1
-
6
14:49

Η ΑΕΚ επικρατεί 6-1 του Αγίου Νικολάου με τέσσερα γκολ του Ντακόλ και δύο του Ανάκογλου

14:43

88': ΓΚΟΛ η ΑΕΚ, 1-6

14:42

Τελευταίες στιγμές στην αναμέτρηση

14:38

Έριξε ρυθμούς η ΑΕΚ μετά το 1-5

14:34

78': Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Τσουμάγκας αντί Πεταυράκη

14:31

74': Αλλαγή για τον ΑΟΑΝ έξω ο Χριστάκης μέσα ο Μιγιάκοβιτς

14:30

Ο Ντακόλ έφυγε στην αντεπίθεση, βγήκε τετ-α-τετ με τον Μπρόκο και τον πλάσαρε και πάλι ιδανικά

14:29

73': ΓΚΟΛ, 1-5

14:24

Με ανάποδο ψαλίδι ο Ανάκογλου γράφει το 1-4

14:24

70': ΓΚΟΛ, 1-4!

14:23

69': Μέσα στον... χορό των γκολ η ΑΕΚ έχει κάνει και αλλαγή. Εκτός ο Πόποβιτς μέσα ο Γροντής

14:22

Με πλασέ του Ντακόλ το 1-3

14:22

68': Κι άλλο γκολ η ΑΕΚ, 1-3

14:21

Μετά από σουτ του Ντακόλ η μπάλα κοντράρει και καταλήγσει στα δίχτυα

14:21

67': ΓΚΟΛ η ΑΕΚ, 1-2

14:20

65': Δυνατό σουτ του Ανάκογλου έξω από την μεγάλη περιοχή, ο Μπρόκος σταθερά

14:17

62': Ο Μπρέσεβιτς ''σπάει'' την μπάλα με το κεφάλι στον Πόποβιτς, αυτός μέσα από την περιοχή σουτάρει άσχημα

14:16

Αγγίζει το γκολ η Ένωση

14:16

61': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΚ με σουτ του Ντακόλ

14:15

60': Κάρτα βλέπει ο Κωστάκης

14:15

Της λείπει όμως η φαντασία και η τελική πάσα

14:14

Προσπαθεί να διασπάσει την πολυπρόσωπη άμυνα του ΑΟΑΝ η ΑΕΚ

14:13

58': Σουτ του Πόποβιτς από το ύψος της μεγάλης περιοχής, η μπάλα κοντράρει, παίρνει ύψος, αλλά ο Μπρόκος μπλοκάρει σχετικά άνετα

14:10

Όλο αυξάνει την πίεση της η Ένωση, στο μισό γήπεδο αμύνεται ο ΑΟΑΝ των δέκα παικτών

14:08

53': Ο Ντακόλ το εκτελεί, ο Μπρόκος μπλοκάρει σταθερά στην γωνιά του

14:07

Φάουλ κερδίζει η ΑΕΚ σε καλό σημείο. Πιέζει η Ένωση

14:05

Το κόρνερ εκτελέστηκε αλλά περνά ανεκμετάλλευτο

14:05

51': Σουτ από δύσκολη θέση από τον Πλατέλλα, ο Μπρόκος δύσκολα σε κόρνερ

14:02

Αλλαγή για τον ΑΟΑΝ: Βγαίνει ο Δήμας και μπαίνει ο Γκίκας. Η ΑΕΚ δεν έχει αλλες αλλαγές στην επανάληψη

14:02

46': Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος

13:45

Ημίχρονο στην Κρήτη, με το 1-1 πάνε στα αποδυτήρια οι δύο ομάδες

13:45

45'+1: Εκτέλεση φάουλ του Πόποβιτς, απευθείας έξω η μπάλα

13:44

45'+1: Κάρτα βλέπει ο Καρνιάτης για μαρκάρισμα στον Γεωργέα

13:41

43': Ωραίο φαλτσαριστό σουτ του Πόποβιτς , ο Μπρόκος κρατά με εντυπωσιακή επέμβαση το 1-1!

13:39

Ο Άγιος Νικόλαος των δέκα παικτών κοντά και σε ένα δεύτερο γκολ!

