0
19:23

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr

19:22

Με το "φτωχό" μεν, υπερπολύτιμο δε, 1-0 ο ΠΑΣ Γιάννινα κερδίζει τη Δόξα Δράμας και ανεβαίνει στην κορυφή της Σούπερ Λίγκας 2 έχοντας πλέον 18 βαθμούς. Στους 10 παρέμειναν οι Δραμινοί, σε ένα ματς που το γκολ του Κρίσμαν στο 24΄ έκρινε την έκβασή του. Δίκαιη νίκη του ΠΑΣ, πολλές χαμένες ευκαιρίες των γηπεδούχων, πολύ καλός ο Μένκα για τη Δόξα.

19:21

Λήξη της αναμέτρησης, ΠΑΣ Γιάννινα - Δόξα Δράμας 1-0.

19:21

90+3': Κίτρινη κάρτα στον Χουτεσιώτη για καθυστέρηση.

19:20

90+2': Ο Παμλίδης από τα δεξιά, γυρίζει τη μπάλα στον Κάστρο, αυτός με τη μία το σουτ, δύσκολη επέμβαση του Μένκα.

19:18

Συμπληρώσαμε τα 90 λεπτά, τρία θα είναι οι καθυστερήσεις.

19:17

89': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Πλέγας για φάουλ στον Ράντοβατς.

19:16

88': Ακόμα ένα κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα, ο Αποστολόπουλος το εκτελεί, διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Κουκόλης, γέμισμα εκ νέου, ο Μένκα βγαίνει και μπλοκάρει τη μπάλα.

19:15

87': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Ιωαννίδης για διαμαρτυρίες.

19:13

85': Ο Αποστολόπουλος το εκτελεί, κεφαλιά του Λεό, ο Μένκα λέει πάλι "όχι".

19:13

85': Ο Οικονόμου παραχωρεί κόρνερ από προσπάθεια του Λεό.

19:10

82': Κλείνει τις αλλαγές του ο Ανυφαντάκης με τον Περέγιο να περνά αντί του Μαρκοπουλιώτη.

19:09

81': Βαθιά μπαλιά του Λεό, η μπάλα πάει προς τον Παμλίδη που δεν την περίμενε, παρόλα αυτά κάνει το σουτ με το αριστερό, η μπάλα όμως περνά άουτ.

19:07

Προσπαθεί να φτάσει στο δεύτερο γκολ ο ΠΑΣ Γιάννινα, αλλά ο Μένκα είναι πανταχού παρών όποτε χρειάζεται. Ακίνδυνη η Δόξα στο δεύτερο μέρος.

19:04

76': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα, αποχωρεί με πρόβλημα τραυματισμού ο Σιόντης και στη θέση του περνά ο Λιάσος.

19:03

75': Ωραία συνεργασία του Λεό με τον Παμλίδη, σουτ του δεύτερου έξω από την περιοχή, ο Μένκα αποκρούει στην αριστερή του γωνία.

18:59

72': Δεύτερη αλλαγή κάνει και η Δόξα Δράμας, ο Κόντος στη θέση του Κρητικού.

18:59

72': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα και τον Λεό στην πρώτη του επαφή με τη μπάλα, βγαίνει τετ-α-τετ με τον Μένκα ο οποίος διώχνει με το πόδι.

18:59

72': Δυνατό μακρινό σουτ του Παμλίδη, ο Μένκα θα μπλοκάρει τη μπάλα.

18:57

70': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα, ο Νάουμετς αποχωρεί από το ματς και περνά ο Λεό.

18:56

69': Εκτελεί το κόρνερ ο Νάουμετς, η μπάλα απομακρύνεται.

18:55

68': Μπαλιά του Νάουμετς στον Παμλίδη που βγαίνει τετ-α-τετ με τον Μένκα, ο οποίος διώχνει σε κόρνερ.

18:51

Έχει ματώσει στη μύτη ο Ρόβας και περνά εκτός αγωνιστικού χώρου.

18:50

63': Σε θέση οφσάιντ ο Κρίσμαν, σωστή η υπόδειξη.

18:47

60': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα βγαίνει ο Ξύδας και περνά στο ματς ο Ράντοβατς.

18:47

Μία ώρα αγώνα κακό το θέαμα στο πρώτο τέταρτο του δευτέρου μέρους.

18:45

58': Ο Ρόβας το εκτελεί, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:45

58': Κόρνερ για τη Δόξα το παραχωρεί ο Παντελάκης.

18:40

Πλησιάζουμε το δεκάλεπτο στο δεύτερο ημίχρονο, τίποτα το αξιοσημείωτο.

18:34

47': Κακή εκτέλεση από τον Ουκρανό και η φάση σταματά για φάουλ του Κρίσμαν στον Πλέγα.

18:34

47': Σέντρα σουτ του Αποστολόπουλου, η μπάλα κοντράρει στον Ιωαννίδη και παρότι την μπλοκάρει ο Μένκα ήταν εκτός γραμμής και έχουμε κόρνερ για τον ΠΑΣ.

18:33

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές για τις δύο ομάδες.