2
23:39

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

23:38

Οι σωστές αλλαγές του Αναστασιάδη, το πολύ καλό ματς του Φορτούνη και η άνοδος όλων των παικτών έδωσε έναν πολύ σημαντικό βαθμό στην Ελλάδα. Φυσικά βοήθησε και η ανόητη αποβολή του Πιάνιτς.

23:37

Τέλος του αγώνα. Φανταστική στο β' ημίχρονο η Ελλάδα ισοφάρισε σε 2-2 και φεύγει με το βαθμό από τη Ζένιτσα.

23:37

90+5': Οφσάιντ ο Κολοβός.

23:35

90+3': Ο Κρούνιτς στη θέση του Τσίμιροτ.

23:33

90+1': Κίτρινη στον Κολάσινατς.

23:33

90+1': Δυνατό σουτ του Σάμαρη από το ύψος της περιοχής η μπάλα καταλήγει άουτ.

23:33

4 λεπτά οι καθυστερήσεις στο β' ημίχρονο.

23:32

90': Ο Κόγιακ στη θέση του Τζέκο.

23:31

89': Γυριστό σουτ του Δώνη η μπάλα καταλήγει άουτ.

23:27

Σέντρα του Ζέκα από δεξιά, πετάγεται ο Κολοβός και με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στο δεξί "παραθυράκι" και 2-2.

23:27

85': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

23:25

83': Κόρνερ για την Ελλάδα από αριστερά. Το εκτελεί ο Φορτούνης, διώχνει ο Τζέκο, η μπάλα ξανά στον Φορτούνη από λάθος του Βίσκα, μπαίνει στην περιοχή, αλλά τη σέντρα-σουτ μπλοκάρει ο Σέχιτς.

23:24

Ο Ζέκα έχει περάσει ως δεξιός μπακ, ο Φορτούνης γύρισε στο κέντρο και ο Κουλούρης πήγε δίπλα στον Δώνη.

23:22

80': Ο Μιλόσεβιτς στη θέση του Ντούλιεβιτς.

23:22

80': Ο Κουλούρης στη θέση του Μπακάκη.

23:21

Στο έδαφος με κράμπα ο Ντούλιεβιτς και φαίνεται ότι θα γίνει αλλαγή.

23:21

78': Σουτ του Σάμαρη από θέση μέσα δεξιά μπλοκάρει στην γωνία ο Σέχιτς.

23:19

77': Τεράστια ευκαιρία για την Ελλάδα, ο Κούτρης κάνει το γύρισμα από αριστερά, αλλά το κοντινό διαγώνιο σουτ του Κολοβού, αποκρούει ο Σέχιτς.

23:16

74': Οφσάιντ ο Ντούλιεβιτς.

23:15

72'; Σουτ του Μπέσιτς έξω από την περιοχή η μπάλα καταλήγει άουτ.

23:11

69': Κόρνερ για τη Βοσνία, καθώς ο Μπακάκης με σωτήρια προβολή σταματάει το διαγώνιο σουτ του Κολάσινατς. Το εκτελεί ο Ντούλιεβιτς από αριστερά, διώχνει ο Παπασταθόπουλος, διαγώνιο σουτ του Ντούλιεβιτς άουτ η μπάλα.

23:09

67': Ο Κολοβός στη θέση του Κουρμπέλη.

23:08

65': Κόκκινη κάρτα στον Πιάνιτς για μαρκάρισμα με τις τάπες πάνω στον Ζέκα.

23:07

Ο Φορτούνης εκτελεί το πέναλτι στην δεξιά πλευρά, ψηλά και μειώνει σε 2-1.

23:06

64': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ.

23:06

63': Πέναλτι για την Ελλάδα, που κερδίζει ο Φορτούνης από την τρικλοποδιά του Σούνιτς.

23:05

62': Σέντρα του Κούτρη από αριστερά, βγαίνει ο Σέχιτς στο δεύτερο δοκάρι και μαζεύει την μπάλα.

23:04

61': Σέντρα του Μπακάκη από δεξιά, κεφαλιά του Δώνη άουτ η μπάλα.

23:02

60': Κόρνερ από δεξιά για τη Βοσνία. Το εκτελεί ο Πιάνιτς, διώχνει με κεφαλιά ο Κουρμπέλης.

22:59

Η Ελλάδα συνεχίζει να κρατάει την μπάλα, αλλά δεν προωθείται προς την αντίπαλη περιοχή.

22:56

54': Διαγώνιο σουτ του Φορτούνη από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα καταλήγει άουτ.

22:56

53' Γύρισμα του Δώνη από αριστερά, μπερδεύεται ο Ζουκάνοβιτς με τον Σέχιτς και τελικά διώχνει μακριά.

22:51

Ο Μασούρας έχει πάει αριστερά, μπροστά από τον Κούτρη.

22:50

Η Ελλάδα έχει την κατοχή της μπάλας στα πρώτα λεπτά του β' ημιχρόνου και οι Βόσνιοι ψάχνουν τις αντεπιθέσεις.

22:48

46': Ο Μασούρας στη θέση του Μπουχαλάκη.

22:47

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

22:31

Τέλος του α' ημιχρόνου. Πολύ κακή η Ελλάδα στα πρώτα 20 λεπτά, δέχθηκε δύο γκολ από "στατικές" φάσεις, ενώ η Βοσνία μάς δημιούργησε πολλά προβλήματα και είναι 2-0 μπροστά οι γηπεδούχοι.

22:28

1 λεπτό οι καθυστερήσεις στο α' ημίχρονο.

22:28

44': Η εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη από αριστερά με το δεξί, βρίσκει τον Σούνιτς να διώχνει με το κεφάλι.

22:24

40': Μπάσιμο του Κούτρη από αριστερά στην περιοχή και σέντρα, ο Φορτούνης πάει πρώτος στην μπάλα, αλλά δεν τη βρίσκει γεμάτα με το κεφάλι και περνάει παράλληλα από την εστία.