1
21:26

Τέλος του αγώνα.

21:24

90'+2': Ο Μαρτίνες εκτελεί το κόρνερ, ο Καλί κάνει το σουτ, αποκρούει εντυπωσιακά ο Χογκ.

21:23

90'+1': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, αποκρούει δύσκολα σε κόρνερ ο Χογκ το σουτ που έκανε έξω απ' την περιοχή ο Νταλμά.

21:22

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:20

88': Ο Μανούσος μπαίνει στην περιοχή, κάνει συνεχόμενες προσποιήσεις και τελικά σουτάρει άουτ.

21:16

84': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της και η Καλλονή. Ο Νιαμπούγιου παίρνει τη θέση του Περόνε.

21:14

81': Κίτρινη στον Μαρσέλο.

21:13

80': Κίτρινη κάρτα στον Γοδόι.

21:11

78': Ο Καλτσάς παίρνει τη θέση του Λεοζίνιο.

21:09

Ο Νταλμά με σέντρα σουτ από αριστερά μέσα στην περιοχή πιάνει... στον ύπνο τον Χογκ και μειώνει σε 3-1.

21:09

76': ΓΚΟΛ για τον Παναιτωλικό!

21:07

75': Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή. Ο Περόνε βγήκε τετ α τετ με τον Ράφαελ, για να σιγουρέψει το γκολ γύρισε στον Λεοζίνιο, ο οποίος καθυστέρησε και ο τερματοφύλακας του Παναιτωλικού τον σταμάτησε.

21:05

73': Πρώτη αλλαγή από τον Ματζουράκη. Βγαίνει ο Γιονάν Γκαρσία και μπαίνει ο Ζος.

21:02

69': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Πολύ ωραία ενέργεια του Μαρτίνες που «αδειάζει» τους αμυντικούς της Καλλονής, γυρίζει στον Καμαρά, αλλά ο Σενεγαλέζος από πολύ καλή θέση μέσα στην περιοχή σουτάρει άουτ.

21:01

67': Ολοκληρώνουν τις αλλαγές τους οι φιλοξενούμενοι. Βγαίνει ο Θεοδωρίδης και μπαίνει ο Μαρτίνες.

20:59

66': Σουτ του Θεοδωρίδη από μακρινή απόσταση, φεύγει άουτ η μπάλα.

20:54

62': Κίτρινη κάρτα στον Γιονάν Γκαρσία.

20:50

57': Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή, αλλά ο Ράφαελ νικάει σε τετ α τετ τον Μανούσο.

20:48

55': Άστοχο σουτ του Γοδόι από μακριά.

20:46

Πολύ μεγάλο λάθος του Βραζιλιάνου γκολκίπερ, «καθαρίζουν» το ματς οι γηπεδούχοι.

20:45

Μακρινό σουτ του Μαρσέλο, ο Ράφαελ δεν καταφέρνει να συγκρατήσει την μπάλα και αυτή καταλήγει στα δίχτυα για το 3-0.

20:45

52': ΓΚΟΛ για την Καλλονή!

20:43

49': Καλή στιγμή για την Καλλονή με τον Λεοζίνιο να μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, να πλασάρει τον Ράφαελ από πλάγια θέση, αλλά να στέλνει την μπάλα άουτ.

20:41

48': Δυνατό μακρινό σουτ του Νταλμά, αποκρούει δύσκολα ο Χογκ, καθώς η μπάλα έσκασε μπροστά του.

20:38

46': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Έξω Παπουτσογιαννόπουλος και Σφακιανάκης, μέσα Μπόγιοβιτς και Νταλμά.

20:38

46': Έναρξη β' μέρους.

20:22

Πολύ καλύτερη η Καλλονή στο πρώτο 45λεπτο, απέναντι σε έναν Παναιτωλικό που δεν έχει μπει στο ματς.

20:19

Τέλος α' μέρους.

20:18

45'+2': Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό, Σέντρα του Θεοδωρίδη, σουτ στην κίνηση από τον Γοδόι, ο Χογκ αποκρούει δύσκολα.

20:17

45'+1': Σουτ του Θεοδωρίδη μέσα απ' την περιοχή και αριστερά, μπλοκάρει με σχετική ευκολία ο Χογκ.

20:17

Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

20:16

44': Κίτρινη κάρτα στον Ζακουανί.

20:14

43': Σουτ του Λεοζίνιο από το ημικύκλιο της περιοχής, αποκρούει ο Ράφαελ.

20:13

Ωραία ενέργεια του Γιονάν Γκαρσία από αριστερά και σέντρα, ο Μανούσος πετάγεται στην «καρδιά» της περιοχής του Παναιτωλικού και με κεφαλιά κάνει το 2-0.

20:12

41': ΓΚΟΛ για την Καλλονή!

20:07

35': Ευκαιρία για την Καλλονή. Λανθασμένο γύρισμα του Τζούνιορ στον Ράφαελ, ο Λεοζίνιο από κοντά πλασάρει, αλλά ο τερματοφύλακας του Παναιτωλικού αποκρούει και στην εξέλιξη της φάσης ο Περόνε από καλή θέση σουτάρει άουτ.

20:01

Συμπληρώθηκαν τα πρώτα 30 λεπτά. Καλύτερη η Καλλονή μέχρι στιγμής, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Παναιτωλικός.

19:51

20': Συρτό σουτ του Λεοζίνιο λίγο έξω απ' την περιοχή, μπλοκάρει εύκολα ο Ράφαελ.

19:49

18': Μακρινό σουτ του Ανέν, πολλά μέτρα άουτ η μπάλα.

19:42

Ο Λεοζίνιο εκτελεί φάουλ «γεμίζοντας» στην περιοχή του Παναιτωλικού, δημιουργείται αναστάτωση και ο Κεϊτά από κοντά κάνει το 1-0.

19:42

11': ΓΚΟΛ για την Καλλονή!

19:39

8': Ο Γοδόι έξω απ' την περιοχή της Καλλονής κάνει ένα δυνατό σουτ, η μπάλα φεύγει ψηλά πάνω απ' την εστία του Χογκ.

19:36

5': Μακρινό σουτ του Μαρσέλο, άουτ η μπάλα.

19:31

ΚΑΛΛΟΝΗ
Χογκ, Γιορέντε, Ζακουανί, Αναστασιάδης, Ποντάνι, Κεϊτά, Μαρσέλο, Γιονάν Γκαρσία, Λεοζίνιο, Μανούσος, Περόνε
Αναπ: Σιδεράκης, Καλτσάς, Ζος, Καζάκης, Φαρία, Φουρλάνος, Νιαμπούγιου
Ράφαελ, Γκάλο, Καλί, Κούσας, Ανέν, Γοδόι, Τζούνιορ, Σφακιανάκης, Παπουτσογιαννόπουλος, Θεοδωρίδης, Καμαρά
Αναπ: Τακίδης, Κουτρομάνος, Μελισσάς, Νταλμά, Μύγας, Μαρτίνες, Μπόγιοβιτς
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας) - Βοηθοί: Καραϊσαρίδης (Πιερίας), Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής) - 4ος: Κάκος (Κέρκυρας)