχία του ειδικά στο β' ημίχρονο. Πολύτιμος ο βαθμός για τον Παναιτωλικό στη μάχη παραμονής.

21:59

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ατρόμητος - Παναιτωλικός 2-2.

21:58

90'+5: Οφσάιντ ο Βέλλιος, σωστή υπόδειξη.

21:56

90'+3: Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Βέλλιος μόνος από κοντά κεφαλιά, χάνεται σπουδαία στιγμή για τους γηπεδούχους από πλεονεκτική θέση, η μπάλα απομακρύνεται.

21:55

90'+2: Μακρινό σουτ Τσιγγάρας, άουτ...

21:53

Συμπληρώθηκαν τα 90', πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων στο Περιστέρι...

21:52

Κίτρινη στον πάγκο του Παναιτωλικού και συγκεκριμένα στον Μπελεβώνη για διαμαρτυρίες, μικρή διακοπή στο ματς...

21:47

85': Δύο αλλαγές μαζί για τον Ατρόμητο από τον Παντελίδη. Γιακουμάκης και Ούμπιντες αντί των Ραμπέλο και Νάτσου.

21:44

81': Σουτ Ντε Πο από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

21:41

79': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ανδρούτσος αντί του Μανούσου

21:41

79': Οι δύο τελευταίες αλλαγές του Χάβου για τον Παναιτωλικό. Αριγίμπι αντί Μπαΐροβιτς και Αλβαρέζ αντί Ρόσα.

21:41

78': Φάουλ με τον Μπαϊροβιτς σε καλό σημείο για τον Παναιτωλικό, άουτ.

21:38

75': Κίτρινη στον Ρισβάνη (λάθος ήταν καθαρό το κόψιμο του - κακώς πήρε κάρτα).

21:36

73': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά, ο Γκάλο στην εκτέλεση, η μπάλα βγαίνει έξω, σουτ Μανούσου από το ύψος της περιοχής, άστοχο.

21:35

72': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Ντε Πο σε Βέλλιο, σουτ διαγώνιο από τα δεξιά στο ύψος της περιοχής, άουτ.

21:31

68': Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Σέντρα Κατράνη από τα αριστερά, ο Βέλλιος από το ύψος της μικρής περιοχής μόνος μπροστά από τον Φερνάντεθ, άουτ!

21:29

66': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Βέλλιος αντί Ενσικουλού.

21:28

66': Δύο αλλαγές μαζί για τον Παναιτωλικό. Ταχάρ αντί Ντάλσιο και Τσιγγάρας αντί Ντίαζ

21:27

64': Σουτ Ραμπέλο απέξω, μόλις άουτ.

21:26

Κόρνερ από τα αριστερά με τον Ρόσα με καλά φάλτσα, κοιμάται η άμυνα του Ατρόμητου, σουτ - προβολή από το ύψος της μικρής περιοχής ο Κωνσταντόπουλος και 2-2

21:26

62': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

21:24

Ο Μανούσος από τα έντεκα μέτρα και... μέσα, 2-1.

21:24

60': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:23

Τσεκάρισμα και από το VAR στη φάση, δεν αλλάζει κάτι ο Φωτιάς...

21:22

58': Κίτρινη στον Λιάβα.

21:21

57': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Ατρόμητο. Ο Λιάβας ανατρέπει τον Ντε Πο. Δεν υπάρχει οφσάιντ στο ξεκίνημα , η πάλα φτάνει από αντίπαλο στον άσο των γηπεδούχων.

21:16

53': Σουτ Νάτσου από θέση έξω αριστερά, άουτ.

21:13

50': Τυφλό διώξιμο Γκάλο, σουτ Ντάλσιο απέξω, άουτ...

21:09

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, δεν υπάρχουν στο ξεκίνημα αλλαγή στο Περιστέρι.