0
21:03

Ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

21:02

Δεν έχασε τον έλεγχο του ματς ο Ατρόμητος, πήρε αυτό που ήθελε με τους φιλοξενούμενους να είναι καλύτεροι τακτικά και να εξουδετερώνουν τους "κίτρινους". Έχασε το πέναλτι και την ευκαιρία να βάλει γκολ ο Άρης, που μπλοκαρίστηκε εξαιρετικά από τους Περιστεριώτες. Όλα ορθάνοιχτα στη ρεβάνς.

20:58

90'+7: Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Άρης - Ατρόμητος 0-0.

20:57

Μαρκάρει ψηλά ο Ατρόμητος, ο Άρης δεν μπορεί να κυκλοφορίσει την μπάλα...

20:55

90'+3: Πέφτει μόνος του ο Ντουρμισάι σε μια προσπάθεια να ξεγελάσει τον Βάτσιο, μέχρι και κίτρινη για "θέατρο" ήταν, ούτε καν κάτι άλλο...

20:52

Συμπληρώθηκαν τα 90', έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων...

20:47

85': Κόρνερ για τον Άρη, ο Φετφατζίδης από τα δεξιά, στην αγκαλιά του Μέγερι η μπάλα.

20:47

85': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη. Ο Μαρτίνες στη θέση του Γκάμα.

20:45

83': Κίτρινη στον Μάντσον.

20:43

81': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Ατρόμητου ο Σάββας Παντελίδης. Ο Μάντσον στη θέση του Ανδρούτσου.

20:42

81': Σουτ Χαρίση από θέση έξω δεξιά, άουτ.

20:42

80': Σουτ Κόρχουτ από τα αριστερά, στην αγκαλιά του Μέγερι.

20:39

77': Κίτρινη στον Βέλλιο (σωστή για αγκωνιά σε Δεληζήση).

20:38

76': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντουρμισάι αντί Λάρσον.

20:38

76': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ενσικουλού μέσα, ο Νταβιώτης έξω.

20:37

75': Ανδρούτσος στην αντεπίθεση, δίνει σε Ούμπιντες, σουτ μέσα από την περιοχή και δεξιά, διώχνει με το σώμα ο Κόρχουτ.

20:35

74': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιντες στη θέση του Γκάλο.

20:32

70': Σουτ Γκάμα από την ευθεία, 4-5 μέτρα έξω από το ημικύκλιο, πάνω από την εστία του Ατρόμητου.

20:29

67': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Από τα δεξιά ο Γκάλο, η μπάλα απομακρύνεται.

20:26

64': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΡΗ! Ο Γκάμα στο πέναλτι, η μπάλα χτυπά στο οριζόντιο δοκάρι.

20:24

63': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΡΗ. Απλώνει το πόδι προ του Ματίγια ο Βέλλιος, πέφτει στην περιοχή ο άσος των "κίτρινων". Δίπλα στη φάση ο ρέφερι, δίνει αμέσως την εσχάτη των ποινών.

20:23

62': Κόρνερ για τον Άρη, Ματίγια από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:19

58': Κόρνερ για τον Ατρόμητο... Ο Γκάλο από τα δεξιά και νέο κόρνερ... Από την ίδια πλευρά και με τον ίδιο εκτελεστή, διώχνουν οι αμυντικοί του Άρη σε πρώτο χρόνο, σουτ Κιβρακίδη από θέση έξω δεξιά, άουτ.

20:15

53': Εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά ο Φετφατζίδης, η μπάλα απομακρύνεται.

20:15

Κάνει έλεγχο με το VAR o Βάτσιος και δίνει κόρνερ, σωστός ο ρέφερι, παρά τις διαμαρτυρίες του κόσμου του Άρη.

20:12

Ζητούν πέναλτι οι "κίτρινοι" σε σουτ του Ματίγια, που κόντραρε σε Γκάλο και Κατράνη. Το ριπλέι δείχνει ότι η φάση είναι καθαρή. Στον ώμο του Γκάλο και στη συνέχεια στο πρόσωπο του Κατράνη, δεν υπάρχει παράβαση.

20:11

50': Κόρνερ για τον Άρη με τον Φετφατζίδη από τα δεξιά...

20:10

49': Κίτρινη σε Κατράνη (σωστή για τράβηγμα σε Φετφατζίδη).

20:07

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...