0
19:51

Τελικό στα Περιβόλια, 1-0 τα Χανιά επικρατούν της Επισκοπής

19:49

90'+2: Κάρτα στον Θεοδωρόπουλο για καθυστέρηση

19:47

90': Τέσσερα τα λεπτά του έξτρα χρόνου

19:41

85': Ο Τσάτσος εκτελεί, ο Καλογεράκης με εντυπωσιακή επέμβαση διώχνει

19:40

Φάουλ σε καλή θέση για τον ΑΟΧ

19:40

84': Σουτ του Δελήμπαση άουτ η μπάλα

19:38

Στο τελευταίο τέταρτο δεν υπάρχει παιχνίδι, πολλές οι διακοπές

19:38

82': Κάρτα βλέπει και ο Γκονζάλες

19:36

80': Με το που μπήκε στο ματς ο Πυθαρούλης βλέπει και κάρτα για μαρκάρισμα στον Γιακουμάκη

19:35

79': Νέα αλλαγή για τον ΑΟΧ. Εκτός ο Γκούμας, εντός ο Πυθαρούλης

19:34

78': Εντός ο Ανωγειανάκης, εκτός ο Σελινιωτάκης, για την Επισκοπή

19:32

76'. Αλλαγή για τον ΑΟΧ, εκτός ο Μανωλάς, εντός ο Καμπλιώνης

19:31

75': Μακρινό σουτ του Δελήμπαση, άστοχο...

19:29

Δεν υπάρχει ρυθμός στο ντέρμπι, η Επισκοπή προσπαθεί να πιέσει αλλά ο ΑΟΧ με σωστή οργάνωση στα μετόπισθεν κρατά το 1-0

19:25

69': Αναγκαστική αλλαγή για την Επισκοπή, εκτός ο Μαρτσάκης εντός ο Σουμπασάκης

19:22

Μππήκαμε στο τελευταίο 25λεπτο, ο ΑΟΧ κρατά σχετικά άνετα το 1-0

19:21

66': Ο Μαραγκουδάκης έκανε αρχικά ωραία προσπάθεια, απέφυγε με ντρίπλα τον αντίπαλο του, αλλά το σουτ που επιχείρησε δεν ανησύχησε τον Καλογεράκη

19:19

64': Μεγάλη στιγμή για τον ΑΟΧ. Ο Τσάτσος μπήκε από δεξιά στην περιοχή, σουταρε δυνατά ωστόσο ο Καλογεράκης του λέει όχι

19:17

62': Κάρτα βλέπει ο Βιδάλης για διαμαρτυρία

19:17

Έχει πέσει ο ρυθμός στο β' ημίχρονο

19:14

59': Αλλαγή για τον ΑΟΧ. Στην θέση του Κονσταντίνοφ ο Τσάτσος

19:13

57': Κάρτα βλέπει ο Μπρατσιάνι

19:12

55': Αλλαγή για την Επισκοπή, εκτός ο Δρακάκης, εντός ο Γιακουμάκης

19:11

54': Η Επισκοπή βγήκε ωραία στην κόντρα με τον Γκονζάλες, αυτός σπάει υπέροχα την μπάλα δεξιά αλλά ο Δρακάκης δεν κάνει καλά το κοντρόλ και όταν γυρίζει την μπάλα η ομάδα του δεν απειλεί ουσιαστικά

19:09

53': Νέα εκτέλεση φάουλ του Βασιλόγιαννη, ο Παπατζίκος πιάνει την κεφαλιά αλλά δεν βρίσκει στόχο

19:06

Τα Χανιά από την μεριά τους έχουν δώσει χώρο στους αντιπάλους, αλλά ειναι ''φωτιά'' στην κόντρα

19:06

Έχει βγει επιθετικά στην επανάληψη η Επισκοπή και ψάχνει την ισοφάριση

19:06

50': Ο Δρακάκης δεν τελειώνει σωστά την φάση αφού πλασάρει μέσα από την περιοχή άουτ

19:05

Απαντά στις ευκαιρίες ο ΑΟΧ

19:04

48': Μετά από εκτέλεση φάουλ του Βασιλόγιαννη και άστοχη έξοδο του Καλογεράκη η μπάλα φτάνει στον Παπατζίκο ο οποίος πλασάρει από κοντά άουτ

