2
-
1
19:21

Σε αυτόν τον περιπετειώδη αγώνα νικητής βγήκε ο Πλατανιάς με ένα αμφισβητούμενο γκολ

19:21

90'+9: Λήξη της αναμέτρησης

19:18

90'+7: Τρομερή ευκαιρία για τον Πλατανιά, ο Βλαχοδήμος σε κενή εστία... κατάφερε να στείλει την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων

19:17

90'+6: Σουτ από τον Αγκιλέρα, το εξουδετέρωσε κι αυτό ο Διούδης

19:14

90'+3: Σουτ από τον Μπέλιτς, μπλόκαρε ο Διούδης

19:13

90'+2: Στις καθυστερήσεις ο αγώνας, άγνωστο ακόμα πόσο θα διαρκέσει

19:09

88': Κίτρινη κάρτα και για τον Παπαδόπουλο

19:08

86': Το παιχνίδι συνεχίζεται, με 9 ο Άρης

19:06

Ο Λάμπρος Σκόρδας κατέβηκε στον αγωνιστικό χώρο και ζήτησε από τους παίκτες να μην συνεχίσουν τον αγώνα, διαφώνησε όμως ο Σούλης Παπαδόπουλος!

19:03

83': Κίτρινη κάρτα για Τάτο και Διούδη

19:03

83': Το παιχνίδι θα ξαναρχίσει, έχουν αποβληθεί όμως Μπουγαΐδης και Μπακασέτας, με 9 παίκτες θα συνεχίσει ο Άρης. Κλαίνε και οι δύο παίκτες του Άρη!

19:02

Επιστρέφει το διαιτητικό τρίο στον αγώνα, ο Μάνταλος ζήτησε στον πάγκο του Άρη να μείνουν ο Σούλης Παπαδόπουλος, οι αναπληρωματικοί και ο γιατρός των Θεσσαλονικέων

18:55

83': Τα πνεύματα έχουν ηρεμήσει, ωστόσο το διαιτητικό τρίο φεύγει από τον αγωνιστικό χώρο, διακοπή στο παιχνίδι

18:51

Όρμησαν παίκτες και μέλη του προπονητικού επιτελείου στον βοηθό Γουργιώτη που καταλόγισε το γκολ κι έχουν μπει και τα ΜΑΤ στον αγωνιστικό χώρο!

18:50

Μετά από σέντρα του Βλαχοδήμου, η μπάλα βρήκε στο οριζόντιο δοκάρι, ο Φαΐσκα εν συνεχεία έκανε την κεφαλιά και η μπάλα πέρασε τη γραμμή, σύμφωνα με τον διαιτητή Μάνταλο, παρά την προσπάθεια του Διούδη

18:50

77': ΓΚΟΛ ο Πλατανιάς!

18:46

73': Ο Διούδης έκανε άστοχη έξοδο μετά από φάουλ του Μπέλιτς, έδιωξε με κεφαλιά ο Μπουγαΐδης

18:46

73': Ο Θέρα αντί του Δημήτρη, δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά

18:45

72': Κίτρινη κάρτα στον Βανγκέλι

18:42

Ο Μανιάς με θαυμάσιο σουτ στην κίνηση αξιοποίησε την ιδανική πάσα του Τάτου και έδωσε νέο ενδιαφέρον στο παιχνίδι

18:41

68': ΓΚΟΛ ο Άρης!

18:40

67': Παπαδόπουλος αντί Τσουμάνη για τη δεύτερη αλλαγή του Άρη

18:37

64': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Δημήτρη, έφυγε άουτ η μπάλα

18:34

62': Ανάποδο ψαλίδι του Βλαχοδήμου, κανένα πρόβλημα για τον Διούδη αφού η μπάλα πήρε ύψος

18:33

60': Φερνάντες αντί Γουνδουλάκη, πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά

18:29

55': Ο Τάτος σουτάρει από καλή θέση, αλλά η μπάλα σταματά στον... Αγκάνθο

18:27

53': Ο Βλαχοδήμος εκτέλεσε φάουλ από μακρινή απόσταση, πέρασε πολλά μέτρα άουτ η μπάλα

18:22

48': Κίτρινη κάρτα για τον Αγκάνθο με το... καλημέρα του Ισπανού στο παιχνίδι

18:21

47': Ο Μπέλιτς εκτέλεσε φάουλ, ο Φαΐσκα δεν μπόρεσε να βρει την μπάλα μέσα από τη μικρή περιοχή

18:19

46': Ο Αγκάνθο στη θέση του Τσιάρα, πρώτη αλλαγή για τον Άρη

18:19

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου

18:03

Γκολ σε καίριο σημείο για τον Πλατανιά, που ίσως αποδειχθεί καθοριστικό για την εξέλιξη της αναμέτρησης

18:03

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

18:02

Ο Τόρες ανοίγει το σκορ με ανάποδη κεφαλιά ύστερα από ωραία σέντρα του Μπέλιτς

18:02

45'+1: ΓΚΟΛ ο Πλατανιάς!

18:02

45'+1: Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος

17:57

41': Ο Γουνδουλάκης δεν έκανε καλό κοντρόλ με το στήθος ύστερα από κάθετη πάσα του Αγκιλέρα, με τον Διούδη να βγαίνει και να μαζεύει την μπάλα

17:52

36': Σουτ του Βλαχοδήμου, πολύ άστοχο...

17:46

30': Πολύ μέτριο το πρώτο ημίωρο στα Περιβόλια...

17:39

23': Κεφαλιά του Κύργια, μπλόκαρε εύκολα ο Περιστερίδης

17:30

14': Διαγώνιο σουτ του Τάτου, απέκρουσε ο Περιστερίδης

17:24

8': Τίποτα το ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης, αναγνωριστικό παιχνίδι από τις δύο ομάδες

17:17

1': Έναρξη του αγώνα

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Περιστερίδης, Φαΐσκα, Γιαχία, Ινκούμ, Δημήτρης, Αγκιλέρα, Τέτε, Βλαχοδήμος, Μπέλιτς, Τόρες, Γουνδουλάκης
Αναπ: Κοκκαλάς, Ζουμπουλάκης, Φερνάντες, Θέρα, Ζαραδούκας, Ντεντάκης, Σούκιας
ΑΡΗΣ
Διούδης, Βανγκέλι, Τσουμάνης, Γιαννίτσης, Μπουγαΐδης, Κύργιας, Οικονομόπουλος, Τσιάρας, Μανιάς, Τάτος, Μπακασέτας
Αναπ: Γουναρίδης, Κουσίδης, Νταμαρλής, Βλάχος, Παπαδόπουλος, Σουνάς, Αγκάνθο
Διαιτητής: Μάνταλος (Καβάλας), Βοηθοί: Γουργιώτης (Φθιώτιδας), Απτόσογλου (Αθηνών)