1
21:02

Από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στο γήπεδο του Περιστερίου, καλή συνέχεια, ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr

21:01

Δίκαια στα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας ο Άρης. Απογοητευτικός ο Ατρόμητος στη μεγαλύτερη διάρκεια του ματς.

20:57

Ένταση από την άλλη πλευρά... Οι παίκτες του Ατρόμητου πήγαν προς τους οργανωμένους, εκεί κάποιοι τα έχωσαν σε Βέλλιο εκείνος αντέδρασε και έγιναν τα πράγματα χειρότερα. Και ο Μπουσούλατζιτς στο... κάδρο του κόσμου, ενώ κάποιος πάει να τραβήξει τη φανέλα του Κατράνη. Πολλά νεύρα από τον κόσμο του Ατρόμητου. Κακή εμφάνιση από τους "κυανόλευκους" του Παντελίδη και αποκλεισμός.

20:55

Έξαλλοι πανηγυρισμοί από τους παίκτες του Άρη, πηγαίνουν στο πέταλο και το γιορτάζουν με τον κόσμο τους

20:53

Δεν θα εκτελεστεί ποτέ το κόρνερ... Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ατρόμητος - Άρης 0-1.

20:52

90'+4: Τεράστια ευκαιρία για τον Άρη... Γύρισμα από τα αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Ματίγια, σουτ με φάλτσα από τα αριστερά του ημικύκλιου, εκτίναξη Μέγιερι στο αριστερό "παραθυράκι" και κόρνερ.

20:49

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων στο Περιστέρι.

20:47

90': Ο Σούντγκρεν στη θέση του Ρόουζ, που κουτσαίνει, αναγκαστική η τρίτη αλλαγή του Άρη από τον Μίχαελ Ένινγκ.

20:45

88': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη. Ο Σόουζα στη θέση του Φετφατζίδη.

20:44

87': Φάουλ σε καλή θέση για τον Ατρόμητο, από τα αριστερά του ημικύκλιου και 3-4 μέτρα έξω. Ο Ραμπέγιο στην εκτέλεση, στο τείχος η μπάλα, στην επαναφορά σουτάρει ξανά ο άσος των γηπεδούχων, απελπιστικά ψηλά άουτ.

20:42

85': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά με τον Ραμπέγιο, η μπάλα απομακρύνεται εύκολα από την άμυνα του Άρη.

20:41

84': Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Νάτσος στη θέση του Χαρίση.

20:40

83': Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον Άρη. Ο Φετφατζίδης βγάζει τον Ιντέγιε στο τετ α τετ από θέση μέσα δεξιά, πλασέ διαγώνιο, άουτ!

20:38

81': Φάουλ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά και στη γωνία έξω από την περιοχή με τον Ραμπέγιο, με τις γροθιές διώχνει ο Κουέστα.

20:36

79': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη. Μέσα ο Ντουρμισάι, έξω ο Λάρσον.

20:35

78': Κίτρινη στον Μανούσο (για διαμαρτυρία). Δόθηκε πάλι επιθετικό φάουλ, αλλά ουδείς το κατάλαβε το γιατί. Λογικές οι φωνές των φίλων του Ατρόμητου από την εξέδρα.

20:33

76': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτέλεσε από τα δεξιά ο Ραμπέγιο, απομακρύνεται σε πρώτο χρόνο η μπάλα, σφύριγμα και για επιθετικό φάουλ σε δεύτερο. Φωνάζουν οι φίλοι των "κυανόλευκων" για τις πολλές διακοπές.

20:30

73': Οφσάιντ ο Μανούσος, σηκώθηκε αμέσως η σημαία του β' βοηθού σωστά, ο ρέφερι άργησε να σταματήσει τη φάση, ο επιθετικός του Ατρόμητου συνέχισε τη φάση και αστόχησε ούτως ή άλλως. Ορθή η υπόδειξη. Ήταν εκτεθειμένος ο Μανούσος.

20:25

68': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ραμπέγιο αντί του Κιβρακίδη.

20:24

67': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά με τον Ανδρούτσο, η μπάλα στα δίχτυα, δίνεται επιθετικό φάουλ πάνω στον Κουέστα. Ο Στρούγγης είχε κάνει την τελική προσπάθεια στην εστία του Άρη. Όχι... Κράτημα πάνω στον Ρόουζ από τον Γούτα και ο ρέφερι σφύριξε πολύ πριν η μπάλα καταλήξει στα δίχτυα. Το ριπλέι δείχνει πως ο ρέφερι αποφάσισε σωστά.

20:18

61': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μανούσος στη θέση του Ενσικουλού. Με δύο σέντερ φορ πλέον οι Περιστεριώτες.

20:17

60': Σουτ Φετφατζίδη από θέση έξω αριστερά, πάνω από την εστία του Ατρόμητου.

20:16

59': Ατομική προσπάθεια Γκάμα, μπαίνει από τα αριστερά σουτ, η μπάλα κοντράρει και ίσα που φτάνει στον Μέγιερι.

20:14

Επιτέλους κάνει νόημα στον Μανούσο ο Παντελίδης, που έκανε προθέρμανση από το ξεκίνημα του β' ημιχρόνου να πάει στον πάγκο για να μπει στο ματς.

20:12

Στο 55' πια στο Περιστέρι, πάντα στο 0-1 ο Άρης. Άρχισε να φωνάζει και ο κόσμος του Ατρόμητου για αλλαγή...

20:11

53': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά με τον Ανδρούτσο, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:09

52': Κίτρινη στον Νταβιώτη.

20:05

48': Κόρνερ για τον Άρη. Ο Φετφατζίδης από τα δεξιά, η μπάλα απομακρύνεται εύκολα από τους αμυντικούς του Ατρόμητου.