1
19:55

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

19:54

Τρίτη φιλική ισοπαλία σε ισάριθμα τεστ για τον Ολυμπιακό. Με περισσότερες κακές στιγμές και λιγότερες καλές οι "ερυθρόλευκοι", που δεν το βάζουν κάτω όμως μέχρι το τελευταίο σφύριγμα.

19:53

Φάουλ-γέμισμα από τα αριστερά για τον Ολυμπιακό με τον Βαλμπουενά, η μπάλα δεν απομακρύνεται, σουτ από το ύψος του πέναλτι ο Γκερέρο και στα δίχτυα, 1-1!

19:53

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:51

90'+2: Σέντρα στα καρέ της Λέγκιας, κεφαλιά Γκερέρο, άουτ.

19:50

Συμπληρώθηκαν τα 90', τρία τα λεπτά του έξτρα χρόνου.

19:49

89': Ευκαιρία για τη Λέγκια. Σουτ Χαράνσκι από θέση μέσα δεξιά, διώχνει σωτήρια και εντυπωσιακά ο Σιαμπάνης.

19:45

Αποσυντονισμένος ο Ολυμπιακός μετά το φθηνό γκολ, που δέχθηκε...

19:37

77': Κίτρινη στον Ανδρούτσο.

19:37

78': Καλοτραβηγμένο σουτ Βαλμπουενά από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

19:34

74': Ωραίο σουτ Μασούρα από θπεση έξω αριστερά, πάνω από την εστία της Λέγκιας η μπάλα.

19:33

73': Ακόμα δύο αλλαγές για τη Λέγκια. Όγκουστιν και Μαρκόφσκι

19:29

Αλλεπάλληλα λάθη στην άμυνα του Ολυμπιακού. Ο Μπα γυρίζει άσχημα, δεν διώχνει σωστά ο Σιαμπάνης, κλέβουν οι παίκτες της Λέγκια, σουτ Βόλσκι και 1-0 οι Πολωνοί.

19:29

69': ΓΚΟΛ για τη ΛΕΓΚΙΑ!

19:27

68': Κλέβει ο Ανδρούτσος, δίνει σε Γ. Μασούρα, σουτ από τα δεξιά στο ύψος της περιοχής και το ημικύκλιου, λίγο έξω από το αριστερό "γάμα" της εστίας των Πολωνών.

19:26

67': Αλλαγή τερματοφύλακα στον Ολυμπιακό. Ο Σιαμπάνης στη θέση του Σα κάτω από τα δοκάρια.

19:25

66': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Βαλμπουενά από τα δεξιά στην εκτέλεση, δυνατή κεφαλιά του Μπα, μπλοκάρει ο Αλομέροβιτς.

19:24

65': Μαζικές αλλαγές τώρα για τον Ολυμπιακό. Σολδάνο, Γκερέρο, Ανδρούτσος, Μασούρας Γιώργος, Παπαδόπουλος, Κούτρης, Τοροσίδης, Σουρλής μέσα. Έξω οι: Φορτούνης, Ποντένσε, Σεμέδο, Ελαμπντελαουί, Μπρούνο, Μπουχαλάκης, Τσιμίκας, Γκιλιέρμε.

19:22

63': Κίτρινη στον Τσιμίκα.

19:21

62': Ωραίο 1-2 Φορτούνη - Μπρούνο από τα αριστερά, σουτ από τον Έλληνα άσο, μπλοκάρει ο Αλομέροβιτς.

19:19

60': Τέσσερις αλλαγές και για τους γηπεδούχους... Χαράνσκι, Βόλσκι

19:18

59': Κίτρινη στον Ναλέπα.

19:15

55': Κίτρινη στον Μπλαντένοβιτς.

19:15

55': Κίτρινη στον Τσιμίκα.

19:14

Νεύρα ανάμεσα στους ποδοσφαιριστές... Μικρή διακοπή. Όλα ξεκίνησαν από ένα φάουλ του Τσιμίκα με τον Μπλαντένοβιτς.

19:11

51': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Βαλμπουενά στη θέση του Ντουρμισάι.

19:10

50': Σουτ Ποντένσε από θέση έξω δεξιά, άουτ.

19:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές ο Ολυμπιακός, πλην της αναγκαστικής με τον Βούκοβιτς.