0
-
3
19:48

ΤΕΛΙΚΟ στην Καισαριανή. Σαν σε... προπόνηση η Μαγούλα νίκησε 0-3 την Γλυφάδα, έχοντας και δύο δοκάρια, με αποτέλεσμα να πάρει βαθμολογική ανάσα στην μάχη για την παραμονή

19:45

90': Τρία τα λεπτά του έξτρα χρόνου

19:43

Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά στην Καισαριανή το ματς έχει χάσει κάθε ενδιαφέρον

19:40

85': Κάρτα βλέπει ο Δωματάς

19:36

82': Καλή στιγμή για την Γλυφάδα. Κόρνερ του Παιδάκη, κεφαλιά του Χριστόπουλου μετά από άστοχη έξοδο του Μπαλασάκη, λίγο άουτ η μπάλα

19:33

Ολοκληρώνει τις αλλαγές της και η Μαγούλα

19:33

78': Στην θέση του Πέρελμαν ο Ρήγας

19:32

77': ΔΟΚΑΡΙ, δεύτερο, για την Μαγούλα με σουτ του Κορνελάτου!

19:32

77': Κι άλλη ευκαιρία για την Μαγούλα με μακρινό σουτ του Κορνελάτου

19:27

72': ΔΟΚΑΡΙ για την Μαγούλα. Ωραίο σουτ του Κορνελέτου από το ύψος της μεγάλης περιοχής, η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκαρι

19:25

70': Στην θέση του Μαρτίνεθ ο Κορνελάτος

19:25

Μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο, δεύτερη αλλαγή κάνει η Μαγούλα

19:20

65': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Γλυφάδα. Στην θέση του Κλέιντι ο Δημακάκος

19:19

64': Μακρινό σουτ του Μπότη, προσπαθεί να κρεμάσει τον Μπαλασάκη, άουτ η μπάλα

19:18

Σαφώς ανώτερη η Μαγούλα, δίκαια βρίσκεται στο 0-3

19:17

Μια ώρα αγώνα στην Καισαριανή, η εικόνα στην επανάληψη δεν διαφέρει πουθενά σε σχέση με όσα είδαμε στο πρώτο μέρος

19:13

59': Αλλαγή κάνει και η Γλυφάδα, η δεύτερη. Στην θέση του Διγαλάκη ο Παιδάκης

19:13

58': Αλλαγή για την Μαγούλα. Στο ματς περνά ο Ίβιτς, εκτός ο Δημητριάδης

19:10

Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Μαρτίνεθ ο Παπαευθυμίου παίρνει την κεφαλιά από την μικρή περιοχή και σαν σε... προπόνηση γράφει το 0-3

19:10

55': ΓΚΟΛ η ΜΑΓΟΥΛΑ

19:07

52': Αλλαγή για την Γλυφάδα. Ο Κόκκαλης μπαίνει στο ματς, εκτός ο Μωρόγιωργας

19:07

Τίποτα αξιόλογο στο πρώτο πεντάλεπτο της επανάληψης

19:01

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

19:01

46': Ξεκίνησε η επανάληψη

18:46

Ημίχρονο στην Καισαριανή, 0-2 η Μαγούλα

18:45

44': Κακή εκτέλεση, η μπάλα στην αγκαλιά του Μπαλασάκη

18:44

Φάουλ σε καλή θέση κερδίζουν οι γηπεδούχοι

18:43

42': Να που απειλεί η Γλυφάδα με σουτ του Κωνσταντινίδη, ο Μπαλασάκης του λέει όχι με εξαιρετική επέμβαση

18:41

Πέντε λεπτά για το φινάλε του πρώτου μέρους, η Μαγούλα έχει κάνει την δουλειά της και βρίσκεται δίκαια 2-0 μπροστά στο σκορ

18:40

Κρύο απόγευμα στην Καισαριανή, ενώ έχει αρχίσει να πέφτει και χιονόνερο

18:40

39': Ωραίο σουτ του Δωματά, άουτ η μπάλα

18:39

Μετά από εκτέλεση κόρνερ η μπάλα κοντράρει σε σώματα στο πρώτο δοκάρι, παίρνει ύψος και ο Τριάντος με έξυπνη γυριστή κεφαλιά από κοντά νικά τον Χατζηδάκη που φέρει ευθύνη και γράφει το 0-2

18:39

38': ΓΚΟΛ, 0-2 η ΜΑΓΟΥΛΑ

18:34

33': Ακόμα μια επικίνδυνη στιγμή για την Μαγούλα με μακρινό σουτ του Κανελλόπουλου

18:30

Έίναι φανερή η διαφορά δυναμικότητας των δύο ομάδων, με την Μαγούλα να μην αντιμετωπίζει προβλήματα

