3
18:01

Ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

17:58

Σπουδαία νίκη για τον Λεβαδειακό μέσα στο Παγκρήτιο και δίκαιη. Φτάνουν τους 37 βαθμούς οι Βοιωτοί και πιάνουν στην τρίτη θέση τα Χανιά. Μένει στους 28 και στο -2 από τα πλέι οφ ο Εργοτέλης.

17:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Εργοτέλης - Λεβαδειακός 1-3.

17:52

Εκτελεί ο Ροβίθης από τα 11 μέτρα και... μέσα, 1-3.

17:52

90'+5: ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

17:51

90'+4: Κίτρινη στον Άνγκουα (για διαμαρτυρία).

17:51

90'+4: ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Εργοτέλη. Ο Άνγκουα το κάνει... Είναι υπερβολικό, το κερδίζει επί της ουσίας ο Τσέλιος, παρά γίνεται παράβαση.

17:50

90'+3: Νέο κόρνερ για το Εργοτέλη με τον Μπρουσέλη, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:49

90'+2: Κόρνερ για τον Εργοτέλη από τα δεξιά με τον Μπρουσέλη, ο Μπάτζιος την κεφαλιά, πάνω από την εστία του Λεβαδειακού.

17:47

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων στο Παγκρήτιο.

17:46

Μακρινό ξαφνικό σουτ Βήχου, ο Καλογεράκης και πάλι δεν μπορεί και... μέσα, 0-3. Δεν ήταν τόσο δυνατό το σουτ, αλλά η μπάλα γκέλαρε.

17:46

89': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

17:46

89': Σουτ Έφορντ, βεβιασμένο, άουτ.

17:45

88': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Σωτήρης Αντωνίου για τον Λεβαδειακό. Ο Παντελιάδης αντί του Συμελίδη.

17:44

87': Ευκαιρία για τον Εργοτέλη. Ωραίο πλασέ Τσέλιου από τα αριστερά και λόιγο έξω από το ημικύκλιο, ο Μπάγιτς πέφτει και διώχνει σε κόρνερ. Εκτελείται γρήγορα γρήγορα από τους γηπεδούχους, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:41

84': Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Κοζορώνης αντί του Μπαστιάνου.

17:40

Σέντρα από τα αριστερά από το σημείο του κόρνερ σχεδόν, ο Νίκας πιάνει την κεφαλιά ανενόχλητος, ο Καλογεράκης δεν μπορεί να κρατήσει την μπάλα και 0-2. Έχει ευθύνη και ο τερματοφύλακας του Εργοτέλη στο τέρμα.

17:40

83': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

17:39

Στο 83' φτάσαμε, ο Λεβαδειακός κρατά με άνεση το προβάδισμα... Δεν μπορεί να πατήσει περιοχή με αξιώσεις και να απειλήσει ο Εργοτέλης.

17:35

78': Ο Έφορντ πάει να βγάλει τη σέντρα από θέση μέσα δεξιά, ο Λιάγκας όπως πέφτει ακουμπά και με το χέρι στήριξης την μπάλα, δεν δίνει κάτι ο ρέφερι και σωστά, καθώς δεν υπάρχει καμία παράβαση.

17:32

75': Πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Νίκας στη θέση του Πολέτο.

17:31

74': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Εργοτέλης. Ο Μπρουσέλης στη θέση του Μπουτσάκη.

17:30

73': Κόρνερ για τον Εργοτέλη από τα αριστερά, ο Μπουτσάκης από τα αριστερά, σουτ απευθείας από τον Άτεφ, άουτ.

17:26

Βολίδα Μεχία έξω από την περιοχή και στα 25 περίπου μέτρα, οριζόντιο δοκάρι και μέσα, 0-1.

17:26

70': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

17:25

68': Οφσάιντ ο Ροβίθης, σωστή υπόδειξη.

17:24

67': Κόρνερ για τους Βοιωτούς με τον Κονέ, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:23

66': Φάουλ για τον Λεβαδειακό, από τα 25 μέτρα και λίγο δεξιά, ο Βήχος καλοτραβηγμένο και δυνατό σουτ, δύσκολα ο Καλογεράκης πέφτει και διώχνει στα αριστερά της εστίας του.

17:20

64': Καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό. Ο Μεχία βλέπει κενό, σουτ από τα σχεδόν 30 μέτρα και λίγο αριστερά, πάνω από την εστία του Εργοτέλη, ωραία σκέψη και αξιόλογη.

17:19

62': Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Κοιλιάρας... Δεύτερη αλλαγή για τον Εργοτέλη και ο Μπούσης στη θέση του.

17:18

61': Πρώτη αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Άτεφ στη θέση του Μπαράτα.

17:18

61': Σουτ Μπαστιάνου απέξω, πολλά μέτρα άστοχο...