22:51

22:50

Ήταν προβληματική η πρόβα της Εθνικής εν όψει Ιταλίας και Αρμενίας, ο Αναστασιάδης βέβαια βγάζει τα συμπεράσματά του.

22:50

90'+3: Τέλος του αγώνα, 2-1.

22:49

Μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Φορτούνης από δεξιά, η μπάλα φτάνει στον Κολοβό που σουτάρει, ο Κουρμπέλης παρεμβάλλεται και με κοντινό πλασέ μειώνει σε 2-1.

22:48

90'+3: ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

22:46

90': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:44

89': Δεν έχει δείξει τίποτα η Εθνική στον επιθετικό τομέα στο β' ημίχρονο, τουλάχιστον σουλουπώθηκε αμυντικά.

22:39

83': Ο Γιαλτσίν σουτάρει από επίκαιρη θέση, ο Πασχαλάκης δείχνει τα αντανακλαστικά του, καλή ευκαιρία για την Τουρκία.

22:35

80': Ο πολύπειρος Εμρέ Μπελόζογλου αντικαθιστά τον Τσενγκίζ Ουντέρ, σε μία ακόμη αλλαγή της Τουρκίας.

22:34

79': Ο Μπουχαλάκης εκτελεί φάουλ με γέμισμα, ο Κουρμπέλης βγαίνει στην πλάτη της τουρκικής άμυνας και πιάνει την κεφαλιά, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

22:30

76': Μάνταλος αντί Σιώπη στην έκτη αλλαγή της Εθνικής.

22:28

73': Πέμπτη αλλαγή για την Εθνική, Κώτσιρας αντί Μαυρία, ντεμπούτο και για τον δεξιό μπακ του Αστέρα Τρίπολης.

22:27

71': Με τις πολλές αλλαγές από τις δύο ομάδες έχει χαθεί κάθε ρυθμός στο ματς.

22:24

68': Κίτρινη στον Οζιακούπ για επικίνδυνο παιχνίδι στον Σιώπη.

22:22

67': Κίτρινη στον Κουρμπέλη για δυνατό φάουλ στον Οζιακούπ.

22:20

65': Ντουρμισάι αντί Μασούρα, τέταρτη αλλαγή για την Εθνική, ντεμπούτο για τον επιθετικό του Πανιωνίου με τη «γαλανόλευκη».

22:17

61': Τεκντεμίρ αντί του τραυματία Γιοκουσλού, νέα αναγκαστική αλλαγή για την Τουρκία.

22:12

Στο κέντρο της άμυνας έχει γυρίσει ο Σάμαρης για να παίξει δίπλα στον Κουρμπέλη.

22:11

55': Αλλαγή για την Τουρκία, Γιαλτσίν αντί Τοσούν, που αποχωρεί τραυματίας.

22:09

54': Τρίτη αλλαγή για την Εθνική, Μπουχαλάκης αντί Βαλεριάνου.

22:09

53': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Κολοβό.

22:06

50': Μακρινό σουτ του Κολοβού, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Τσακίρ.

22:05

49': Σπουδαία ευκαιρία για την Τουρκία, ο Τοσούν θα νικηθεί στο κοντινό του πλασέ από τον Πασχαλάκη.

22:01

46': Ομούρ αντί Καραμάν, Οζιακούπ αντί Τουφάν, Kαχβετσί αντί Γιαζιτσί για την Τουρκία.

22:01

46': Σταφυλίδης αντί Κούτρη, Κολοβός αντί Πέλκα, δύο αλλαγές για την Εθνική.