13:38

40': Το κόρνερ εκτελέστηκε, η μπάλα φτάνει στο ύψος του πέναλτι ο Δήμας σουτάρει ψηλά

13:38

40': Τώρα η αλλαγή για την ΑΕΚ. Εκτός ο Τσουκαλάς μέσα ο Ντακόλ

13:37

Το φάουλ εκτελέστηκε από τον Κοκολάκη, αμυντικός της ΑΕΚ στέλνει την μπάλα κόρνερ

13:36

38': Φάουλ σε καλή θέση για τον ΑΟΑΝ. Κάρτα στον Σταθάκη που σταμάτησε την μπάλα με το χέρι

13:36

Τον Ντακόλ θα ρίξει στο ματς ο Δέλλας

13:36

37': Συρτό σουτ του Σταθάκη, άουτ η μπάλα

13:33

Για σκληρό φάουλ πάνω στον Ανάκογλου, είναι η δεύτερη κάρτα

13:33

Ο Μυρίλλας βλέπει δεύτερη κίτρινη (την πρώτη την είχε δει για την φάση του πέναλτι) και αφήνει την ομάδα του με δέκα παίκτες

13:31

33': ΚΟΚΚΙΝΗ για τον Άγιο Νικόλαο

13:31

Εκτέλεση κόρνερ του Κοκολάκη, κεφαλιά του Καρνιάτη και 1-1 οι Κρητικοί

13:30

32': ΓΚΟΛ ο Άγιος Νικόλαος

13:30

Κόρνερ κερδίζει ο ΑΟΑΝ

13:25

27': Κάρτα βλέπει ο Πλατέλλας

13:25

Μικρή διακοπή, Πλατέλλας και Καρνιάτης στο έδαφος

13:23

Η ΑΕΚ πέτυχε τον σκοπό της και πλέον απελευθερωμένη από το άγχος ψάχνει κι άλλα γκολ

13:23

24': Νέα καλή στιγμή. Κόρνερ του Πόποβιτς, κεφαλιά του Σταθάκη, άουτ η μπάλα

13:21

23': Ευκαιρία για την ΑΕΚ. Η Ένωση κυκλοφόρησε ωραία την μπάλα, ο Ποποβιτς ήταν ο τελικός αποδέκτης, ωστόσο δεν μπορεί από καλή θέση να νικήσει τον Μπρόκο

13:17

Υπέροχο γκολ από τον Ανάκογλου

13:17

Σόλο του Ανάκογλου που περνά όποιον βρίσκει μπροστά του, μπαίνει στην περιοχή και με αριστερό δυνατό σουτ νικά τον αντίπαλο γκολκίπερ για το 0-1

13:16

18': ΓΚΟΛ η ΑΕΚ

13:14

Πάντα ίδιο το σκηνικό, μονότερμα της ΑΕΚ που πιέζει

13:13

15': Η ΑΕΚ έβγαλε ταχυτατα την αντεπίθεση με δύο πάσες, ωστόσο το γύρισμα του Ποποβιτς ήταν κακό και ο Μπρέσεβιτς δεν πρόλαβε να γίνει κάτοχος της μπάλας και να απειλήσει

13:08

Συμπληρώσαμε το πρώτο δεκάλεπτο, στο μισό γήπεδο κάνει άμυνα ο Άγιος Νικόλαος, η ΑΕΚ κυκλοφορεί την μπάλα και ψάχνει να βρει διαδρόμους

13:05

Καλή στιγμή για την Ένωση

13:04

6': Εκτέλεση κόρνερ, κεφαλιά του Σταθάκη η μπάλα ψηλά

13:04

Πιέζει η ΑΕΚ που πριν λίγα λεπτά έχασε πέναλτι με τον Ιβάν Μπρέσεβιτς

13:04

Ο Χριστάκης την είδε

13:03

5': Κάρτα για τον Άγιο Νικόλαο για σκληρό μαρκάρισμα πάνω στον Γεωργέα

13:02

Άσχημη εκτέλεση, ψηλά η μπάλα

13:02

4': Αστοχεί ο Μπρέσεβιτς από την άσπρη βούλα

13:01

Ο Μπρέσεβιτς το κέρδισε από τον Μυρίλλα που βλέπει και κάρτα

13:01

3': Πέναλτι κερδίζει η ΑΕΚ

12:59

1': Σέντρα στο ματς

12:56

Σε λίγα λεπτά η σέντρα στο παιχνίδι, οι δύο ομάδες έχουν κάνει την εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο

Μπρόκος, Κωστάκης, Τσανάι, Ιασωνίδης, Δέλλιος, Χριστάκης, Πηγιάκης, Μυρίλλας, Δήμας, Κοκολάκης, Καρνιάτης