4
20:52

ΤΕΛΙΚΟ στο Πετρόφσκι. 2-4 η Ντόρτμουντ

20:49

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος

20:48

90': Κλείνει τις αλλαγές της και η Ντόρτμουντ. Στην θέση του Γκρόσκροϊτς ο Ντουρμ

20:48

89': Μακρινό σουτ του Βίτσελ, ο Βάιντενφελερ δεν είχε κανένα πρόβλημα να μπλοκάρει

20:43

85': Αλλαγή κάνει και η Ντόρτμουντ. Εκτός ο Ρόις, μέσα ο Χόφμαν

20:42

Σμολνίκοφ αντί Ανιουκόφ η άλλη αλλαγή

20:42

84': Στην θέση του Φαϊζούλιν περνά ο Κερζάκοφ

20:41

Διπλή αλλαγή για την Ζενίτ

20:39

82': Κάρτα στον Φαϊζούλιν

20:38

80': Καλό σουτ του Χουλκ από μακριά, ο Βάιντενφελερ δύσκολα σε κόρνερ

20:30

Να θυμίσουμε πως το πρώτο γκολ της Ζενίτ ξεκινά από οφ σάιντ, ενώ το πέναλτι που της δόθηκε σηκώνει συζήτηση μεγάλη

20:30

Βρίσκει απάντηση η Ντόρτμουντ σε όλα. Ακόμα και στα διαιτητικά λάθη...

20:29

72': Λάθος στην μεσαία γραμμή, ο Ρόις σπάει την μπάλα δεξιά στον Λεβαντόφσκι που αυτός σαν σε προπόνηση γράφει το 2-4

20:29

Φοβερά πράγματα, 2-4, ΓΚΟΛ η Ντόρτμουντ!

20:28

Κάρτα έχει δει ο Πίζτσεκ για το πέναλτι που έκανε, αν το έκανε!

20:28

70': Αλλαγή για την Ντόρτμουντ. Εκτός ο Μκχιταριάν, μέσα ο Ομπαμεγιάνγκ

20:27

69': ΓΚΟΛ, μειώνει σε 2-3 με την εύστοχη εκτέλεση του Χουλκ η Ζενίτ

20:27

Τι πέναλτι έχει δώσει; Ο Φαιζούλιν έχει πάει και έχει πέσει πάνω σε αντίπαλο του!

20:26

Πέναλτι για την Ζενίτ

20:23

Φοβερή σκηνή: Ο προπονητής του Κλοπ τον φιλάει και ο Παπασταθόπουλος επιστρέφει στο ματς

20:23

Στο γόνατο φαίνεται να ειναι το πρόβλημα μετά από κόντρα με τον Χουλκ. Οι δύο παίκτες έδωσαν τα χέρια, ο ''Πάπα'' έχει περάσει λίγο εκτός

20:22

Ευτυχώς σηκώνεται, δεν είναι ώρα για τετοια, έρχεται και Μουντιάλ το καλοκαίρι

20:21

Στο έδαφος ο Παπασταθόπουλος, δείχνει να πονάει αρκετά

20:20

Περίπου τέσσερα λεπά κράτησαν τα πανηγύρια στο Πετρόφσκι. Λεβαντόφσκι και Πίζτσεκ έκρυψαν την μπάλα, ο δεύτερος πλάσαρε εύστοχα τον Λοντίγκιν και 1-3

20:19

61': ΓΚΟΛ, 1-3 η Ντόρτμουντ

20:18

Αποκτά μεγάλο ενδιαφέρον το ματς και η υπόθεση πρόκριση, με δεδομένο πως οι Ρώσοι δείχνουν σφυγμό στην επανάληψη

20:16

Ο Παπασταθόπουλος κάνει λάθος εκτίμηση στην μεσαία γραμμή, οι Ρώσοι βγαίνουν στην επίθεση με κάθετη πάσα προς τον Ρονδόν (ήταν σε θέση οφ-σάιντ) αυτός σουτάρει στο δοκάρι, η μπάλα επιστρέφει λουκούμι στον Σατόφ που με κεραυνό από κοντά μειώνει

20:15

57': ΓΚΟΛ η Ζενίτ

20:12

54': Πρώτη κάρτα στο ματς, την βλέπει ο Ανιούκοφ

20:10

Προσπαθεί στο ξεκίνημα της επανάληψης η Ζενίτ να πιέσει ψηλά, με την Ντόρτμουντ να είναι ''φωτιά'' ωστόσο στην κόντρα

20:06

48': Ο Λεβαντόφσκι σουτάρει μέσα από την περιοχή, ο Λοντίγκιν απομακρύνει

20:05

46': Έναρξη β' μέρους

19:48

Ημίχρονο στο Πετρόφσκι. 0-2 η Ντόρτμουντ και... λίγα ήταν!

19:46

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος για το πρώτο μέρος

19:39

37': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ρόις, ο Λοντίγκιν πέφτει και μπλοκάρει

19:36

Δέκα λεπτά ακόμα για το φινάλε του πρώτου μέρους

19:32

Σαφέστατα πιο απειλητική η Ντόρτουντ ακόμα και μετά το 0-2!

19:31

30': Οι Γερμανοί αναπτύχθηκαν ωραία από δεξιά, Ρόις και Γκρόσκροϊτς άλλαξαν την μπάλα, ο πρώτος πλάσαρε αλλά αστόχησε

19:28

27': Να μια καλή προσπάθεια για τους Ρώσους με σουτ του Χουλκ, ο Βάιντενφελερ μπλοκάρει

19:25

Τραγική η Ζενίτ στα πρώτα 25 λεπτά με πολλά αμυντικά προβλήματα

19:24

23': Ο Λονγίγκιν διαβάζει την φάση βγαίνει και μπλοκάρει την μπάλα πριν μπει στην φάση ο Ρόις και γίνει απειλητικός

19:19

19': Κοντά και σε τρίτο γκολ η Ντόρτουντ, ο Λεβαντόφσκι δεν μπορεί υπό πίεση να πλασάρει τον Λοντίγκιν

19:16

15': Αλλαγή για τους Ρώσους. Εκτός ο Αρσάβιν μέσα ο Τίμοστσουκ

19:12

Συμπληρώσαμε το πρώτο δεκάλεπτο, καμία αντίδραση η Ζενίτ

19:12

Ψυχρολουσία στο Πετρόφσκι το οποίο έχει παγώσει με το 0-2

19:07

Παράλληλο γύρισμα του Μκχιταριάν από δεξιά, ο Γκρόσκροιτς πατά την μπάλα στον Ρόις και ο Γερμανός φορ με σουτ μέσα από την περιοχή γράφει το 0-2

19:06

6': Και δεύτερο ΓΚΟΛ η Ντόρτουντ

19:06

Οι Γερμανοί βγήκαν στην αντεπίθεση, ο Ρόις έκανε την προσπάθεια από δεξιά, έχασε προς στιγμήν την μπάλα, ωστόσο αυτή έφτασε στον Μκχιταριαν που έκανε το 0-1

19:05

5': ΓΚΟΛ η Ντόρτμουντ

19:01

1': Ξεκίνησε το ματς στην Ρωσία