0
16:50

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό απόγευμα από το a-sports.gr

16:49

Χωρίς τέρματα ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση στο "Βουζουνεράκειο" με τις δύο ομάδες να παίρνουν από έναν βαθμό. Δίκαιο το 0-0 με το "Σίτι" πάντως να έχει δοκάρι με τον Μαγκάκη στο 73' και να φτάνει τους 12 βαθμούς, ενώ η Ιεράπετρα ανέβηκε στους 18.

16:48

Λήξη της αναμέτρησης στην Ιεράπετρα, στο 0-0 ο ΟΦΙ με το Αιγάλεω.

16:46

Δείχνουν να συμβιβάζονται με το 0-0 οι δύο ομάδες.

16:44

90+1': Θέατρο με Φαρινόλα, μέσα το ιατρικό τιμ. Κίτρινη κάρτα στον φορ του Αιγάλεω.

16:43

Συμπληρώσαμε τα 90 λεπτά, τέσσερα θα είναι οι καθυστερήσεις.

16:39

86': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Θωμάς Γράφας για το Αιγάλεω, μέσα ο Ντιατά και έξω ο Μπαξεβάνου.

16:36

Σηκώθηκε ο κίπερ του "Σίτι".

16:36

Νέα διακοπή στο ματς για πρόβλημα με τον Σικαλιά.

16:35

82': Ο Παπαδόπουλος εκτελεί το φάουλ, η μπάλα πάνω από την εστία του Σικαλιά.

16:34

81': Κίτρινη κάρτα στον Παπανικόλα για δυνατό φάουλ πάνω στον Κατσικοκέρη. Σε καλή θέση το φάουλ για τους γηπεδούχους, λίγο έξω από την περιοχή.

16:33

80': Κίτρινη κάρτα στον Συριόπουλο για φάουλ στον Μπάμπη.

16:31

78': Κλείνει τις αλλαγές του ο Τιμόθεος Καβακάς για τον ΟΦΙ, με τον Μέμο να μπαίνει στο ματς αντί του Αποστολόπουλου.

16:29

76': Κίτρινη κάρτα στον Παπαδόπουλο για διαμαρτυρίες προς τον βοηθό.

16:26

73': ΔΟΚΑΡΙ για το Αιγάλεω! Κοντά στο 0-1 το "Σίτι" με τον Μαγκάκη μέσα από την περιοχή να κάνει το πλασέ όμως η μπάλα σταματά στο αριστερό του Καραγκιολίδη.

16:25

Πραγματικά ηρωική η προσπάθεια των παικτών των δύο ομάδων σε ένα βαρύ αγωνιστικό χώρο.

16:23

70': Πρώτο σουτ στο δεύτερο μέρος, είναι για το Αιγάλεω με τον Τσίτσαρη να επιχειρεί έξω από την περιοχή, ο Σικαλιάς με διπλή προσπάθεια μπλοκάρει τη μπάλα.

16:21

68': Κίτρινη κάρτα στον Χιντζίδη για φάουλ στον Μαγκάκη.

16:20

67': Δεύτερη αλλαγή και για τον Ο.Φ. Ιεράπετρας, ο Σκόνδρας αφήνει τη θέση του στον Μηνά.

16:19

Είκοσι λεπτά στο δεύτερο μέρος, καμία φάση δεν υπάρχει στο ματς.

16:17

64': Δεύτερη αλλαγή για το Αιγάλεω, ο Μαγκάκης στη θέση του Κατσικογιάννη.

16:11

Αέρας και δυνατή βροχή στο γήπεδο, κάνουν ακόμα πιο δύσκολο το έργο των παικτών.

16:08

55': Σε θέση οφσάιντ ο Κατσικοκέρης, λάθος απόφαση εδώ του επόπτη.

16:07

54': Πρώτο κόρνερ στο ματς, ο Σέχου το εκτελεί, η μπάλα φτάνει στον Κατσικοκέρη που με τακουνάκι επιχειρεί να βρει εστία, διώχνουν οι του Αιγάλεω.

16:05

52': Κάθετη μπαλιά προς τον Φαρινόλα που "συλλαμβάνεται" σε θέση οφσάιντ. Σωστή η απόφαση, είναι έστω και οριακά οφσάιντ ο φορ του Αιγάλεω.

16:01

48': Πρώτη αλλαγή για το Αιγάλεω, έξω ο Ροτζέριο και μέσα ο Φαρινόλα.

15:58

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές για τις δύο ομάδες.