0
16:54

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:53

Η αποβολή του Μπάμπη στο 60' άλλαξε τις ισορροπίες στο παιχνίδι του ΑΟΤ με την Ιεράπετρα καθώς ένα λεπτό μετά τα Τρίκαλα άνοιξαν το σκορ με τον Σταματή και έφτασαν εύκολα στο 3-0 με άλλα δυο γκολ του Πελάεθ στο 68' και στο 77'. Από ένα δοκάρι οι δύο ομάδες, με τον Τεγούση στο 33' ο ΑΟΤ, με τον Χιντζίδη στο 88' η Ιεράπετρα. Τα Τρίκαλα φτάνουν πλέον στους 22 πόντους, ο ΟΦΙ παραμένει στους 14.

16:52

Λήξη της αναμέτρησης, Τρίκαλα - Ο.Φ. Ιεράπετρας 3-0.

16:48

Τέσσερα λεπτά θα είναι οι καθυστερήσεις.

16:48

90': Ο Λώττας το εκτελεί, σουτ του Ριζογιάννη απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι.

16:47

89': Ωραία προσπάθεια και σουτ του Σανδραβέλλη, σε κόρνερ ο Καραγκιολίδης.

16:46

88': ΔΟΚΑΡΙ για την Ιεράπετρα. Ο Χιντζίδης από τα αριστερά κάνει το σουτ η μπάλα κοντράρει στον Βέρτζο και χτυπά στο δεξί δοκάρι του Γιακουμή.

16:44

86': Κίτρινη κάρτα στον Τεγούση για μαρκάρισμα στον Βογιατζή.

16:43

85': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Περικλής Αμανατίδης στη θέση του Νιάρου, ο Ντόσης.

16:41

83': Δεύτερη αλλαγή για τα Τρίκαλα, ο Άλεξιτς στη θέση του σκόρερ του 1-0 και επίσης εορτάζοντα, Ανδρέα Σταματή.

16:39

81': Πρώτη αλλαγή για τα Τρίκαλα, βγαίνει ο σκόρερ των δύο τερμάτων, Πελάεθ και μπαίνει ο εορτάζων Ανδρέας Τσίπρας.

16:36

Τυπική διαδικασία τα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης.

16:36

78': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για την Ιεράπετρα, Ανυφαντάκης αντί του Σκόνδρα.

16:35

Πολύ ωραία επίθεση για τα Τρίκαλα, ο Λώττας πασάρει στα δεξιά για τον Πελάεθ ο οποίος απέναντι από τον Καραγκιολίδη πλασάρει εύστοχα για το 3-0.

16:34

77': ΓΚΟΛ για τα Τρίκαλα!

16:33

76': Στο ίδιο λεπτό δυνατό σουτ του Οικονομόπουλου αλλά άστοχο, καμία ανησυχία για Καραγκιολίδη.

16:33

76': Κίτρινη κάρτα στον Σέχου, έξι λεπτά μετά την είσοδό του στο ματς.

16:27

69': Δεύτερη αλλαγή για την Ιεράπετρα μπαίνει ο Σέχου στο ματς και αποχωρεί ο Μηνάς.

16:27

Δεύτερο γκολ για την τρικαλινή ομάδα που δείχνει να καθαρίζει το ματς. Ο Νιάρος από τα αριστερά πασάρει στον Πελάεθ που σουτάρει μέσα από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει στα δίχτυα για το 2-0.

16:26

68': ΓΚΟΛ για τα Τρίκαλα!

16:22

64': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Σανδραβέλλη η μπάλα ψηλά πάνω από τα δοκάρια.

16:20

Σημαντικό προβάδισμα νίκης για τα Τρίκαλα που παίζουν πλέον και με παίκτη παραπάνω.

16:19

Ανοίγει το σκορ στα Τρίκαλα με τον Λώττα να εκτελεί το φάουλ που κέρδισαν οι γηπεδούχοι, ο Σταματής βρίσκει τη μπάλα και την στέλνει στα δίχτυα για το 1-0.

16:18

61': ΓΚΟΛ για τα Τρίκαλα!

16:17

60': Στο ίδιο λεπτό κίτρινη κάρτα σε Σταματή και Μάγκα.

16:17

60': Κόκκινη κάρτα στον παίκτη της Ιεράπετρας.

16:16

59': Διακοπή στο ματς για χέρι του Μπάμπη που σταματά επίθεση του ΑΟΤ.

16:15

58': Μακρινή εκτέλεση φάουλ του Χιντζίδη και παρά το φάλτσο, ο Γιακουμής μπλοκάρει τη μπάλα.

16:13

56': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Πελάεθ για τη φάση με τον Μπάμπη.

16:11

54': Διακοπή στο ματς για μαρκάρισμα του Πελάεθ στον Μπάμπη.

16:10

Διακοπή στο ματς και συστάσεις σε Περικλή Αμανατίδη και Σαμολαδά που διαμαρτυρήθηκαν για τη φάση που δόθηκε φάουλ υπέρ του Καραγκιολίδη.

16:10

53': Ο Λώττας σε ακόμα ένα κόρνερ, η φάση σταματά για φάουλ στον Καραγκιολίδη.

16:09

52': Ωραίο δυνατό σουτ του Βέρτζου, σε κόρνερ ο Καραγκιολίδης.

16:08

51': Κίτρινη κάρτα στον Βέρτζο για φάουλ.

16:06

49': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο τεχνικός του ΑΟΤ, Περικλής Αμανατίδης για διαμαρτυρία.

16:05

48': Πράγματι ο παίκτης του ΟΦΙ περνά εκτός αγωνιστικού χώρου, στη θέση του ο Βογιατζής.

16:04

Μίνι διακοπή στο ματς για τραυματισμό του Αποστολόπουλου που μάλλον δεν θα συνεχίσει.

16:03

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.