Αυτοκτονία και στην ουσία χάνονται οι ελπίδες για πρόκριση στο Euro. Τραγικό διάβασμα από τον Αναστασιάδη.

Κίτρινη κάρτα στον Μπαμπαγιάν μετά το τέλος του ματς.

23:43

Τέλος του αγώνα. Ήττα για την Ελλάδα, που πέρα του Φορτούνη ήταν απογοητευτική.

23:42

90+5': Κόρνερ για την Ελλάδα. Το εκτελεί ο Κούτρης διώχνει ο Ισχανιάν. Γέμισμα του Ζέκα. Οφσάιντ ο Παπασταθόπουλος.

23:41

90+4': Οφσάιντ ο Κουλούρης.

23:40

90+3': Τρεις αποκρούσεις του Βλαχοδήμου σε προσπάθειες του Μικιταριάν, του Μπαρσεγιάν και του Μπαμπαγιάν σε αντεπίθεση της Αρμενίας.

23:39

90+2': Σουτ του Κολοβού, αποκρούει με δυσκολία στη δεξιά γωνία το Αϊραπετιάν.

23:39

90+1': Κόρνερ από αριστερά για την Ελλάδα. Το εκτελεί ο Κούτρης, κεφαλιά του Παπασταθόπουλου, δεν δυσκολεύει τον Αίραπετιάν.

23:38

4 λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:37

89': Οφσάιντ ο Μικιταριάν.

23:34

Ο Φορτούνης περνάει 4 παίκτες και τον τερματοφύλακα της Αρμενίας και μειώνει σε 3-2.

23:34

87': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

23:30

83': Ο Αβετισιάν στη θέση του Γκαζαριάν.

23:28

81': Κίτρινη κάρτα στον Μασούρα.

23:26

79': Έκανε προσπάθεια να γυρίσει ο Σιώπης, αλλά δεν μπορεί, οπότε με δέκα θα συνεχίσει η Ελλάδα, καθώς έχουν τελειώσει οι αλλαγές.

23:24

Έχει χτυπήσει και Σιώπης. Όλα στραβά πάνε για την Ελλάδα.

23:23

76': Κίτρινη κάρτα στον Παπασταθόπουλο.

23:22

75': Ο Σιώπης στη θέση του Σάμαρη στην τελευταία αλλαγή της Ελλάδας.

23:21

Τρομερή κάθετη επέλαση του Μικιταριάν, βρίσκει τον Μπαρσεγιάν, πρώτο πλασέ στο αριστερό δοκάρι, η μπάλα του επιστρέφει και άνετα κάνει το 3-1 για την Αρμενία.

23:21

74': ΓΚΟΛ για την ΑΡΜΕΝΙΑ!

23:20

73': Κίτρινη κάρτα στον Ζέκα.

23:18

70': Ο Μπαμπαγιάν στη θέση του Καραπετιάν στη δεύτερη αλλαγή της Αρμενίας.

23:17

69': Κίτρινη κάρτα στον Καραπετιάν.

23:16

69': Κόρνερ από αριστερά για την Ελλάδα. Το εκτελεί ο Κούτρης, διώχνει ο Ισχανιάν.

23:15

68': Ο Κολοβός στη θέση του Πέλκα στη δεύτερη αλλαγή της Ελλάδας.

23:15

67': Οφσάιντ ο Καραπετιάν.

23:14

67': Σουτ του Μασούρα, μπλοκάρει ο Αϊραπετιάν.

23:12

64': Ο Αϊραπετιάν αποκρούει σε κόρνερ το εξαιρετικό σουτ του Κουλούρη. Το εκτελεί ο Φορτούνης, κεφαλιά του Κουλούρη μπλοκάρει ο τερματοφύλακας.

23:11

63': Σουτ άουτ από τον Μπαρσεγιάν.

23:05

57': Κόρνερ από δεξιά για την Ελλάδα. Σέντρα του Κούτρη από πάσα του Φορτούνη και νέο κόρνερ. Το εκτελεί ο Φορτούνης, διώχνει ο Ισχανιάν, γεμίζει ο Σάμαρης, κεφαλιά του Σιόβα στα χέρια του Αϊραπετιάν η μπάλα.

