-
1
23:56

23:54

Σβηστά πήρε τελικά το διπλό η Μπαρτσελόνα, δεν απείλησε ποτέ η Γιουνάιτεντ. Ξεκάθαρο προβάδισμα πρόκρισης στα ημιτελικά για τους Καταλανούς, νέα υπέρβαση καλείται να κάνει η ομάδα του Σόλσκιερ.

23:54

90'+4: Λήξη αγώνα, 0-1.

23:53

90'+4: Ο Σμόλινγκ κάνει κάτι ανάμεσα σε σέντρα και σουτ από δεξιά της περιοχής, άουτ.

23:52

90'+3: Αλενιά αντί Μπουσκέτς, τρίτη αλλαγή για την Μπαρτσελόνα.

23:52

Τελικό αποτέλεσμα στο Άμστερνταμ, Άγιαξ - Γιουβέντους 1-1.

23:50

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:48

Στις καθυστερήσεις παραμένει το 1-1 ανάμεσα σε Άγιαξ και Γιουβέντους.

23:45

86': Κίτρινη στον Σμόλινγκ για φάουλ στον Σουάρες.

23:45

85': Περέιρα αντί Ράσφορντ, τρίτη αλλαγή για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

23:43

84': Κόρνερ για τη Γιουνάιτεντ από τα πόδια του Πικέ, αλλά κακή η εκτέλεση του Γιανγκ.

23:43

83': Ο Μέσι εκτελεί χαμηλά, κοντράρει η μπάλα στο τείχος, μπλοκάρει ο Ντε Χέα.

23:41

82': Φάουλ κερδίζει ο Σεμέδο ένα μέτρο έξω από την περιοχή της Γιουνάιτεντ.

23:38

78': Το ελέγχει το παιχνίδι η Μπαρτσελόνα με τη συνεχή κυκλοφορία της μπάλας, από το 65' και μετά υπερέχει ξεκάθαρα.

23:36

76': Κίτρινη στον Λίνγκαρντ για φάουλ στον Βιντάλ.

23:34

74': Λίνγκαρντ αντί Νταλότ, δεύτερη αλλαγή για τη Γιουνάιτεντ.

23:33

Στο 75' Άγιαξ - Γιουβέντους 1-1.

23:30

71': Κίτρινη στον Βιντάλ για φάουλ στον Φρεντ.

23:30

70': Απογοητευτική η εκτέλεση του Ράσφορντ, ψηλά άουτ η μπάλα.

23:29

70': Φάουλ σε καλό σημείο κερδίζει ο Πογκμπά από τον Βιντάλ.

23:27

68': Μαρσιάλ αντί Λουκάκου, πρώτη αλλαγή για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

23:26

66': Σουτ του Άλμπα από πλάγια αριστερά, αποκρούει ο Ντε Χέα.

23:25

65': Διπλή αλλαγή για την Μπαρτσελόνα, Βιντάλ αντί Κουτίνιο, Σέρτζι Ρομπέρτο αντί Αρτούρ.

23:24

65': Εξαιρετική κάθετη πάσα του Σεμέδο στον Σουάρες, που σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα. Σπουδαία ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα.

23:19

59': Καλύτερη η Γιουνάιτεντ στο β' ημίχρονο, αλλά για την ώρα δεν μπορεί να παράξει ευκαιρίες.

23:18

Στο 60' Άγιαξ - Γιουβέντους 1-1.

23:12

52': Έχει μπει με διάθεση να πιέσει η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, δεν έχει άλλωστε κι άλλη επιλογή από τη στιγμή που είναι πίσω στο σκορ.

23:08

48': Κόρνερ παραχωρεί ο Άλμπα για τη Γιουνάιτεντ, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Γιανγκ.

23:05

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.