0
15:54

Τελικό στο Μενίδι, η Θύελλα Ραφήνας νικά 1-0 την ΑΕΚ!

15:53

90'+6: Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ με τον Μπρέσεβιτς που δεν μπορεί να σκοράρει

15:51

Έπειτα από εκτέλεση κόρνερ και λάθος του Σταθάκη, ο Μητρόπουλος επωφελείται και από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0

15:50

90'+4: ΓΚΟΛ η Ραφήνα!

15:48

90': Τρίτη αλλαγή για την Ραφήνα. Στο ματς ο Μητρόπουλος

15:47

Το κόρνερ εκτελέστηκε, ο Ρόβας σούταρε, η μπάλα έφυγε ψηλά

15:46

88': Μεγάλη στιγμή για την ΑΕΚ! Σουτ του Μπρέσεβιτς, ο Κατσούλης του λέει όχι με εντυπωσιακή επέμβαση

15:42

85': Αλλαγή για την Θύελλα. Ο Πασάς περνά στο ματς, εκτός ο Ανδράλας

15:41

83': Ο Ράμα δοκιμάζε αυτή την φορά τα πόδια του, δεν έχει πρόβλημα ο Κατσούλης να μπλοκάρει την μπάλα

15:40

82': Δυνατό σουτ του Τσουκαλά, η μπάλα φεύγει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

15:39

Δέκα λεπτά πριν το τέλος αποχωρεί από το γήπεδο ο Δημήτρης Μελισσανίδης

15:37

Τελευταίο δεκάλεπτο στο Μενίδι, πάντα στο 0-0 με την ΑΕΚ να πιέζει αλλά να μην μπορεί να διασπάσει την αντίπαλη μαζική άμυνα

15:35

78': Ο Ντακόλ το εκτέλεσε, η μπάλα κοντράρει στο τείχος και φτάνει στην αγκαλιά του Κατσούλη

15:35

Φάουλ για την ΑΕΚ σε καλή θέση

15:31

74': Σουτ της... απελπισίας του Σταθάκη από μακριά, δεν βρίσκει στόχο

15:29

Έχουμε μπει στο τελευταίο 20λεπτο, όλη η Θύελλα στην άμυνα, η ΑΕΚ πιέζει ασφυκτικά για το γκολ

15:29

69': Αλλαγή για τη Θύελλα: Βγαίνει ο Ραμπαβίλας και μπαίνει ο Δημεσπύρος

15:24

68': Δυνατό σουτ του Ανάκογλου έξω από την μεγάλη περιοχή, δεν βρίσκει στόχο

15:23

Νέα κάρτα για την Θύελλα, την βλέπει αυτή την φορά ο Κατσούγκρης

15:22

63': Το φάουλ εκτελέστηκε από τον Πλατέλλα, η μπάλα ψηλά

15:20

62': Κάρτα βλέπει ο Ντούνης

15:20

Φάουλ σε καλή θέση για την ΑΕΚ

15:17

60': Να ένα καλό μακρινό σουτ του Τσουκαλά, ο Κατσούλης μπλοκάρει

15:16

Πρώτο τέταρτο στην επανάληψη, πάντα στο 0-0 οι δύο ομάδες

15:16

Όσο περνούν τα λεπτά η Θύελλα γυρίζει όλο και πιο πίσω

15:12

Ίδιο σκηνικό με το πρώτο μέρος και στην επανάληψη, η ΑΕΚ πιέζει, έχει σωστή ανάπτυξη αλλά δεν τελειώνει σωστά τις φάσεις

15:12

55': Δυνατό σουτ του Πλατέλλα, η μπάλα ωστόσο φεύγει ψηλά

15:08

53': Τώρα γίνονται οι αλλαγές. Στην θέση του Γροντή ο Ράμα, ενώ εκτός αγώνα περνά ο Πεταυράκης και στο ματς μπαίνει ο Γεωργέας

15:07

52': Κάρτα στον Σταθάκη

15:07

Διπλή αλλαγή για την Ενωση

15:05

Καλή ευκαιρία για την ΑΕΚ

15:05

50': Εκτέλεση κόρνερ του Πλατέλλα, κεφαλιά του Μπρέσεβιτς, ο Κατσούλης μπλοκάρει

15:03

48': Ο Πεταυράκης μπήκε επικίνδυνα στην αντίπαλη περιοχή αλλά το γύρισμα του ήταν κακό και η ευκαιρία χάθηκε

15:01

46': Σέντρα στην επανάληψη, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

14:47

Ημίχρονο στο Μενίδι, στο 0-0 η ΑΕΚ με την Θύελλα

14:45

Τελευταίες στιγμές στο πρώτο μέρος, φτάσαμε στο 42'...

