1
17:03

Ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:59

Καλύτερος, παρά τη γενικότερη μετριότητα ο Λεβαδειακός κατάφερε να διορθώσει την... ανορθογραφία του και γλίτωσε την γκέλα. Προσπάθησε όσο μπορούσε η Παναχαϊκή. Στους 31 βαθμούς, "πιάνουν" στην 3η θέση τα Χανιά οι Βοιωτοί, παραμένουν χαμηλά μένοντας στους 22 οι Πατρινοί.

16:55

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Λεβαδειακός - Παναχαϊκή 2-1.

16:53

90'+1: Μαρκάρισμα για κάρτα του Συμελίδη πάνω στον Μυτίδη, τη γλιτώνει ο αμυντικός του Λεβαδειακού.

16:52

Συμπληρώθηκαν τα 90', τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων στη Λιβαδειά.

16:47

86': Ολοκληρλώνει τις αλλαγές του και ο Λεβαδειακός. Ο Νίκας στη θέση του Μάντζιου.

16:46

85': Οφσάιντ ο Μάντζιος, λάθος υπόδειξη. Καλύπτεται ο επιθετικός των γηπεδούχων.

16:43

81': Τελευταία αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Φροξυλιάς στη θέση του Ανάκογλου.

16:42

80': Σουτ Πολέτο από τα αριστερά, άουτ.

16:39

Ο Μάντζιος ξεγελά από τα έντεκα μέτρα τον γκολκίπερ της Παναχαϊκής και 2-1.

16:39

78': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

16:38

77': Και κίτρινη για τον Πατάπη.

16:38

77': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Λεβαδειακό. Ο Πατάπης σπρώχνει μέσα στην περιοχή τον Μάνζτιο. Σωστή η απόφαση από τον ρέφερι Πουλικίδης (Δράμας).

16:37

75': Σουτ Σιατραβάνη από θέση μέσα αριστερά, χωρίς δύναμη, καθώς η μπάλα κοντράρει, μπλοκάρει ο Μπάγιτς.

16:35

73': Αντεπίθεση της Παναχαϊκής. Σουτ Μαυρία, καλό από τα δεξιά, άουτ.

16:34

Ο Βήχος τη σέντρα από τα αριστερά, Συμελίδης σουτ με τη μία από τα δεξιά της περιοχής της Παναχαϊκής και στα δίχτυα, 1-1.

16:34

72': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

16:33

Έχει κλείσει στο μισό γήπεδο ο Λεβαδειακός την Παναχαϊκή.

16:30

69': Κίτρινη στον Τσελεπίδη.

16:29

Ατανάσκοβιτς και Μάντζιος στο έδαφος μετά από μονομαχία τους στον αέρα. Μικρή διακοπή.

16:24

62': Εκτελεί το κόρνερ ο Βήχος από τα αριστερά, άουτ φεύγει η μπάλα από την απέναντι πλευρά...

16:23

61': Προσπαθεί ο Μάντζιος να πλασάρει, σε κόρνερ διώχνει ο Ατανάσκοβιτς.

16:20

58': Δεύτερη αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Μαυρίας αντί του Κυνηγόπουλου

16:19

57': Οφσάιντ ο Σταμόπουλος, δεν φάνηκε ξεκάθαρα στο ριπλέι αν ήταν εκτεθειμένος. Τελικά από ένα καλύτερο πλάνο, όντως δεν είναι. Λάθος υπόδειξη.

16:17

56': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό από τα αριστερά, ο Βήχος εκτέλεσε, η μπάλα έφτασε στον Συμελίδη, σουτ από το ημικύκλιο, ψηλά, άουτ.

16:15

54': Γρήγορα και η δεύτερη αλλαγή του Λεβαδειακού από τον Σωτήρη Αντωνίου. Ο Κοζορώνης στη θέση του Μύγα.

16:14

53': Κίτρινη στον Μουστακόπουλο (σωστή - σκληρό φάουλ σε Συμελίδη).

16:12

51': Νέο κόρνερ από τα δεξιά με τον Κονέ για τον Λεβαδειακό, η μπάλα δεν απομακρύνεται, αλλά η φάση σταματά από επιθετικό φάουλ.

16:09

48': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Από τα δεξιά ο Κονέ στην εκτέλεση, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:07

16:07

46': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Κονέ στη θέση του Λιάγκα.