Από τον Δημήτρη Δημητρίου και τον Στέλιο Ευαγγελακόπουλο να έχετε ένα καλό βράδυ.

23:53

Ανταποδίδουν το χειροκρότημα οι παίκτες του Μαρτίνς και πραγματικά πολύ ωραίες στιγμές στο «Γ. Καραϊσκάκης».

23:52

Η Μπάγερν κάνει το 3 στα 3 κι έχει 9 βαθμούς, στους 4 η Τότεναμ (5-0 τον Ερυθρό Αστέρα), 3 πόντοι οι Σέρβοι κι 1 βαθμός για τους Πειραιώτες.

23:51

Ο Ολυμπιακός χάνει με 3-2, αλλά καταχειροκροτείται από τον κόσμο, καθώς πάλεψε για το γκολ της ισοφάρισης μέχρι το φινάλε.

23:51

90'+4: Λήξη του αγώνα, 2-3.

23:48

90'+2: Ο Λοβέρα σουτάρει, κόντρα, κόρνερ που περνά χωρίς κάτι για τον Ολυμπιακό.

23:47

90'+1: Κόρνερ κερδίζει ο Ραντζέλοβιτς για τον Ολυμπιακό, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Λοβέρα.

23:46

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:45

89': Κίτρινη στον Ελ Αραμπί.

23:44

88': Ραντζέλοβιτς αντί Καμαρά, τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

23:44

88': Ωραία ενέργεια του Ποντένσε και σουτ από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει ο Νόιερ.

23:42

86': Πέρισιτς αντί Μίλερ, τρίτη αλλαγή για την Μπάγερν.

23:42

85': Κόρνερ για την Μπάγερν από τα πόδια του Καμαρά, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

23:41

84': Διαγώνιο σουτ του Κίμιχ από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει ο Σα.

23:37

81' Κόρνερ για την Μπάγερν από τα πόδια του Σεμέδο, ο Σα μπλοκάρει μετά την εκτέλεση του Κουτίνιο.

23:36

Σουτ του Γκιλιέρμε εκτός περιοχής, κοντράρει η μπάλα στον Τιάγκο Αλκάνταρα, αιφνιδιάζεται ο Νόιερ και 2-3!

23:36

79': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

23:35

79': Γκερέρο αντί Μασούρα, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

23:35

78': Σουτ στην κίνηση του Μίλερ από το ύψος του πέναλτι, άουτ.

23:33

Παρά το τρίτο γκολ των Βαυαρών, η Θύρα 7 χειροκροτά για εμψύχωση τους παίκτες του Ολυμπιακού, κάτι που έκανε εντύπωση στους Γερμανούς δημοσιογράφους.

23:32

Ο Κουτίνιο προσπαθεί να σουτάρει, κοντράρει η μπάλα στον Σεμέδο και ο Τολισό με ωραίο πλασέ από το ημικύκλιο της περιοχής γράφει το 1-3.

23:31

75': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΓΕΡΝ!

23:30

74': Κίτρινη στον Σεμέδο, σταματώντας στην αντεπίθεση τον Τιάγκο Αλκάνταρα.

23:29

73': Δεύτερο σερί κόρνερ για τον Ολυμπιακό, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Λοβέρα.

23:28

72': Κίτρινη στον Νόιερ για διαμαρτυρία κι ενώ ο Κίμιχ πήγε κι έσπρωξε χωρίς λόγο τον Ποντένσε.

23:27

71': Κόρνερ παραχωρεί ο Παβάρ για τον Ολυμπιακό.

23:25

69': Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Λοβέρα αντί Μπουχαλάκη.

23:24

68': Μακρινό σουτ του Γκιλιέρμε, χωρίς τύχη.

23:20

Συμβουλεύθηκε το VAR o Oλλανδός διαιτητής Μακέλι για οφσάιντ, δεν υπάρχει παράβαση.

23:19

Εκτελεί ο Κουτίνιο από αριστερά, διώχνει ο Μεριά, από τον Μίλερ τελικά η μπάλα καταλήγει στον Λεβαντόφσκι, που με προβολή γράφει το 1-2.

23:18

62': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΓΕΡΝ!

23:18

61': Κόρνερ για την Μπαγερν παραχωρεί ο Σεμέδο.

23:15

59': Μπόατενγκ αντί Ερναντέζ, αναγκαστική η δεύτερη αλλαγή των Βαυαρών.

23:13

57': Ο Ερναντέζ τραυματίστηκε και αποχωρεί, με 10 η Μπάγερν για λίγο.

23:09

52': Κόρνερ κερδίζει ο Μπουχαλάκης, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:07

51': Δυνατό σουτ του Μπουχαλάκη εκτός περιοχής, αρκετά άστοχο.

23:06

50': Κίτρινη στον Τιάγκο Αλκάνταρα για φάουλ στον Καμαρά.

23:06

49': Ο Μασούρας εκτελεί κόρνερ από δεξιά, κεφαλιά του Γκιλιέρμε, ψηλά άουτ η μπάλα.

23:04

47': Νέα ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, εκτελεί φάουλ ο Ποντένσε από αριστερά, μόνος στο δεύτερο δοκάρι ο Μεριά δεν κάνει καλά την προβολή και άουτ.

23:03

46': Ο Ποντένσε σεντράρει από δεξιά, κεφαλιά του Μασούρα, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα. Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό.

23:01

46': Τολισό αντί Χάβι Μαρτίνεθ, πρώτη αλλαγή για την Μπάγερν.