0
22:59

Ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr, καλό σας βράδυ.

22:52

Καλύτερο το δεύτερο 45λεπτο, πολλές δοκιμές από τον Γιώργο Δώνη. Δεν ήταν κακός ο Παναθηναϊκός. Έδειξε αγωνιστικότητα και διάθεση.

22:51

Λήξη φιλικού, Μπρέντα - Παναθηναϊκός στο 0-0.

22:45

85': Αλλαγή για την Μπρέντα. Ο Χούντονγκ αντί του Φαν Ντερ Γκάαγκ,

22:41

81': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό από τα δεξιά ο Ζαχίντ, η μπάλα απομακρύνεται.

22:40

80': Οφσάιντ ο Στόκερς, σωστή υπόδειξη.

22:39

79': Αλλαγή για την Μπρέντα. Αζαγκάρι αντί Κουντιμπάνα.

22:37

77': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Θεοχάρης στη θέση του Πούγγουρα.

22:34

74': Άλλες τρεις αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Εμμανουηλίδης, Βέργος και Αλεξανδρόπουλος μέσα, Κολοβός, Χατζηγιοβάνης και Μακέντα έξω.

22:30

70': Σουτ Νούνες από θέση έξω αριστερά, άουτ.

22:28

68': Ευκαιρία για την Μπρέντα. Γυρίζει το κορμί του και σουτάρει από το ημικύκλιο ο Κουντιμπάνα, άουτ.

22:26

66': Άλλες πέντε αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Χριστογέωργος, Αποστολάκης, Μαυρομμάτης, Ζαγαρίτης και Καμπετσής μέσα, έξω οι Κότσαρης, Γιόχανσον, Κολοβέτσιος, Χατζηθεοδωρίδης και Ινσούα.

22:23

63': ΔΟΚΑΡΙ για τον Παναθηναϊκό. Κόρνερ από τα δεξιά του Χατζηγιοβάνη, η μπάλα μετά από λάθος επαφή του Κουντιμπάνα φτάνει σε Κολοβό, σουτ από τη μικρή περιοχή και αριστερά, στο οριζόντιο δοκάρι της Μπρέντα!

22:22

62': Ωραίο μακρινό σουτ Μονσάλβ, στην αγκαλιά του Κότσαρη.

22:17

57': Απειλή ξανά ο ΠΑΟ. Κόρνερ από τα δεξιά με τον Χατζηγιοβάνη, προβολή Ινσούα από το πρώτο δοκάρι, άουτ.

22:16

56': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ωραίο δυνατό σουτ Χατζηθεοδωρίση από θέση έξω αριστερά, δύσκολα σε κόρνερ ο γκολκίπερ της Μπρέντα.

22:10

50': ΔΟΚΑΡΙ για την Μπρέντα! Σουτ Ελ Αλουσί μέσα από την περιοχή, με τα χέρια κάνοντας εκτίναξη ο Κότσαρης θα βρει την μπάλα, οριζόντιο δοκάρι και έξω.

22:07

47': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Από τα δεξιά με πάσα Χατζηγιοβάνης με Κανέντα, η μπάλα στον Ινσούα από τα αριστερά, εύκολα στα χέρια του αντίπαλου γκολκίπερ.

22:06

46': Αλλαγή και για την Μπρέντα. Ο Ντάμερ έχει μπει...

22:06

Με αλλαγές ο Παναθηναϊκός... Μεσα οι Νούνες, Ζαχίντ, έξω Κονάν, Χ. Δώνης.

22:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...