14:44

''Φώναξε'' η ΑΕΚ για πέναλτι πάνω στον Ντακόλ, ο διαιτητής Μακρυπόδης δίνει επιθετικό φάουλ

14:41

Η ΑΕΚ μπαίνει με σχετική άνεση στην αντίπαλη περιοχή αλλά είτε δεν τελειώνει σωστά τις φάσεις, είτε δεν κάνει σωστά την τελική πάσα

14:39

Και το δεύτερο ωστόσο περνά ανεκμετάλλευτο, ο Κατσούλης βγαίνει, μαζεύει την μπάλα και καθαρίζει την φάση

14:38

Το κόρνερ εκτελέστηκε, σε νέο κόρνερ οι αμυντικοί της Θύελλας

14:38

36': Σουτ του Κορδέρο, καλό, ο Κατσούλης δύσκολα σε κόρνερ!

14:35

Τελευταίο δεκάλεπτο στο πρώτο μέρος, η ΑΕΚ πιέζει, φτιάχνει ευκαιρίες, αλλά το 0-0 παραμένει

14:31

Το κόρνερ εκτελέστηκε αλλά περνά ανεκμετάλλευτο για την Ένωση

14:31

31': Μετά από εκτέλεση φάουλ, ο Σταθάκης παίρνει την κεφαλιά, ο Κατσούλης σε κόρνερ

14:29

29': Δυνατό μαρκάρισμα του Ματζώρου στον Κορδέρο, κάρτα στον παίκτη της Θύελλας

14:28

Παιχνίδι κέντρου στα τελευταία λεπτά, προσπαθεί να ''παγώσει'' τον ρυθμό η Θύελλα Ραφήνας

14:21

20': Και νέα καλή φάση για την Ένωση! Ο Γροντής σέντραρε, η μπάλα φτάνει στον Πλαττέλλα, αυτός σουτάρει αδύναμα όμως και ο Κατσούλης μπλοκάρει σχετικά εύκολα

14:21

Πάντα ίδιο το σκηνικό στο Μενίδι, η ΑΕΚ πιέζει

14:20

19': Ο Μπρέσεβιτς έκανε ωραία προσπάθεια, έπιασε το σουτ, η μπάλα φευγει ωστόσο άουτ

14:18

17': Κεφαλιά του Μπρέσεβιτς, μετά από σέντρα του Τσουκαλά, κοντά στο γκολ η ΑΕΚ

14:14

14': Κι άλλο σουτ για την ΑΕΚ, αυτή την φορά του Γροντή, η μπάλα κοντράρει ωστόσο στον Σερέτη και δεν παίρνει πορεία προς την εστία

14:11

11': Σουτ του Τσουκαλά, η μπάλα κοντράρει και φτάνει στα χέρια του Κατσούλη

14:07

Πρώτο πεντάλεπτο στο Μενίδι, η ΑΕΚ πιέζει την Θύελλα Ραφήνας που κάνει άμυνα στο μισό γήπεδο

14:07

Εκτελέστηκε το κόρνερ, σέντρα του Γροντή, κανένας παίκτης της ΑΕΚ δεν βρέθηκε στην πορεία της μπάλας για να την σπρώξει στα δίχτυα

14:06

5': Μετά από προσπάθεια του Γροντή, ο Πλατέλλας σουτάρει, κόρνερ η μπάλα

14:03

2': Σέντρα του Γροντή, πλασέ του Ντακόλ, η μπάλα άουτ

14:03

2': Εκτελέστηκε, ο Γροντής πλασάρε, οι αμυντικοί απομακρύνουν

14:02

Κόρνερ για την ΑΕΚ

14:01

1': Σέντρα στο παιχνίδι