18:29

28': Μακρινό σουτ του Μαρτίνεθ ο Χατζηδάκης διώχνει με γροθιές αφού δεν υπολόγισε σωστά την πορεία της μπάλας

18:26

Όλα αυτά ενώ φτάσαμε στο 25'

18:25

Η Μαγούλα σκοράρει με τον Παπαευθυμίου αλλά το γκολ ακυρώνεται (σωστά) για οφ σάιντ

18:23

Απειλούν εδώ οι φιλοξενούμενοι

18:22

22': Να μια ευκαιρία με διαγώνιο σουτ του Δωματά, ο Χατζηδάκης του λέει όχι

18:22

Συμπληρώσαμε το πρώτο 20λεπτο στην Καισαριανή, το ματς δεν έχει ρυθμό μετά το δυνατο ξεκίνημα που είχε η Μαγούλα

18:15

Κοντά σε ενα δεύτερο γκολ ο Αστέρας

18:15

14': Εκτέλεση κόρνερ του Μαρτίνεθ, κεφαλιά από τον Δημητριάδη από την μικρή περιοχή ωστόσο βρισκόταν υπό πίεση και αστόχησε

18:14

Οι φιλοξενούμενοι εξαργύρωσαν την υπεροχή που είχαν και εξακολουθούν να είναι καλύτεροι, ελέγχοντας την μεσαία γραμμή

18:11

Μετά από γέμισμα ο Δημητριάδης ''σπάει'' την μπάλα με το κεφάλι στον Κανελλόπουλο ο οποίος μπαίνει στην αντίπαλη περιοχή και με ωραίο τελείωμα νικά τον Χατζηδάκη για το 0-1

18:11

10': ΓΚΟΛ η ΜΑΓΟΥΛΑ

18:07

7': Φιλόδοξο σουτ του Πέρελμαν από μακριά, άουτ η μπάλα

18:06

Πρώτο πεντάλεπτο αναγνωριστικό παιχνίδι με την Μαγούλα απλά να έχει μια ελαφρά υπεροχή και να κρατάει την μπάλα περισσότερη στην κατοχή της

18:01

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι

16:50

ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1-0 (ΚΑΘΥΤΕΡΗΣΕΙΣ)

16:39

ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1-0 (83')

16:38

81': ΓΚΟΛ ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ με σουτ του Ίτσιου

16:28

ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 0-0 (68')

16:06

48' ΔΟΚΑΡΙ, δεύτερο, για τον Βατανιακό σε σέντρα του Λαζαρίδη

16:02

46': Σέντρα στο β' μέρος, ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 0-0

15:46

ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 0-0 (ΗΜΙΧΡΟΝΟ)

15:42

41': ΔΟΚΑΡΙ για τον Βατανιακό σε σέντρα-σουτ του Μβούε

15:36

Πάντα στο 0-0 το ματς στην Κατερίνη, δέκα λεπτά απομένουν για το ημίχρονο

15:18

ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 0-0 (15')

15:04

1': Σέντρα στο παιχνίδι: ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 0-0

15:01

Οι συνθέσεις:

ΠΙΕΡΙΚΟΣ (Γ. Καμπερίδης): Παπατολίκας, Καραγκούνης, Ντόικιτς, Αποστολίδης, Ιορδανίδης, Ίτσιος, Μανίκας, Μπρίτο, Παπαδόπουλος, Λαζαρίδης, Ελευθεριάδης.
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ (Σ. Παπαβασιλείου): Βασιλειάδης, Κολαξίδης, Στούμπος, Γιαλαμίδης, Εμμανουήλ, Τροΐρης, Ποτουρίδης, Μβούε, Λαζαρίδης, Βουτσιάς, Αλεξίου.

15:01

15.00: Πιερικός - Βατανιακός
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Χαδήμογλου (Μακεδονίας), Περικλείδης (Μακεδονίας)
4ος: Τίκας (Ευρυτανίας)

14:57

Όλα έτοιμα για την σέντρα στην Κατερίνη

ΓΛΥΦΑΔΑ
Χατζηδάκης, Μωρόγιωργας, Χριστόπουλος, Μαρκάκης, Μουστάκης, Κωνσταντινίδης, Μάλκα Κλέιντι, Νίκου, Διγαλάκης, Μπότης, Διαμαντόπουλος.
Μπαλασάκης, Τριάντος, Παπαευθυμίου, Πέρελμαν, Νόνης, Κοτίτσας, Ντιέγκο, Δωματάς, Κανελλόπουλος, Αντωνόπουλος, Δημητριάδης
Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολίδας). Βοηθοί: Νενεκούμης (Αργολίδας), Πήττας (Ηλείας). 4ος: Κούλης (Ηλείας)