1
16:59

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:57

Απρόσμενη εξέλιξη σε ένα πραγματικό ντέρμπι με τα όλα του. Σαν νίκη το Χ για τον Ολυμπιακό Βόλου, σαν ήττα για τη Νίκη Βόλου.

16:55

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη Βόλου 1-1...

16:54

Γίνεται χαμός στο γήπεδο της Νεάπολης... Πανηγυρισμοί έξαλλοι...

16:53

Σέντρα από τα αριστερά του Ράντι, κεφαλιά από τον Τσιάρα γυριστή και στα δίχτυα, 1-1.

16:53

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΒΟΛΟΥ!

16:52

90'+2: Κίτρινη στον Φαζό.

16:50

Ολοκληρώθηκαν τα 90', τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:48

89': Πέφτει κάνοντας "θέατρο" εντός περιοχής ο Κουτσιανικούλης. Δεύτερη κίτρινη και αποβολή. Σωστή. Με δέκα και ο Ολυμπιακός Βόλου.

16:48

Και ο Ράντι μαρκάρισμα για κίτρινη, ο Λάμπρου όμως είναι αλλού..

16:46

Μαρκάρισμα για κάρτα στον Τσιάρα, πάλι ο ρέφερι κάνει τα στραβά μάτια.

16:45

86': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό Βόλου, που πιέζει πλέον για την ισοφάριση... Ράντι στην εκτέλεση από τα αριστερά και νέο κόρνερ. Απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι.

16:44

84': Τρίτη αλλαγή για τη Νίκη Βόλου. Ο Βοσνιάδης στη θέση του Γκαρσία.

16:42

Κακώς δεν βλέπει κάρτα και ο Γραικός...

16:41

82': Κίτρινη στον Κρουθ.

16:41

82': Κόκκινη (απευθείας) στον Ροχάνο. Με δέκα μένει η Νίκη Βόλου.

16:41

Κρουθ και Γραικός σε στιγμές έντασης μετά από μαρκάρισμα του πρώτου...

16:37

77': Αντεπίθεση για τον Ολυμπιακό Βόλου και μεγάλη ευκαιρία. Ο Κέρι μπαίνει στην περιοχή της Νίκης, σουτ σε θέση τετ α τετ στο ύψος του πέναλτι, ο Αποστολίδης διώχνει σωτήρια με τα πόδια και ενώ έγκαιρα βγήκε κλείνοντας το οπτικό πεδίο στον αντίπαλο του.

16:35

75': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Ολυμπιακού Βόλου ο Λεωνίδας Βόκολος. Ο Παπαϊωάννου αντί του Σκοπελίτη.

16:34

74': Κίτρινη στον Κάρδαρη.

16:29

70': Δεύτερη αλλαγή για τη Νίκη Βόλου. Ο Μπιτσάκος στη θέση του Μπαταγίνι.

16:28

68': Κίτρινη στον Τσιμπούκα.

16:24

64': Κίτρινη στον Τσίτα

16:23

63': Πρώτη αλλαγή για τη Νίκη Βόλου και είναι αναγκαστική. Ο τραυματίας Αλιατίδης έξω, μέσα ο Τσιμπούκας.

16:21

Στο 61', έχει τον έλεγχο του ματς η Νίκη Βόλου.

16:18

58': Κίτρινη στον Ρόκα.

16:14

55': Νέο κόρνερ για τη Νίκη. Ο Κρουθ από τα δεξιά με πάσα, η μπάλα απομακρύνεται.

16:12

53': Κόρνερ για τη Νίκη Βόλου από τα δεξιά με τον Κρουθ, κεφαλιά Κυριακίδη, άουτ.

16:11

52': Ο Γκαρσία περνά όποιων βρίσκει μπροστά του από τα αριστερά, μπαίνει στην περιοχή, αδύναμο σουτ, σαν πάσα, ο Τσιάρας απομακρύνει από κοντά.

16:08

Μικρή διακοπή, καθώς χτύπησε ο Βοσκόπουλος...

16:06

47': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό Βόλου, πλασαριστά, ο Σκοπελίτης σε Κέρι, σουτ από τα δεξιά και έξω από την περιοχή, στην αγκαλιά του Αποστολίδη.

16:05

16:05

46': Δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Ρόκας στη θέση του Κόλα.