-
1
21:31

21:27

Καλύτερος ο Παναθηναϊκός στο β' ημίχρονο, όχι αποτελεσματικός όμως, χάνει και άλλους βαθμούς στην επαρχία.

21:25

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:24

90'+3: Κίτρινη στον Μελίσσα για καθυστέρηση.

21:23

90'+2: Ο Περέα πλασάρει, πάνω στη γραμμή και πάλι διώχνει ο Δημόπουλος! Ακολουθεί πολύ κακό σουτ του Μακέντα.

21:21

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:20

90': Σουτ στην κίνηση του Νούνες, άουτ.

21:18

88': Κίτρινη στον Δημόπουλο.

21:16

85': Λύρατζης αντί Ζοάο, δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο.

21:13

83': Κεφαλιά του Μπεκ από καλή θέση, άουτ.

21:11

81': Σουτ του Μακέντα από αριστερά της περιοχής, πάνω στη γραμμή διώχνει ο Δημόπουλος. Σημαντική ευκαιρία για τον ΠΑΟ.

21:11

80': Σουτ του Νούνες, μπλοκάρει ο Μελίσσας.

21:07

76': Μπεκ αντί Γιόχανσον, τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

21:01

70': Εκτελεί ο Μουνίθ, άουτ.

20:59

69': Φάουλ σε καλή θέση κερδίζει ο Μουνίθ από τον Γιόχανσον.

20:58

67': Κεφαλιά του Μακέντα από το ύψος του πέναλτι και μετά από σέντρα του Μπουζούκη από αριστερά, άουτ.

20:53

63': Τσαούσης αντί Μπαλογιάννη, πρώτη αλλαγή για τον Βολο.

20:49

59': Κίτρινη στον Μαξ.

20:46

56': Σουτ του Τόρες εκτός περιοχής, αποκρούει εύκολα ο Διούδης.

20:41

51': Κίτρινη στον Γιόχανσον για φάουλ στον Ζοάο.

20:37

46': Ο Μακέντα σουτάρει από δεξιά της περιοχής, άουτ.

20:36

46': Περέα αντί Κολοβού, Νούνες αντί Χατζηθεοδωρίδη, δύο μαζεμένες αλλαγές για τον ΠΑΟ.