1
23:39

Από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν μαζί σας για το a-sports.gr, καλό βράδυ.

23:38

Επιτέλους νίκη για την Εθνική μετά από πολλούς μήνες. Δίκαιο τρίποντο με εξαιρετική εμφάνιση στο β' ημίχρονο.

23:38

90'+5: Λήξη του αγώνα, 2-1.

23:37

90'+4: Κίτρινη στον Μπακάκη για διαμαρτυρία.

23:35

90'+2: Κίτρινη στον Κουλούρη.

23:34

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:34

Ζεστάθηκε η ατμόσφαιρα στις εξέδρες, τραγουδούν τον εθνικό μας ύμνο οι Έλληνες φίλαθλοι!

23:33

90': Κιτρινη στον Μασούρα για φάουλ από πίσω στον Κβρζιτς.

23:31

Ο Φετφατζίδης από δεξιά της περιοχής κάνει το γύρισμα και ο Κοβάτσεβιτς προσπαθώντας να διώξει σημειώνει αυτογκόλ, 2-1.

23:31

88': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

23:27

84': Τρίτη αλλαγή για την Εθνική, Φετφατζίδης αντί Λημνιού.

23:25

82': Σεντράρει από δεξιά ο Λημνιός, δεν είναι καλή η κεφαλιά του Μασούρα, άουτ.

23:21

77': Εκτελεί απευθείας ο Μασούρας από αριστερά, άουτ.

23:20

76': Κίτρινη στον Κβρζιτς.

23:19

76': Φάουλ κερδίζει από τον Κβρζιτς ο Μπακασέτας σε καλή θέση.

23:18

75': Ο Μασούρας σουτάρει από θέση μέσα αριστερά, δύσκολη επέμβαση του Σέχιτς. Ακολουθεί μακρινό άστοχο σουτ του Γαλανόπουλου.

23:16

73': ΔΟΚΑΡΙ για την ΕΛΛΑΔΑ! Δυνατό μακρινό σουτ του Σταφυλίδη, στο δεξί δοκάρι η μπάλα. Δεύτερο δοκάρι για την Εθνική στο ματς.

23:14

71': Μπάγιτς αντί Χότζιτς, τρίτη αλλαγή για τη Βοσνία.

23:13

70': Κουλούρης αντί Παυλίδη, δεύτερη αλλαγή για την Εθνική.

23:12

69': Κόρνερ κερδίζει ο Χότζιτς για τους Βόσνιους, εκτελεί ο Πιάνιτς, επιθετικό φάουλ του Κοβάτσεβιτς στον Μπακασέτα.

23:12

69': Κόρνερ για τη Βοσνία με εκτελεστή τον Πιάνιτς, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

23:09

66': Κάθετη πάσα του Μπακασέτα στον Μασούρα, που πλασάρει υπό πίεση και ο Σέχιτς θα επέμβει αποτελεσματικά. Νέα καλή στιγμή για την Εθνική, που στο β' ημίχρονο έχει πιάσει σπουδαία απόδοση.

23:07

64': Ντούλιεβιτς αντί Σάριτς, δεύτερη αλλαγή για τη Βοσνία.

23:06

63': Διαγώνιο σουτ του Μασούρα από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

23:05

62': Ο Μασούρας σουτάρει, στο στήθος του Κολάσινατς η μπάλα, δεν υπάρχει χέρι, ούτε βέβαια πέναλτι.

23:03

60': ΔΟΚΑΡΙ για την ΕΛΛΑΔΑ! Ο νεοεισελθών Μασούρας εκτελεί το κόρνερ από δεξιά, η μπάλα με τα πολλά καταλήγει στον ίδιο που πλασάρει από κοντά και σημαδεύει το αριστερό δοκάρι.

23:03

60': Μασούρας αντί Μάνταλου, πρώτη αλλαγή για την Ελλάδα.

23:02

59': Κόρνερ για την Εθνική παραχωρεί ο Κολάσινατς.

23:01

57': Λάθος του Κοβάτσεβιτς, σουτ του Μάνταλου εκτός περιοχής και διώχνει δύσκολα ο Σέχιτς. Καλή ευκαιρία για την Εθνική.

22:59

56': Κόρνερ παραχωρεί ο Χαΐροβιτς για την Εθνική, περνά ανεκμετάλλευτο από την εκτέλεση του Μάνταλου.

22:56

53': Ο Μπακασέτας σουτάρει εντός περιοχής, αλλά με το δεξί του πόδι που δεν είναι το καλό του, ψηλά άουτ η μπάλα.

22:51

49': Συρτό σουτ του Μπακασέτα εκτός περιοχής, μπλοκάρει εύκολα ο Σέχιτς.

22:48

46': Γιάγιαλο αντί Τσίμιροτ, πρώτη αλλαγή για τη Βοσνία.