23:03

55': Ο Χοβσεπιάν στη θέση του Μκριτσιάν.

23:02

Ο Φορτούνης πήρε την μπάλα από δεξιά, πέρασε δύο αντιπάλους του, έβγαλε την μπάλα έξω στον Ζέκα και με δυνατό πλασαριστό σουτ από το ύψος της περιοχής μείωσε σε 2-1 για την Ελλάδα.

23:01

54': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

22:58

51': Σουτ του Κούτρη με το δεξί από το ύψος της περιοχής μπλοκάρει ο Αϊραπετιάν.

22:56

49': Σέντρα του Σάμαρη από δεξιά, κεφαλιά του Μασούρα άουτ.

22:53

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

22:38

Τέλος του α' ημιχρόνου. Σκέτη τραγωδία η Ελλάδα χάνει με 2-0 από την Αρμενία. Με γιουχάισμα πήγαν στα αποδυτήρια οι παίκτες του Αναστασιάδη.

22:38

45+7': Οφσάιντ ο Μασούρας.

22:36

Κι άλλη διακοπή στο ματς με τον Κ. Χοβχανισιάν στο έδαφος. Βγαίνει εκτός γηπέδου.

22:34

Νέα καθυστέρηση στο ματς. Στο έδαφος ο Μκριτσιάν.

22:33

45+4': Εντελώς άστοχο το σουτ του Σάμαρη έξω από την περιοχή.

22:30

Ξαναμπαίνουν Σιόβας και Ισχανιάν στο γήπεδο.

22:30

5 λεπτά οι καθυστερήσεις στο α' ημίχρονο.

22:29

Βγαίνει εκτός γηπέδου ο Σιόβας με επίδεση στο κεφάλι.

22:27

Έχει τραυματιστεί στο κεφάλι ο Σιόβας. Έχει ματώσει στην προσπάθειά του για κεφαλιά σε σύγκρουση με τον Ισχανιάν.

22:27

43': Κόρνερ από δεξιά για την Ελλάδα. Το εκτελεί ο Φορτούνης, αλλά σταματάει τη φάση ο διαιτητής.

22:25

41': Δύο προσπάθειες για σουτ από τον Κουλούρη από το ύψος της περιοχής, το πρώτο κοντράρει, το δεύτερο καταλήγει αδύναμα άουτ.

22:23

39': Εκτελεί το κόρνερ ο Κούτρης από αριστερά, κεφαλιά του Παπασταθόπουλου, άουτ η μπάλα.

22:22

38': Νέο κόρνερ για την Εθνική. Το εκτελεί ο Κούτρης, κεφαλιά του Παπασταθόπουλου και νέο κόρνερ από τον τερματοφύλακα της Αρμενίας.

22:21

37': Ο Αϊραπετιάν αποκρούει στο δεύτερο δοκάρι την κεφαλιά του Κουλούρη και κόρνερ. Γίνεται με πάσα γρήγορα, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

22:20

36': Κόρνερ για την Ελλάδα από δεξιά. Το εκτελεί ο Φορτούνης, αλλά η μπάλα περνάει εκτός γραμμής και είναι άουτ απευθείας.

22:17

Λάθος πάσα του Φορτούνη, ο Μπαρσεγιάν κερδίζει την μπάλα, πασάρει τον Γκαζαριάν, ο οποίος ντριμπλάρει τον Κώτσιρα και με δεξί φαλσταριστό σουτ από αριστερά κάνει το 2-0 για την Αρμενία.

22:17

33΄: ΓΚΟΛ για την ΑΡΜΕΝΙΑ!

22:14

30': Ο Ισχανιάν προλαβαίνει τον Κουλούρη, πριν προλάβει να σουτάρει από το γύρισμα του Κούτρη.

22:14

30': Κίτρινη κάρτα ο Μκριτσιάν.

22:12

28': Οφσάιντ ο Χαρογιάν.

22:11

27': Κόρνερ από δεξιά για την Ελλάδα. Το εκτελεί ο Φορτούνης διώχνει ο Χοβχανισιάν.