3
-
0
17:52

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στη Ριζούπολη, καλή συνέχεια. Τις επόμενες ώρες θα ακολουθήσουν και τα στιγμιότυπα του ματς μέσα από την κάμερα του a-sports.gr. Μείνετε συντονισμένοι.

17:50

Υπέροχος κατά διαστήματα ο Απόλλων Σμύρνης... Δίκαια επικράτησε του Απόλλωνα Λάρισας. Εξαιρετική η ομάδα του Τεννέ στο α' ημίχρονο, έκανε διαχείριση στο β', κράτησε μπάλα, δεν απειλήθηκε, έβαλε και τρίτο γκολ. Με πάθος και ο Απόλλων Λάρισας δεν κατάφερε να αντισταθεί στην ανωτερότητα των γηπεδούχων.

17:48

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Απόλλων Λάρισας 3-0.

17:46

90'+3: Οφσάιντ ο Σιφναίος, σωστή υπόδειξη.

17:45

90'+2: Εκτελεί το κόρνερ τελικά ο Μπεντινέλι, η μπάλα απομακρύνεται αρχικά, φτάνει στον Βιτλή, σουτ απέξω και αριστερά, άστοχο.

17:45

90'+1: Κόρνερ για τον Απόλλωνα Σμύρνης... Δεύτερη κίτρινη στον Φατιόν που αποβάλλεται.

17:44

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

17:38

85': Οφσάιντ ο Βιτλής, σωστή υπόδειξη.

17:36

83': Μπιμάι ανι Καρατάσιου, η τελευταία αλλαγή του Άριαν Μπελά για τον Απόλλωνα Λάρισας.

17:36

83': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Απόλλωνα Σμύρνης ο Μπάμπης Τεννές. Ο Βάρκας στη θεση του Μαρκόφσκι.

17:31

Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για τον Απόλλωνα Λάρισας... Ο Καρατάσιος στην εκτέλεση, στα τρία μέτρα έξω από την περιοχή και δεξιά του ημικύκλιου, στα σώματα των γηπεδούχων.

17:29

Ο Κολ από τα αριστερά σε Μπεντινέλι, που θα προλάβει την μπάλα λίγο πριν βγει άουτ στα δεξιά, στρώνει στον Πατράλη και με δυνατό πλασέ κάνει το 3-0.

17:27

74': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

17:25

71': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Κύργιας στη θέση του Ιωαννίδη.

17:21

67': Οφσάιντ ο Γκουστάβο, σωστή υπόδειξη.

17:19

Έχει τραυματιστεί ο Ιωαννίδης, μικρή διακοπή.

17:14

60': Οφσάιντ ο Ιωαννίδης, σωστή υπόδειξη.

17:13

59': Σουτ Κολ από θέση έξω δεξιά, άουτ.

17:09

55': Σουτ Νούσιου από θέση μέσα αριστερά και πλάγια, δεν έχει πρόβλημα ο Χουάντερσον.

17:06

52': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Σμύρνης από τα δεξιά, κεφαλιά σκαστή του Μαρκόφσκι, άουτ.

17:02

48': Πρώτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Κολ στη θέση του Ιριτιέρ.

17:01

47': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Λάρισας από τα δεξιά, ο Σκούπρα στην εκτέλεση, με τις γροθιές διώχνει ο Χουάντερσον.

16:59

46': Δύο αλλαγές μαζί για τον Απόλλωνα Λάρισας. Ο Μπαστακός στη θέση του Νύχταρη και ο Νούσιος στη θέση του Τασιουλή.