0
17:12

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

17:11

Νίκη που τον διατηρεί στο +7 από τον δεύτερο Απόλλωνα Σμύρνης για τον ΠΑΣ Γιάννινα, ο οποίος επικράτησε με 1-0 χάρις σε ένα γκολ του Λεό (42'). Στους 30 βαθμούς πλέον οι Γιαννιώτες, παραμένει στους 16 η Παναχαϊκή.

17:10

Λήξη της αναμέτρησης, ΠΑΣ Γιάννινα - Παναχαϊκή 1-0.

17:07

90+2': Ελιγμοί του Νάουμετς στην περιοχή και σουτ που κοντράρει, η μπάλα φτάνει στον Παμλίδη που κάνει επίσης σουτ, όμως περνά πάνω από την εστία.

17:07

90+2': Σουτ ωραίο στην κίνηση του Κυνηγόπουλου, ο Χουτεσιώτης μπλοκάρει και πάλι.

17:05

Συμπληρώσαμε τα 90 λεπτά, άλλα τέσσερα θα είναι οι καθυστερήσεις.

17:05

90': Ωραία προσπάθεια και σουτ του Μωραΐτη, ο Χουτεσιώτης μπλοκάρει σταθερά.

17:04

89': Ο Καρτάλης εκτελεί κόρνερ που κέρδισε ο ΠΑΣ, η φάση σταματά για φάουλ στον Πατάπη.

17:02

87': Μακρινό σουτ του Οικονομόπουλου είναι άστοχο, άουτ η μπάλα.

17:01

86': Ατομική προσπάθεια του Λεό από τα αριστερά, ταλαιπωρεί την άμυνα της Παναχαϊκής, αλλά ο Καπούταγλης σταματά την προσπάθειά του.

16:58

83': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Αργύρης Γιαννίκης με τον Αποστολόπουλο να αντικαθιστά τον Κρίζμαν.

16:56

81': Πολύ ωραίο σουτ του Νάουμετς έξω από την περιοχή ο Καπούταγλης μπλοκάρει τη μπάλα.

16:55

Τελευταίο δεκάλεπτο στην αναμέτρηση, ψάχνουν το 2-0 οι γηπεδούχοι και το γκολ της ισοφάρισης οι Πατρινοί.

16:52

77': Ο Ιντζόγλου κάνει την σέντρα, κεφαλιά του Μωραΐτη είναι αδύναμη και ο Χουτεσιώτης μπλοκάρει τη μπάλα.

16:51

76': Κίτρινη κάρτα στον Χουτεσιώτη για καθυστέρηση.

16:48

73': Εκτέλεση φάουλ από τον άξονα του Νάουμετς, η μπάλα κοντράρει και ο Καπούταγλης τη μπλοκάρει σταθερά.

16:47

72': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα, ο Παμλίδης στο ματς αντί του Λιάσου.

16:43

68': Φάουλ του Σιατραβάνη στον Νάουμετς και κίτρινη κάρτα για τον παίκτη της Παναχαϊκής.

16:42

67': Ο Καρτάλης στο κόρνερ, ο Καπούταγλης μπλοκάρει σταθερά.

16:41

66': Εξαιρετική προσπάθεια του Λεό από τα δεξιά την τελευταία στιγμή σε κόρνερ ο Τσελεπίδης.

16:40

65': Από την εκτέλεση του κόρνερ με τον Νάουμετς, η μπάλα φτάνει στον Καρτάλη που κάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει και απομακρύνεται.

16:39

64': Ο Λεό από τα δεξιά μπαίνει στην περιοχή, προσπαθεί να βρει τον Νάουμετς, σε κόρνερ ο Ρουγκάλας.

16:36

61': Πρώτη φάση για την Παναχαϊκή βαθιά μπαλιά στον Μωραΐτη, έγκαιρα βγαίνει ο Χουτεσιώτης και "καθαρίζει" τη φάση.

16:36

61': Ωραία προσπάθεια και σουτ του Καρτάλη, ο Καπούταγλης μπλοκάρει τη μπάλα.

16:33

59': Ο Νάουμετς εκτελεί το κόρνερ, η μπάλα πάει στον Οικονομόπουλο που έξω από την περιοχή κάνει το σουτ, η μπάλα περνά άουτ από το δεξί δοκάρι.

16:33

58': Διπλή αλλαγή για την Παναχαϊκή, ο Μουστακόπουλος αντί του Παπατόλιου και ο Πατάπης αντί του Πολίμου.

16:33

58': Πρώτη επαφή του Καρτάλη με τη μπάλα και ωραίο σουτ το οποίο κοντράρει και έχουμε κόρνερ.

16:31

56': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα, στη θέση του Νικολιά ο Καρτάλης.

16:30

55': Ο Νάουμετς εκτελεί κόρνερ, διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Σταμόπουλος.

16:27

52': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Οικονομόπουλος για μαρκάρισμα στον Μωραΐτη. Λάθος η κίτρινη καθώς έχει βρει τη μπάλα ο αμυντικός του ΠΑΣ.

16:26

51': Ο Σταμόπουλος στην εκτέλεση, διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Λεό που γύρισε στην άμυνα για να βοηθήσει.

16:26

51': Ο Οικονομόπουλος παραχωρεί κόρνερ προ του Μωραΐτη.

16:25

50': Ωραία προσπάθεια και σουτ του Νάουμετς, είναι όμως κακό και η μπάλα περνά πάνω από την εστία της Παναχαϊκής.

16:24

49': Εκτέλεση φάουλ του Νάουμετς δεν είναι καλή, η μπάλα φτάνει στον Παντελάκη ο οποίος από τα δεξιά κάνει το γύρισμα προς τον Λεό ο οποίος βλέπει τον Πολίμο να του παίρνει τη "μπουκιά από το στόμα" και ενώ ήταν εξουδετερωμένος ο Καπούταγλης.

16:21

46': Πρώτη αλλαγή για την Παναχαϊκή, ο Μυτίδης κάνει ντεμπούτο καθώς περνά στη θέση του Μαυριά.

16:21

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.