19:03

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες στην επανάληψη

19:02

46': Συρτό σουτ του Γκονζάλες, ο Θεοδωρόπουλος μπλοκάρει

19:02

46': Ξεκίνησε το β' μέρος

19:01

Όλα έτοιμα για την έναρξη της επανάληψης

18:48

Τέλος α' ημιχρόνου

18:47

Τρομερή ενέργεια από τον Γκονζάλες που ''αδειάζει'' δύο αντιπάλους του, σουτάρει με το δεξί από την γωνία της μεγάλης περιοχής, η μπάλα χτυπά στο δοκάρι αφού την έχει βρει ελάχιστα και ο Θεοδωρόπουλος

18:46

45': ΔΟΚΑΡΙ για την Επισκοπή

18:42

Τώρα ηρεμεί κάπως η κατάσταση και το ματς ξεκινά και πάλι μετά από μια μικρή διακοπή

18:41

Ένταση και κοκορομαχίες ανάμεσα στους παίκτες για ένα σκληρό μαρκάρισμα

18:40

40': Ωραία προσπάθεια από δεξιά του Βασιλόγιαννη, γυρίζει παράλληλα την μπάλα, ωστόσο δεν υπάρχει συμπαίκτης του στην περιοχή για να την σπρώξει στα δίχτυα και αυτή περνά άουτ

18:35

Απειλούν εδώ τα Χανιά σε αντεπίθεση

18:34

34': Καλό διαγώνιο σουτ του Πάγκαλου από αριστερά, εκατοστά δίπλα από το δοκάρι η μπάλα

18:33

33': Μακρινό σουτ του Κονσταντίνοφ, καμία τύχη, η μπάλα φεύγει ψηλά

18:32

Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά, μπήκαμε στο τελευταίο τέταρτο του πρώτου μέρους

18:26

Εκτελέστηκε, ο Θεοδωρόπουλος με άνεση μαζεύει

18:26

Κόρνερ κερδίζουν οι φιλοξενούμενοι

18:25

24': Να μια καλή στιγμή μάλιστα με σουτ του Σελινιωτάκη, η μπάλα φεύγει άουτ

18:24

Φτάσαμε στα μισά του πρώτου μέρους, προσπαθεί να αντιδράσει η Επισκοπή και να ισορροπήσει

18:19

Μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟΧ που εξακολουθεί να είναι καλύτερος και σαφώς πιο απειλητικός

18:17

17': Οι γηπεδούχοι κρύβουν την μπάλα από δεξιά, σέντρα του Παγώνη, ο Μαραγκουδάκης παίρνει την κεφαλιά από κοντά αλλά ο Καλογεράκης του λέει όχι!

18:17

Αγγίζουν το δεύτερο γκολ τα Χανιά

18:14

13': Ο Γκονζάλες εκτελεί το φάουλ, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του ΑΟΧ

18:13

12': Κάρτα βλέπει και ο Μανωλάς για λογαριασμό του ΑΟΧ

18:11

Αυτή είναι η πρώτη κίτρινη στο ματς

18:11

11': Κάρτα στον Σπαθάρα, για μαρκάρισμα στον Μαραγκουδάκη

18:10

Περίπου 100 φιλάθλους έχει η Επισκοπή

18:10

10': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟΧ! Σέντρα από δεξιά, κεφαλιά του Πάγκαλου, η μπάλα ελάχιστα άουτ

18:09

9': Σουτ του Μαραγκουδάκη, ο Καλογεράκης μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα

18:08

8': Πρώτη καλή στιγμή για την Επισκοπή, το τελείωμα του Μπρατσιάνι δεν είναι καλό ωστόσο

18:06

Περίπου 2000 φίλαθλοι βρίσκονται στο γήπεδο, υπέροχη ατμόσφαιρα στα Περιβόλια

18:06

Καταιγιστικοί οι γηπεδούχοι στο ξεκίνημα

18:05

5': Και νέα ευκαιρία από τον ΑΟΧ με σουτ του Μανωλά

18:05

4': Σουτ του Μαραγκουδάκη, το βγάζει ο γκολκίπερ της Επισκοπής!

18:04

Στην κίνηση εκτέλεσε ο σκορερ και δικαιώθηκε, ωραίο γκολ

18:03

Σέντρα από αριστερά του Μανωλά, ο Βασιλόγιαννης με ωραίο αριστερό γυριστό σουτ από το ύψος του πέναλτι νικά τον αντίπαλο γκολκίπερ και γράφει το 1-0

18:03

3': ΓΚΟΛ τα ΧΑΝΙΑ!

18:01

1': Σέντρα στην αναμέτρηση