2
19:08

Από το a-sports.gr, καλό βράδυ!

19:06

Μετά από ένα ματς για γερά... νεύρα, ο Ατρόμητος άντεξε στην πίεση του Βόλου και πήρε μία σπουδαία πρόκριση στα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας. Άξιοι συγχαρητηρίων και οι φιλοξενούμενοι για την προσπάθεια τους μέχρι και το τελευταίο δευτερόλεπτο να ανατρέψουν το εις βάρος τους 0-3 του πρώτου αγώνα.

19:06

Ατρόμητος - Βόλος 0-2

19:06

90+4': Λήξη β' ημιχρόνου.

19:05

90+3': Σουτ του Μουνίθ, στην αγκαλιά του Μανδά η μπάλα.

19:03

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

88': Μακρινό σουτ του Τσαούση, η μπάλα ψηλά άουτ.

19:01

88': Κόρνερ για το Βόλο από την αριστερή πλευρά με εκτελεστή τον Μουνίθ, απομακρύνει η άμυνα των γηπεδούχων.

18:59

87': Κίτρινη κάρτα στον Στρούγγη για επικίνδυνο τάκλιν στον Τσαούση.

18:56

85': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τη δεξιά πλευρά, εκτελεί ο Ούμπιντες στο πρώτο δοκάρι, η μπάλα περνάει από όλους.

18:54

82': Δεύτερη κίτρινη κάρτα και στον Γκουαροτσένα για άτσαλο μαρκάρισμα πάνω στον Ταλόχα με το γόνατο. Με 9 ποδοσφαιριστές ο Βόλος στα τελευταία λεπτά.

18:50

78': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Γιακουμάκης στη θέση του Ενσικουλού.

18:48

76': Αλλαγή για το Βόλο. Ο Δημόπουλος παραχωρεί τη θέση του στον Φεράρι.

18:44

72': Κίτρινη κάρτα στον Ταλόχα για επικίνδυνο μαρκάρισμα στον Τόρες.

18:42

70': Δεύτερη κίτρινη κάρτα για τον Μπαλογιάννη, ο οποίος αποβάλλεται για μαρκάρισμα στον Ενσικουλού. Με δέκα παίκτες και ο Βόλος στο τελευταίο εικοσάλεπτο.

18:41

69': Κόρνερ για το Βόλο από την αριστερή πλευρά, κανένα αποτέλεσμα.

18:39

67': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά με εκτελεστή τον Ούμπιντες, μπλοκάρει εύκολα ο Μελίσσας.

18:36

64': Σουτ του Τσοκάνη, δεν ανησυχεί ο Μανδάς.

18:29

57': Κίτρινη κάρτα στον Τσοκάνη για κράτημα στον Μάντσον.

18:28

56': Κίτρινη κάρτα στον Μπαλογιάννη για δυνατό μαρκάρισμα στον Βέλλιο.

18:26

54': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιντες στη θέση του Ανδρούτσου.

18:23

51': Νέο κόρνερ για το Βόλο από την αριστερή πλευρά. Ο Κανταμούρο παίρνει την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, με τον Μανδά να πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση στην αριστερή του γωνία και να κρατάει το 0-2.

18:22

50': Κόρνερ για το Βόλο από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

18:20

48': Κεφαλιά του Γούτα προς τα πίσω, μπλοκάρει σταθερά ο Μανδάς.

18:19

47': Κεφαλιά του Μάντσον, η μπάλα περνάει ψηλά άουτ.

18:18

46': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από την αριστερή πλευρά, εκτελεί ο Ενσικουλού στο πρώτο δοκάρι και νέο κόρνερ.

18:18

18:16

Διπλή αλλαγή για το Βόλο με την έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, Ο Τόρες αντί του Ζοάο και ο Τσοκάνης αντί του Μαξ.